• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Śleszowice

(1)
  • Działka budowlana z potencjałem
    1 / 13
    Działka budowlana z potencjałem

    Śleszowice

    • 159 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w zacisznym, zielonym miejscu, gdzie słychać śpiew ptaków i czuć błogi spokój? Masz dość miasta i szukasz przestrzeni, gdzie naprawdę można odpocząć? Zapraszam do Ś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam dom z działką.

    Krzeszów

    • 420 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa oferta! Dom z domem gospodarczym i dużą działką budowlaną w malowniczym Krzeszowie, gminie Stryszawa, tuż obok Suchej Beskidzkiej. To doskonała okazja, by spełnić swoje m...

  • Działka budowlana - góry, las i spokój! Polecamy!

    Tarnawa Dolna

    • 159 000 zł cena
    • 2 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa niższa cena - 159.000 PLNPrezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni łącznej 2105 m², zlokalizowanej w miejscowości Tarnawa Dolna, w powiecie...

  • Działka Mucharz ul.

    Mucharz

    • 189 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - Mucharz (woj. małopolskie)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni ok. 1200 m², położona w miejscowości Mucharz, powiat wadowicki...

  • Działka budowlana Mucharz
    Działka budowlana Mucharz

    Mucharz

    • 1 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Z działki rozpościera się widok na praktycznie całe jezioro Mucharskie. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek, które łącznie dają powi...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!
    1 / 12
    Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzesz...

  • Działka budowlana Krzeszów gm. Stryszawa
    1 / 13
    Działka budowlana Krzeszów gm. Stryszawa

    Krzeszów

    • 190 000 zł cena
    • 1 596 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w okolicy Beskidu Makowskiego i Beskidu Małego. To idealne...

  • Działka pod domek rekreacyjny
    1 / 6
    Działka pod domek rekreacyjny

    Krzeszów

    • 95 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Krzeszowie ( powiat suski, woj. małopolskie ) – Twoje miejsce na własny domek letniskowy. Jeśli marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość n...

  • Krzeszów - widokowa działka budowlana
    1 / 7
    Krzeszów - widokowa działka budowlana

    Krzeszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 928 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m² w Krzeszowie – idealne miejsce na realizację Twoich marzeń! Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości na...