• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki handlowo usługowe Wola Radziszowska

(1)
  • Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza
    1 / 7
    Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza

    Wola Radziszowska

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa - Wola Radziszowska, gm. Skawina Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym (usługi nieuciążliwe), położoną w miejscowości Wo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Skawina Korabniki ul. Krakowska

    Skawina » ul. Krakowska

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ponad 40 arowa z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU Handlowo - Logistyczno-Biurowego o pow 3000m2 Dojazd tir . Na działce prąd , w sąsiedztwie znajdują się sieci: - wodoci...

  • Działka Krzywaczka ul. false

    Krzywaczka

    • 304 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Krzywaczce, gmina Sułkowice, 15 km od obwodnicy Krakowa. Prezentowany grunt to działk...

  • Działka Cholerzyn ul. Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 835 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 557 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Liszki -Cholerzyn , okolice Lotniska w Balicach . 15 AROWA , USŁUGOWA . Plan zagospodarowania z doskonałymi warunkami 70% pow. zabudowy przeznaczenie pod - budynki usługowe, -...

  • Działka Gaj ul. Zakopiańska

    Gaj » ul. Zakopiańska

    • 5 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 655 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    13 km OD GRANICY KRAKOWA ul.Zakopiańska , działka 84arowa , w Gaju gm Mogilany widoczna z głównej ulicy. , W planie zagospodarowania pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ Do...

  • 1 / 3
    Działka Wielkie Drogi ul. Parkowa

    Wielkie Drogi » ul. Parkowa

    • 838 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    34arowa USŁUGOWA 7 km od Skawiny. Plan zagospodarowania dopuszcza handel detaliczny i hurtowy (w tym składy i magazyny), hotele, gastronomię, obiekty biurowe, konferencyjne i wy...

  • 1 / 4
    Działka Skawina ul. Skawina

    Skawina

    • 11 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    2,2 hektara Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 2 HAL ORAZ BUDYNKU BIUROWEGO , ŁĄCZNIE 3162 M KW. Działka usługowa w strefie "Aktywności Gospodarczej Skawina" . Jest dojazd TIR POZWOLENIE NA...

  • Działka usługowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn
    1 / 6
    Działka usługowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 8 200 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 82ary z pozwoleniem na budowę budynku produkcyjno - biurowo- usługowo- magazynowego. Projekt hali składa się z trzech segmentów o powierzchni w sumie 4915m2 /możliwość mod...

  • Działka usługowa Skawina Korabniki, Krakowska
    1 / 9
    Działka usługowa Skawina Korabniki, Krakowska

    Skawina

    • 1 950 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ponad 40 arowa z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU Handlowo - Logistyczno-Biurowego o pow 3000m2 Dojazd tir . Na działce prąd , w sąsiedztwie znajdują się sieci: - wodociąg...

  • Działka przemysłowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn
    1 / 14
    Działka przemysłowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 750 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bliskie , okolice Lotniska w Balicach . Plan zagospodarowania z bardzo dobrymi parametrami: 60% pow. zabudowy . 14m wysokie budynki. Działka około 15ar o przeznaczeniu produkcyjno...

  • Działka usługowa Morawica gm. Liszki
    1 / 2
    Działka usługowa Morawica gm. Liszki

    Morawica

    • 1 500 000 zł cena
    • 3 858 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Morawica , gmina Liszki Na sprzedaż działka o powierzchni 3858 m² , położona w miejscowości Morawica. Nieruchomość posiada...

  • Działka usługowa Gaj gm. Mogilany, Gilówka
    1 / 15
    Działka usługowa Gaj gm. Mogilany, Gilówka

    Gaj

    • 495 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Gaj, gm. Mogilany - działka MU 15 min od Krakowa! Gotowa pod budowę domu lub na rozwój biznesu Szukasz miejsca, gdzie połączysz szybki dojazd do miasta z przestrzenią d...