• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Rzędziny

(3)
  • Rzędziny,2000m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rzędziny – wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu...

  • Działka Rzędziny

    Rzędziny

    • 355 000 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Rzędziny,2041m2,zabuowa jednorodzinna,las,park

    Rzędziny

    • 525 000 zł cena
    • 2 625 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam 20 działek budowlanych nad morzem k.Niechorza TANIO
    sprzedam 20 działek budowlanych nad morzem k.Niechorza TANIO

    Szczecin

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad morzem koło Niechorza wszystkie działki po 1200 metrów, warunki zabudowy w planie. więcej informacji udzielę telefonicznie [tel], metr 2 - 200 zł

  • idealna pod zabudowę bliżniaczą i szeregową

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka znajdująca się w kompleksie 12 działek o pow ok 400m2 każda. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z dostępem do uzbrojenia. W chwili obecnej k...

  • 1 / 4
    Wołczkowo działka z pełnym uzbrojeniem.

    Wołczkowo

    • 525 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołczkowie z pełnym uzbrojeniem,w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 1000m2,kształt prostokata, wymiary 22m x 46m.Świetny dojazd drogą asfaltową....

  • Działka o pow. 768 m2 Inwestycja 12 lokali mieszk.

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położona przy Puszczy Bukowej, cicha, malownicza i spokojna leśna okolica. Działka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Radosnej. Szybki wyjazd na drogę A6. Do mias...

  • Działka 5266m2,Szczecin, Bukowo.

    Szczecin

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 266 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana m. Szczecin, dzielnica Bukowo, o powierzchni 5266 m2. Działka położona w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej...

  • działki w bliskiej okolicy Szczecina
    1 / 4
    działki w bliskiej okolicy Szczecina

    Szczecin

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mam działkę dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a przede wszystkim widoki. Wokoło działki dużo zieleni. Okolica bardzo spokojna. Warchlino to mała miejscowość a...

  • Tylko 150 PLN/mkw.! Szczecin ul. Tatarakowa

    Szczecin

    • 631 500 zł cena
    • 4 210 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia działka w atrakcyjnej cenie (tylko 150 zł/m2).Działka o powierzchni 4210 m2, idealna pod budownictwo jednorodzinne lub jako inwestycja.Zalety lokalizacji:asfaltowa drog...

  • Działka budowlana.Okazja!
    Działka budowlana.Okazja!

    Szczecin

    • 60 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się na terenie wsi,która jest położona przy drodze S-6(trzydzieści minut jazdy od Kołobrzegu,a 15 minutGryfic).Blisko działki jest woda(jest nawet studnia na tere...

  • Działka 3179m2,obr.Grzepnica,gm.Dobra, las,media

    Grzepnica

    • 683 485 zł cena
    • 3 179 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Grzepnica, gm. Dobra, powiat policki, ul. Agatowa, o powierzchni 0.3179 ha. Użytek R V, RVI łączni...

  • Działka na sprzedaż o pow. 1571 m2, Żelechowa.

    Szczecin » ul. Nehringa

    • 270 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 1571 m², położona w cichej części Szczecina – Żelechowa, przy ul. Nehringa. Działka ma nieregularny kształt, z dobrym dojaz...

  • 1 / 4
    Działka Budowlana na styku Warszewa i Bukowa

    Szczecin » ul. Cykady

    • 699 000 zł cena
    • 803 m2 powierzchnia
    • 871 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jed...

  • Działka budowlana 2001m2,Pilchowo,plan,media,las.

    Pilchowo

    • 686 400 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu interesującą ofertę nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Pilchowie, gm. Police, powiat policki, ul. Warszewska, o powierzchni 0.2001 ha. Użytek- RVI 0.2001...

  • Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska
    1 / 10
    Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska

    Pilchowo

    • 598 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 1466 m, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina w kameralnej i zielonej części Pilchowa, n...

  • Działka z domem na płycie fundamentowej do wykończenia
    1 / 7
    Działka z domem na płycie fundamentowej do wykończenia

    Tatynia

    • 820 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 819 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowa domu rozpoczęła się w Maju 2024 i planowany koniec prac jest przewidziany na czerwiec/ lipiec 2025 r. Bardzo istotnym atutem nieruchomości jest fakt, że został on usadowio...

  • 4 działki na sprzedaż pod inwestycję
    1 / 7
    4 działki na sprzedaż pod inwestycję

    Tatynia

    • 1 250 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż są 4 działki położone w miejscowości Tatynia w gminie Police w powiecie polickim, woj. zachodniopomorski. Są to działki nr: 197/6 o pow. 2.507m2, 197/7 o pow. 5.704m2,...

  • Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 3
    Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)

    Dołuje

    • 420 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1260 m² - Dołuje, ul. Sobolowa - 420 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1260 m², położona w miejscowości Dołuje, pr...

  • Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)
    Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)

    Wąwelnica

    • 199 000 zł cena
    • 1 102 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WĄWELNICA ???? ???? Cena: 219 500 zł za działkę Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wąwelnica , w spokojnej i rozwijając...

  • Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 6
    Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 360 450 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 15 Uzbrojonych Działek Budowlanych w Dobrej | Gmina Dobra, Obręb Wąwelnica z MPZP | Media | Malownicze otoczenie | Atrakcyjna cena OPIS INWESTYCJI: Na...

  • Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum
    1 / 7
    Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum

    Szczecin

    • 16 500 000 zł cena
    • 46 251 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną. Zaledwie 20 minut od centrum Szczecina. Właściciel przygotował 2 koncepcje zabudowy działki: 1. Koncepcja: - łączna ilość mieszkań...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa
    1 / 6
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa

    Dołuje

    • 329 000 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (Szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ok...

  • Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 9
    Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)

    Wołczkowo

    • 549 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (Szczecińska), powiat pol...

  • Działka w otoczeniu zieleni | 1432 m² | Śmierdnica

    Szczecin

    • 380 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi.Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działc...

  • 1 / 3
    Działka Szczecin, ul. Azaliowa

    Szczecin » ul. Azaliowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 687 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIEPREZYDENTA MIASTA SZCZECINz dnia 15 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ulicy Azaliowej, działka...

  • Działka Szczecin, ul. Ciesielska

    Szczecin » ul. Ciesielska

    • 210 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 392 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 17 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie przy ulicy Ciesielskiej 5, działka...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa
    1 / 7
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa

    Dołuje

    • 395 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ dzi...

  • Działka budowlane
    Działka budowlane

    Szczecin

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położenie działki jest w atrakcyjnymi miejscu na górce posiadają wszystkiego media w koło Las na tarasie Goleniów Nowogard za m2 w całości 30 ,00 zł jak zostanie podzielone to za m...

  • Działka Budowlana do sprzedaży
    Działka Budowlana do sprzedaży

    Szczecin

    • 350 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka do sprzedaży w bardzo atrakcyjnym miejscu i dobrej lokalizacji od Szczecina 60 km.na trasie Goleniów Nowogard

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Szczecin

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w atrakcyjnym miejscu położona działka 60 km.od Szczecina trasa Goleniów Nowogard blisko Las

  • Działka Szczecin, ul. Krakowska

    Szczecin » ul. Krakowska

    • 500 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 24 kwietnia 2026 r.o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ul. Krakowskiej,...

  • Malownicza działka w Dołujach z MPZP
    1 / 4
    Malownicza działka w Dołujach z MPZP

    Dołuje

    • 340 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisza i spokój z szybkim dostępem do centrum miasta. Działka w Dołujach o wielkości 1000 m2 czeka na Was z "otwartym" ogrodzeniem. Najważniejsze informacje: - Działka objęta M...