• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki handlowo usługowe Pszczółki

(1)
  • Działka Pszczółki ul. Żuławska

    Pszczółki » ul. Żuławska

    • 2 390 000 zł cena
    • 15 466 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Duży teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż położony w Pszczółkach, miejscowości położonej pod Gdańskiem. To idealne miejsce dla firm, które potrzebują sprawnego dostęp...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę działkę plac 5000 m2 (bądź mniejsza) blisko obwodnicy Gda...

    Straszyn

    • 7 500 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę działkę plac 5000 m2 (bądź mniejsza) blisko Gdańska obwodnicy 1.5zł za metr kwadratowy Wynajmę działkę usługową/mieszkaniową 5000m2 Możliwe mniejsze powierzchnie (ró...

  • 1 / 3
    Działka Wiślinka ul. Szkolna

    Wiślinka » ul. Szkolna

    • 12 500 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 5 hektarów w Wiślince.Działka objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Działka położona jest na terenie określonym jako :zespoły zabud...

  • 1 / 4
    Działka Wiślinka ul.

    Wiślinka

    • 8 316 000 zł cena
    • 92 400 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki PRODUKCYJNE o łącznej powierzchni ok 92 400m2 w Wiślince.  objęte Miejscowym planem zagospodarowania PRODUKCYJNYM Dojazd do działek drogą asfaltowa.Media: Prąd przy działce...

  • Działka Wiślinka ul.

    Wiślinka

    • 770 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki PRODUKCYJNE z możliwością wydzielenia ok 7000m2 Wiślince. -Działki objęte Miejscowym planem zagospodarowania PRODUKCYJNYM Dojazd do działek drogą asfaltowa.Media: woda, gaz...

  • Działka Jankowo Gdańskie ul. Rzemieślnicza

    Jankowo Gdańskie » ul. Rzemieślnicza

    • 4 900 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wydzierżawienia plac składowy w Jankowie GdańskimLOKALIZACJA:Jankowo Gdańskie - dzięki bliskości Trójmiasta, lokalizacja ta oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiaj...

  • Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 360 000 zł cena
    • 5 665 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Działka znajduje się w strategicznej lokalizacji, z dogodnym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, w tym bliską odległością od autostrady A1 oraz drogi krajowej...

  • Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 888 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 185 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• 1 / 2
    Działka Pruszcz Gdański ul. Obrońców Westerplatte

    Pruszcz Gdański » ul. Obrońców Westerplatte

    • 5 200 000 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 984 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ***OFERTA TYLKO U NAS***DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA 5287m2, utwardzony parking pow. 4407m2 oraz budynek usługowo biurowy o pow. 880m2. LOKALIZACJADziałka położona jest w przemysłowej dziel...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 969 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ! TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWY 3 HAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 3000 M2 ! LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w miejscowości Ko...

  • Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw hale
    Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw hale

    Straszyn

    • 17 900 000 zł cena
    • 20 155 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka gruntu zlokalizowana jest w Straszynie k. Gdańska, gm. Pruszcz Gdański w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz drogi wojewódzkiej 222 - ul. Starogardzkiej o wysokim natę...

  • 1 / 2
    Działka Cedry Wielkie ul. Adama Mickiewicza

    Cedry Wielkie » ul. Mickiewicza

    • 1 199 000 zł cena
    • 12 634 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka Produkcyjna w gminie Cedry Wielkie - Cedry Wielkie (w niedalekiej odległości GRANICY Z GDAŃSKIEM, Przejazdowem i Pruszczem Gdańskim )Powierzchnia 12634m2 w korz...

  • Działka Straszyn

    Straszyn

    • 21 450 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Najemca nie płaci prowizji. Zachęcamy do wynajęcia naszego placu utwardzonego o powierzchni 3800 m2, - znajduje się na ogrodzonej działce z osobnym wjazdem . - istnieje mo...

  • Działka budowlana (produkcyjno- usługowa) Ciecholewy 967m2
    Działka budowlana (produkcyjno- usługowa) Ciecholewy 967m2

    Ciecholewy

    • 80 000 zł cena
    • 967 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Ciecholewy numer działki 96 o powierzchni 967m2. Działka w studium uwarunkowań gminy może stanowić teren produkcyjno- usługowy. Działka le...

  • Gdańsk–Wiślinka 9,19 ha przy S7 Działki Przemysłowe UP MPZP
    1 / 16
    Gdańsk–Wiślinka 9,19 ha przy S7 Działki Przemysłowe UP MPZP

    Wiślinka

    • 2 234 870 zł cena
    • 20 317 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna pod Gdańskiem! Na sprzedaż 3 działki (2,2486 ha , 4,9042 ha, 2,0317 ha) przemysłowe o łącznej powierzchni 9,19 ha, położone w Wiślince (gm. Pruszcz G...

  • Działka Wiślinka ul. Różana

    Wiślinka » ul. Różana

    • 8 793 000 zł cena
    • 35 172 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka przemysłowa 3,5 ha - WiślinkaStrategiczna nieruchomość inwestycyjna Oferta skierowana do inwestorów, firm produkcyjnych, logistycznych oraz podmiotów poszukują...

  • Działka Wiślinka ul. Różana

    Wiślinka » ul. Różana

    • 1 325 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka przemysłowa 5300 m2 - WiślinkaOferta skierowana do inwestorów, firm produkcyjnych, logistycznych oraz podmiotów poszukujących dużych, w pełni przygotowanych te...

  • Działka Cedry Małe ul. Wiślana

    Cedry Małe » ul. Wiślana

    • 34 412 537 zł cena
    • 68 963 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    TYLKO U NAS!DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - S7 CEDRY MAŁELOKALIZACJA: Działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy pętli zjazdowej z drogi krajowej S7, na wysokości miejscowo...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 797 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe położone w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, niezagospodarowany...