• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Stasi Las

(3)
  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 745 000 zł cena
    • 2 981 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny ks...

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 działek budowlanych po ok. 1000 m2  w miejscowości Stasi Las. Nieruchomośc objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , który przewiduje zabudowę...

  • Działka Stasi las ul Jutrzenki
    Działka Stasi las ul Jutrzenki

    Stasi Las

    • 240 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 63/12 nr ew. 140804_5.0022.63/12 Wzdłuż dłuższego boku droga prywatna udział w cenie .Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod b...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Borowa Góra

    Borowa Góra

    • 620 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż Borowa Góra ul. Długa, rog krótkiej

  • Działka Arciechów

    Arciechów

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha działka budowlana, w otoczeniu lasu i sąsiedztwie Bugu, Arciechów, Radzymin Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Aciechów, gmina Radz...

  • Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt
    1 / 7
    Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt

    Jachranka

    • 260 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną wraz z projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę, blaszak podłączeniem i RB już na działce oraz wszystkie niezbędne przyłącza jak prąd i woda. Wszy...

  • Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie

    Arciechów

    • 135 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!!!Ostatnia działka!!!!!!!!!!!!!!!!! Działka o powierzchni 976 m2 położona jest zaledwie 0,5 km od rzeki Bug. Jest to niezwykle malownicza, cicha i spokojna okolica. Działka obj...

  • Leśno -budowlaną sprzedam
    1 / 16
    Leśno -budowlaną sprzedam

    Marynino

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki leśne z pełnym prawem budowlanym ,Media w wewnętrznej drodze dojazdowej przy działkach (energia ,gazociąg ,wodociąg ,internet światłowodowy ).Las 60 lat po pielęgna...

  • Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana
    1 / 2
    Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana

    Skubianka

    • 850 000 zł cena
    • 3 706 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Skubiance przy ul. Lazurowej (Lipowej) obok numeru 78 A (dz.396/5, 397/5, 396/6, 397/6, 396/7, 396/8). Prąd, wodociąg i gaz w ul. Lipowej 7.2...

  • działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP
    1 / 2
    działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP

    Jachranka

    • 185 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w miłej i zielonej okolicy? w niedalekiej odległości od Warszawy? Cenisz sobie ciszę i spokój? Pozostały już tylko 2 działki! Zapraszam do zapoznania się...

  • Działka budowlana Serock,
    1 / 15
    Działka budowlana Serock,

    Serock

    • 168 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży działki budowlane o powierzchni 800-900 m.kw. w Serocku przy lesie. **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych miejscowoś...

  • TWOJE MIEJSCE W SEROCKU – DZIAŁKA 800 M2
    1 / 16
    TWOJE MIEJSCE W SEROCKU – DZIAŁKA 800 M2

    Serock

    • 399 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA KLIENT SPRZEDAJĄCY - BEZ PROWIZJI! Rozglądasz się za idealnym miejscem pod budowę domu? Pragniesz zacisznej lokalizacji wśród zieleni, a przy okazji bl...

  • DZIAŁKI pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ
    1 / 6
    DZIAŁKI pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ

    Serock

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 16 działek o łącznej powierzchni 13 966m2 z przeznac...

  • Działka z POZWOLENIEM na BUDOWĘ i PROJEKTEM 2 DOMY po 88m2
    1 / 13
    Działka z POZWOLENIEM na BUDOWĘ i PROJEKTEM 2 DOMY po 88m2

    Serock

    • 243 600 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i projektem na 2 d...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 318 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż dwie działki z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 2x 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje...

  • Działka Serock ul. Współczesna

    Serock » ul. Współczesna

    • 1 174 498 zł cena
    • 5 902 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 10 działek nr.74/5 74/9 i 73/18 73/22 o łącznej powierzchni 5902m2 z projektem i pozwoleniem...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 636 800 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 4 działki ( ok.3200m2 ) z 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MP...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 2 348 797 zł cena
    • 11 803 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Działka budowlana Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 2 390 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11400 m2 w Serocku. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej z dwóch stron działki, co zapewnia wygodny dojazd. Dodatk...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 159 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 2 348 797 zł cena
    • 11 803 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Serock ul. Współczesna

    Serock » ul. Współczesna

    • 1 174 498 zł cena
    • 5 902 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 636 800 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 264 670 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 1330m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !
    1 / 4
    Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !

    Arciechów

    • 550 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość o statucie budowlanym 3500 m 2 ogrodzoną położoną blisko W-wy w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych. Każd...

  • Arciechów budowlana 1220 m2.
    1 / 4
    Arciechów budowlana 1220 m2.

    Arciechów

    • 195 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną ogrodzoną działkę budowlaną 1220 m 2 położoną blisko W-wy tylko 25 km. w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest 1000 m w prostej linii. N...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Jachranka

    • 450 000 zł cena
    • 2 310 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Jachranka mieszcząca sie między ulicą Zegrzyńską a Dosińską na przeciwko Hotelu Warszawianka

  • 1 / 3
    Działka budowlana blisko Jeziora Zegrzyńskiego

    Arciechów

    • 360 000 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1128 m², położoną w miejscowości Arciechów, gmina Radzymin, powiat wołomiński, w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Szczegóły o...

  • Działka budowlana Serock
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 133 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 950m, wymiary 30x32m, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowana w kompleksie działek o podobnej wielkości. Niektóre działki zostały zabudowane...

  • Działka budowlana Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 500 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 705 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni  710 m2 w Serocku. Nieruchomość objęta  MPZP z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media miejskie w drodze - energi...

  • Działka budowlana Serock
    1 / 4
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 240 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 999 m2, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Serocka - przy u...

  • Działka Serock Moczydło
    Działka Serock Moczydło

    Serock

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 132 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość posiada duży potencjał. Teren jest płaski, nie ma drzew, działka jest kształtna. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę miesz...

  • Serock, kształtna działka budowlana 600 m od Narwi

    Serock

    • 460 000 zł cena
    • 765 m2 powierzchnia
    • 602 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 765 m2 położoną w...