• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Wola Radziszowska

(1)
  • Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina
    1 / 9
    Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina

    Wola Radziszowska

    • 670 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Wola Radziszowska | 52 ary z prywatnym lasem i dożywotnią gwarancją widoku na Babią Górę (25 min od Krakowa) Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie o południowej ekspozyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Nowe Dwory

    Nowe Dwory

    • 220 000 zł cena
    • 2 870 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna na sprzedaż Nowe Dwory, gmina Brzeźnica | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - zaprasza do zapoznania się...

  • Działka w Bogdanówce
    Działka w Bogdanówce

    Bogdanówka

    • 160 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna w Bogdanówce,z udziałem w drodze dojazdowej. Na dzień dzisiejszy nieruchomość stanowi tereny rolne.Plan zagospodarowania jest w trakcie realizacji i uwz...

  • Działka w Bogdanówce

    Bogdanówka

    • 160 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprzedam działke rolną ciekawie położoną

    Pozowice

    • 70 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke rolną położona w Pozowicach gm. Skawina o pow. 5700 m2. Wymiary działki 11 mb x 550 mb, dobra klasa ziemi. Działka połozona przy drodze asfaltowej z możliwością...

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 3
    Działka rolna na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 84 930 zł cena
    • 2 235 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna na sprzedaż. Nr ewidencyjny 1443/1, ujęta w MPZP jako 8R1. Cholerzyn, gmina Liszki, powiat krakowski. Zaletą tego miejsca jest niewielka odległość do zalewu w Kryspi...

  • Sprzedam działkę - Gaj, gm. Mogilany
    1 / 14
    Sprzedam działkę - Gaj, gm. Mogilany

    Gaj

    • 579 000 zł cena
    • 6 150 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - dobra lokalizacja na mapie powiatu krakowskiego; - szansa na przekwalifikowanie części terenu na budowlany; - spokojna, cicha ok...

  • Działki rolne - Lgota k./Wadowic

    Lgota

    • 69 000 zł cena
    • 6 965 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży działki rolne o łącznej pow. 6965 m2, znajdujące się w spokojnym miejscu w miejscowości Lgota ( pow. wadowicki ). Działki mają kształt nieregularny - zbl...

  • Aleksandrowice gm. Zabierzów - działka rolna 54ar k/ lasu !
    1 / 12
    Aleksandrowice gm. Zabierzów - działka rolna 54ar k/ lasu !

    Aleksandrowice

    • 648 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka budowlana o pow. 5400 m2 położona w Aleksandrowicach gm. Zabierzów. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną ok.250m od asfaltu . Ma kształt zbliżony do prosto...

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 3
    Działka rolna na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 409 220 zł cena
    • 2 212 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – numer ewidencyjny 903 – brak uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – działka objęta jest zapisami studium uwarunkowań i...

  • Działka Wysoka ul. Dział

    Wysoka » ul. Dział

    • 220 000 zł cena
    • 24 069 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nieruchomoś...

  • Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.
    1 / 9
    Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.

    Włosań

    • 888 000 zł cena
    • 29 600 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - świetna lokalizacja; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na „budowlany”; - różne możliwości wykorzystania t...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 550 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna, słoneczna działka rolna o powierzchni 2,1 ha, położona w malowniczych Podstolicach, zaledwie 8 km od Wieliczki i 17 km od Krakowa. Teren w dużej mierze płaski,...

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 2
    Działka rolna na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 73 710 zł cena
    • 2 457 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – numer ewidencyjny 1543/2- objęta zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 3R1 i 5R1, Stanowi użytek łąki z...

  • Działka rolna
    1 / 2
    Działka rolna

    Cholerzyn

    • 61 180 zł cena
    • 1 748 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – numer ewidencyjny 679 – objęta zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 3Z1 – teren zieleni nie urządzonej....

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 2
    Działka rolna na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 56 952 zł cena
    • 2 034 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – numer ewidencyjny 2185 - objęta zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 11Z1 – teren zieleni nie urządzone...

  • Działka rolna
    1 / 3
    Działka rolna

    Czułów

    • 160 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Czułów gmina Liszki.Działka nr1980 -37 ar,działka nr 1984 -44ar klasa gruntów II i IV.Całość 81 ar. Złożony wniosek o przekwalifikowanie . Nowy plan zagospodarowania do końca 2025...

  • Działka rolna Stróża gm. Dobra
    1 / 5
    Działka rolna Stróża gm. Dobra

    Stróża

    • 195 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Przedstawiamy Państwu kolejną nowość w naszym biurze. Tym razem jest to duża działka rolna z panoramicznym widokiem położona w schowanej pomiędzy górami Beskidu Wyspowego m...

  • Rolna w urokliwej okolicy
    1 / 11
    Rolna w urokliwej okolicy

    Czułów

    • 130 000 zł cena
    • 8 082 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zakupu nieruchomości rolnej położonej w pięknej okolicy. W sprzedaży są 2 działki: działka rolna nr 1984/1 pow. 4385,57 m2 oraz 1980/1 pow. 3684,8 m2. 120607_2.0004....

  • Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny
    Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny

    Facimiech

    • 80 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-leśna . Miejscowość Facimiech koło Skawiny Idealna pod KRUS lub do innej adaptacji. Działka prostokątna w ok1/2 pow.zalesiona ,przez środek płynący strumyk . Idealni...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 8
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 460 000 zł cena
    • 12 680 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,26 ha, idealna pod inwestycję (działka ma zostać częściowo przekształcona na budowlaną). Znajduje się ona w zacisznym i nasłone...

  • Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce

    Bieńkowice

    • 330 000 zł cena
    • 6 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam na południowy stok z ładnymi widokami w Bieńkowicach. Bieńkowice w gminie Dobczyce to cisza spokój, piękne widoki a zarazem dobry dojazd do Dobczyc, Wieliczki i Krakowa....

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane o pow. 39,8a i 17a - możliwość zakupu osobno lub całości 59a- ok 10km od granic Krakowa Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia
    1 / 12
    Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Tere...

  • Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska
    1 / 15
    Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska

    Rzeszotary

    • 189 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie ! Dojazd 45 m...

  • 1 / 3
    Działka rolna - Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 65 000 zł cena
    • 4 312 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4312 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujących dzia...

  • Działka Mników

    Mników

    • 565 000 zł cena
    • 2 930 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlano-usługowo- rolna położona w Mnikowie gmina Liszki. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Działka usytuowana w II-linii zabudowy w całości objęta MPZP. Z...

  • Działka rolno-budowlana Lusina gm. Mogilany
    Działka rolno-budowlana Lusina gm. Mogilany

    Lusina

    • 568 000 zł cena
    • 1 943 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo fajna działka około kilkaset metrów od granic Krakowa. Działka budowlano - rolna o powierzchni około 19,40 arów. Część budowlana działki około 12,82 ara znajduje się w ter...