• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Milówka

(2)
  • 53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce
    1 / 6
    53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce

    Milówka

    • 1 060 000 zł cena
    • 5 311 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Milówce 53 arów widokowego, całodniowo nasłonecznionego terenu z potencjałem premium. W skła...

  • Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP
    1 / 7
    Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP

    Milówka

    • 136 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Działka w Milówce cisza, widok i świetna lokalizacja Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni ok. 6a, położona w spokojnej czę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wisła Malinka

    Wisła

    • 650 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 542 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w pobliżu skoczni Malinka z pięknym widokiem na góry.

  • 1 / 2
    Działka budowlana blisko centrum Węgierska Górka

    Węgierska Górka

    • 360 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji. Działka zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 43,5m x 51m. Cała działka jest płaska, wszystkie media przy działce. Działki 11...

  • 1 / 3
    Widokowa działka budowlana w Jaworzynce

    Jaworzynka

    • 420 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam widokową kształtną działkę w Jaworzynce Zapasieki Górne. Działka nr 1287/7.

  • 1 / 4
    Zapierające widoki na góry i jezioro

    Pietrzykowice

    • 150 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr

Żywiec

    • 92 500 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do niewielkiej negocjacji Świetne położenie ok 3 km od centrum miasta Żywiec Działka zagospodarowana z iglakami i drzewami Żywiec [tel]

  • Działka budowlana z pięknymi widokami

    Istebna

    • 299 999 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15,64 ara, położona w spokojnej i malowniczej części Istebnej – miejscowości słynącej z górskich krajobrazów, licznych szlaków turystycz...

  • Działka z dwoma domami 680 m n.p.m

    Wisła

    • 1 750 000 zł cena
    • 37 900 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Umowa na wyłączność – nie szukaj dalej :) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3,7921 ha, położona w malowniczej Wiśle, przy ulicy Kiczerowskiej, na wysokości około 680...

  • Działka w Lipowej -Twój przyszły dom
    1 / 8
    Działka w Lipowej -Twój przyszły dom

    Lipowa

    • 400 000 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej i zielonej okolicy? A może myślisz o inwestycji deweloperskiej z potencjałem sprzeda...

  • Działka budowlana w Rybarzowicach
    1 / 16
    Działka budowlana w Rybarzowicach

    Rybarzowice

    • 175 000 zł cena
    • 1 096 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Rybarzowicach w województwie śląskim, przy ul. Fiołków. Rybarz...

  • Działka budowlana 1 847 m² – Radziechowy
    1 / 16
    Działka budowlana 1 847 m² – Radziechowy

    Radziechowy

    • 300 000 zł cena
    • 1 847 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1 847 m² Radziechowy | MPZP | Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 847 m², położona w miejscowości R...

  • 6 działek budowlanych – Buczkowice 4586 m2
    1 / 16
    6 działek budowlanych – Buczkowice 4586 m2

    Buczkowice

    • 779 000 zł cena
    • 4 586 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] 6 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4586 m2 położonych w Buczkowicach doskonała lokalizacja blisko do Bielsko-Biała i Szczyrku...

  • Działka budowlana w sercu Buczkowic
    1 / 5
    Działka budowlana w sercu Buczkowic

    Buczkowice

    • 420 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą, a widok...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Sopotnia Mała

    • 150 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękną działka budowlana w Sopotni Małej media w granicy działki

  • Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski
    1 / 16
    Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski

    Sól

    • 469 000 zł cena
    • 4 087 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż pięć działek o powierzchni 4087 m2 położonych w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjne...

  • Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec
    1 / 16
    Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec

    Sól

    • 299 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka na sprzedaż 2390 m2 w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjnej krajobrazowej części Beskidó...

  • Działka budowlana w Korbielowie

    Korbielów » ul. Wojtyczkowa

    • 279 000 zł cena
    • 2 166 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane położone przy ul. Wojtyczkowej w Korbielowie – malowniczej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, u podnóża góry Pilsko. Działki oznaczone numerami ewide...

  • Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 225 000 zł cena
    • 1 685 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisiec Działka budowlana 1685 m2 Teren płaski Blisko rzeki i lasu Cena: 225 000 zł Cisiec - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 685 m2, płaska, dobrze...

  • Działka budowlana Radziechowy gm. Radziechowy-Wieprz, Młodych
    1 / 7
    Działka budowlana Radziechowy gm. Radziechowy-Wieprz, Młodych

    Radziechowy

    • 210 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radziechowy Działka 1 250 m2 Widok Kształt zbliżony do kwadratu Spokojna okolica Cena: 210 000 zł Radziechowy - piękna działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na góry o pow...

  • Widokowe działki przy Szczyrku – inwestycja
    1 / 13
    Widokowe działki przy Szczyrku – inwestycja

    Buczkowice

    • 369 000 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej, górskiej miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie Szczyrku jednego z najpopu...

  • Buduj od razu! Lipowa – płaska działka z mediami
    1 / 8
    Buduj od razu! Lipowa – płaska działka z mediami

    Lipowa

    • 459 000 zł cena
    • 2 016 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Widokowa działka budowlana w Lipowej ul. Piwniczna | 2016 m² | pełne media | możliwość podziału Na sprzedaż piękna, płaska działk...

  • Atrakcyjna działka w Pietrzykowicach
    1 / 12
    Atrakcyjna działka w Pietrzykowicach

    Pietrzykowice

    • 479 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa okazja - duża działka o powierzchni ok 3100m2 zlokalizowana w Pietrzykowicach nieopodal Żywca. To nieruchomość z ogromny...

  • Żywiec -przestronna działka na sprzedaż
    1 / 7
    Żywiec -przestronna działka na sprzedaż

    Żywiec

    • 899 000 zł cena
    • 4 801 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Duża działka budowlana z potencjałem Powiat żywiecki, Żywiec -dojazd od ul. Śliwkowej. Położenie nieruchomości 49°40'40" N 19°9&#0...

  • Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!
    1 / 5
    Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!

    Jeleśnia

    • 110 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 8 arów, nr działki 2588/6, położona w malowniczej części miejscowości Jeleśnia, w...

  • Działka budowlana w Soblówce

    Soblówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 513 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Soblówce – malowniczej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, w otoczeniu gór, lasów i rozległych terenów zielonych. Działka oznaczona numerem...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Rybarzowice

    • 130 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę w Rybarzowicach,piękne widoki, prąd blisko dojazd drogą asfaltową.

  • Działka w centrum Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 978 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Szczyrk przy ul. Orlej. Nieruchomość oferuje bezpośredni widok na skocznię narciarską oraz wyjątkowe walory krajo...

  • Działka budowlana w sercu Buczkowic
    1 / 5
    Działka budowlana w sercu Buczkowic

    Buczkowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (oznaczona literą A) położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy...

  • Wisła - Gościejów działka z widokiem
    1 / 16
    Wisła - Gościejów działka z widokiem

    Wisła

    • 690 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Widokowa działka inwestycyjna 1500 m² w Wiśle Gościejów | Potok, las, pensjonaty Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchn...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Laliki

    • 320 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Lalikach koło Zwardonia. Nr działki 1866. Cena do negocjacji.

  • Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim
    Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim

    Żywiec

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim jeżeli chodzi o powierzchni 10 arów w kształcie prostokąta jest zagospodarowana zielenią i zagospodarowana świ...