• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Nowa Wieś Mała

(1)
  • działka budowlana

    Nowa Wieś Mała

    • 85 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 293/15 powierzchni 1000m2 Działka położona jest w miejscowości Nowa Wieś, 2 km od Dobrego Miasta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. W zasięgu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Spręcowo

    Spręcowo

    • 298 140 zł cena
    • 4 969 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę nieopodal wsi Spręcowo w gminie Dywity. Działka o numerze 317/15 i powierzchni 4969 m2, w kształcie prostokąta na...

  • Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa
    1 / 10
    Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa

    Nikielkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 529 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wielkość działki 1529 m, południowa wystawa, działka na górce z pięknym widokiem z obu stron. W okolicy zabudowy jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica. Działka położona przy głów...

  • Działka Jeziorko

    Jeziorko

    • 79 000 zł cena
    • 3 025 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jeziorko, gm. Ryn. Urokliwa wieś położona w Krajnie Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu jeziora...

  • Działka Śródka

    Śródka

    • 125 000 zł cena
    • 2 179 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną we wsi Śródka w gminie Gietrzwałd. Działka o numerze 29/3, powierzchni 2179 m2 i regularnym kształcie pr...

  • ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##
    1 / 7
    ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##

    Pęglity

    • 90 000 zł cena
    • 1 524 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane w pięknej okolicy we wsi Pęglity zlokalizowanej w gminie Gietrzwałd nieopodal lokalnego rozlewiska. Każda z działek płaska o powierzchni ok. 1524 m2...

  • Działka 1240
    1 / 12
    Działka 1240

    Naterki

    • 299 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRopozycje cenowe mile widziane Mieszkanie warsztat magazyn garaż w rozliczeniu może byc. działka o wielkości : 1240 mkw oraz dojazd asfalt Jezioro las w pobliżu W pełni uzbrojona...

  • Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA
    Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA

    Kiersztanowo

    • 54 900 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA Sprzedam działkę budowlaną, gdzie natura spotyka wygodę. Działka budowlana znajduje się w miejscowości Kiersztanowo gm Grunwald (powiat Ostródzki). To doskonała propozycja...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Bornity

    • 80 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Orneta 19ar

  • Działka budowlana Gady 30 arów
    1 / 6
    Działka budowlana Gady 30 arów

    Gady

    • 140 000 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 172/57 o powierzchni 3039 m2 w pięknej okolicy w miejscowości Gady zlokalizowanej w gminie Dywity. Odległość od Olsztyna to jedyne 10 km, a Dywit 5 km...

  • Działka Ługwałd

    Ługwałd

    • 299 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 1300 m w Ługwałdzie cisza, zieleń i gotowa pod budowę Na sprzedaż piękna, urokliwa działka o powierzchni 1300 m położona w miejscowości Ługwałd , w jednej z...

  • Atrakcyjna działka budowlana, Dywity, inwestycja
    1 / 7
    Atrakcyjna działka budowlana, Dywity, inwestycja

    Dywity

    • 169 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w otoczeniu lasu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna w odległ...

  • Działka usługowa nad stawem, mpzp
    1 / 9
    Działka usługowa nad stawem, mpzp

    Dywity

    • 1 059 360 zł cena
    • 26 484 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona nad malowniczym stawem pod zabudowę usługową typu hotel, gastronomia, centrum konferencyjne, apartamenty przy ul. Spółdzielczej w Dywitach. Doskonała lo...

  • Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 5
    Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 270 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka pod siedlisko/małe gospodarstwo – Brąswałd
    1 / 14
    Działka pod siedlisko/małe gospodarstwo – Brąswałd

    Brąswałd

    • 214 130 zł cena
    • 3 059 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka kameralnie położona w miejscowości Brąswałd. Działka na lekkim wzniesieniu, co gwarantuje nam ograniczone sąsiedztwo oraz bliskość natury i otaczającą nas zieleń....

  • Działka budowlana ul. Zielona Dolina Gronity k. Olsztyna
    1 / 7
    Działka budowlana ul. Zielona Dolina Gronity k. Olsztyna

    Gronity

    • 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka z wydanymi w zeszłym roku warunkami zabudowy. Media w drodze.

  • Wójtowo- działka pod zabudowę usługową mieszkalną
    1 / 9
    Wójtowo- działka pod zabudowę usługową mieszkalną

    Wójtowo

    • 499 000 zł cena
    • 7 017 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna teren składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 7017 m2, w przeważającej części z przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudo...

  • Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 9
    Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu

    Sząbruk

    • 229 000 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1709 m2 położona przy ul. Hermana w Sząbruku. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Aktualnie działa posiada wydane pozwole...

  • Działka budowlana w pobliżu Jeziora Wulpińskiego
    1 / 20
    Działka budowlana w pobliżu Jeziora Wulpińskiego

    Unieszewo

    • 400 500 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Unieszewo gm. Gietrzwałd. Działka położona 18 km od Olsztyna, dojazd DK 16. Nieruchomość położ...

  • Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa
    1 / 10
    Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa

    Wójtowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedna z 2 działki, objęta planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Wójtowie, 800 m od drogi krajowej nr 16 na Barczewo. Działka zlokalizowana b...

  • Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 715 000 zł cena
    • 6 976 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Kiersztanowie, położone w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Działka  w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 11
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 320 000 zł cena
    • 2 962 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wydanymi warunkami zabudowy dla budowy wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka położona w miejscowości Barczewko gm. Barczewo. Idealna dla miłośników...

  • Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną
    1 / 7
    Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną

    Wójtowo

    • 195 520 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1504 m2, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Doskonała lokalizacja z bardzo dob...

  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 365 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Kiersztanowie, położona w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Działka budowlana 2026 m2 Naglady MPZP media
    1 / 16
    Działka budowlana 2026 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 2 026 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną składającą się z działki nr 6/3, o łącznej powierzchni 2026 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrzwałd. To int...

  • Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media
    1 / 11
    Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrz...

  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...

  • Dz. z pozwoleniem na bud. (las) Kieźliny k/Olsztyna
    1 / 11
    Dz. z pozwoleniem na bud. (las) Kieźliny k/Olsztyna

    Kieźliny

    • 465 000 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana z PNB z lasem i w otoczeniu lasów . Pozwolenie budowy przechodzi na nabywcę. Atrakcyjne położenie - Kieźliny - 3,5 km od Olsztyna. Działka została ogrodzona...

  • 1056 mkw Olsztyn/ Naterki
    1 / 16
    1056 mkw Olsztyn/ Naterki

    Naterki

    • 299 000 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry sprzedam działkę w naterkach przy polu golfowym w pięknym miejscu 1056 lub 1240 mkw w pełni uzbrojoną , dojazd droga asfaltowa w rozliczeniu MOŻE BYĆ mieszkanie w Ols...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...

  • Działka budowlana z WZ pośród lasu Kieźliny k/Olsztyna
    1 / 13
    Działka budowlana z WZ pośród lasu Kieźliny k/Olsztyna

    Kieźliny

    • 445 000 zł cena
    • 4 016 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W otoczeniu luźna zabudowa jednorodzinna . Z dwóch stron ogrodzona Działka budowlana otoczona z 4 stron lasem i wydanymi WZ. Warunki Zabudowy przechodzą na nabywcę. Atrakcyjne poło...