• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Łosie

(6)
  • Cicha kształtna działka w otulinie lasu koło rzeki

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Działka budowlana 900 m² w Łosiach – idealna pod nową zabudowę! Na sprzedaż oferujemy wyją...

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka 2190 m², las i rzeka.

    Łosie

    • 465 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2190 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu i blisko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób...

  • Działka budowlana 2060 m² Łosie blisko Radzymina.

    Łosie

    • 399 000 zł cena
    • 2 060 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2060 m² położoną w miejscowości Łosie, gmina Radzymin, w otoczeniu innych działek budowlanych i rekreacyjnych. Nieruchomość z...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w lesie, 1500 m² .

    Łosie

    • 310 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną położona na malowniczym, zadrzewionym terenie w miejscowości Łosie, zaledwie 7 km od Radzymina. Dojazd do nieruchomości zapewnia dr...

  • Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin
    1 / 17
    Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin

    Łosie

    • 460 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z MPZP - Łosie koło Radzymina Kupujący nie płaci prowizji!!!!! Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczeni...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Łosie 4577 m2 (gm. Radzymin)

    Łosie

    • 450 000 zł cena
    • 4 577 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje na sprzedaż działkę budowlana w miejscowości Łosie (38 km od centrum Warszawy) Powierzchnia : 4577 m2 Cena: 450 000 PLN (oczywiście do negocjacji) Wymiary : 17 x 2...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Mokre

    Mokre

    • 2 500 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, 3100 + 13400m2, Mokre, Radzymin Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni łącznej 16500m i wymiarach ok. 27x530m. Mieści się ona w miejscowo...

  • 1 / 4
    Działka Radzymin

    Radzymin

    • 755 000 zł cena
    • 2 520 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni całkowitej 2520 m2. Nieruchomość w 3ciej linii zabudowy od ulicy, przy drodz...

  • Działka Radzymin

    Radzymin

    • 530 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni 3360m2. UWAGA INWESTORZY - jest możliwość złożenia oferty na cały okoliczny...

  • Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin
    Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin

    Kołaków

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja : województwo mazowieckie gmina Dąbrówka, miejscowość Marianów Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok 3000 m2 położona w pięknej okolicy Marianów gmina D...

  • Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi
    1 / 6
    Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi

    Kołaków

    • 440 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Typ nieruchomości: Działka Lokalizacja: Nowy Cygów/Laskowizna gmina Poświętne koło Wołomina woj mazowieckie Wielkość działki: niecałe ok 5000m2 lub całość 1,4 ha rolna z możliwoś...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie
    1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie

    Radzymin

    • 320 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlanych, DOBRY DOJAZD DO WARSZAWY trasa szybkiego ruchu S8 lub autobus miejski z centrum Radzymina, PKP Do sprzedaży działka budowlana o wymiarach 21 x 30 m.Spokojna...

  • Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie
    Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie

    Radzymin

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio, działkę budowlaną o pow. 2000 m2, w okolicy Radzymina. Przepięknie usytuowana działka, w odległości 30 km od Warszawy, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta, a tak...

  • Przestronna działka w Teodorowie!
    1 / 2
    Przestronna działka w Teodorowie!

    Teodorów

    • 195 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Sied...

  • Działka Teodorów - 1025 m2 !
    1 / 4
    Działka Teodorów - 1025 m2 !

    Teodorów

    • 210 125 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Teodorowie, ul. Siedlecka o numerze geodezyjnym 194/10 ! (Dodatkowo jest możliwość wyboru działki z 7 innych położonych blisko siebie) Cena: 210 125 z...

  • Działka Ruda ul.

    Ruda

    • 982 000 zł cena
    • 4 931 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie tylko dla developerów .Oferta tylko w naszym biurze !!!Polecam działkę budowlaną o obszarze 4931 m2, w kształcie prostokąta  50x94 m. Na tą narożną działkę można dostać się bez...

  • Działka bud. 1021m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 383 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1021 m², położoną w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • 1 / 3
    Działka 3000 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 1 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3 000 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w czwartej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Działka budowlana 800 m² z dojazdem z dwóch stron

    Radzymin

    • 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m², położona w pierwszej linii zabudowy, narożną, z dojazdem z dwóch stron. Media: prąd w drodze przy działce. Pozostał...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka bud. 1013m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 380 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1013 m², położoną w trzeciej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, nato...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka budowlana – 2261 m², Radzymin.

    Radzymin

    • 590 000 zł cena
    • 2 261 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2261 m², położoną w Radzyminie. Wszystkie media miejskie w drodze: w tym prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Do dzia...

  • 1 / 2
    Radzymin:tereny pod zabudowę mieszkaniową i usługi

    Radzymin

    • 3 570 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 11 500 m² położoną przy drodze asfaltowej, z dostępem do wszystkich mediów, w spokojnej okolicy blisko lasu i terenów rekreacyjnych, z...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w piątej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natomia...

  • 1 / 3
    Działka 799 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 336 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 799 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy p...

  • Działka bud. 704 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 264 000 zł cena
    • 704 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 704 m², położoną w pierwszej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, nato...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 1028 m² Radzymin – MPZP.

    Radzymin

    • 340 000 zł cena
    • 1 028 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 028 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość znajduje się w otocze...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 4827 m², dogodna lokalizacja

    Nowe Załubice

    • 725 000 zł cena
    • 4 827 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4827 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu sklepów i szkoły, z dojazdem drogą gminną. Do Warszawy jest około 35 k...

  • Działka przemysłowa/usługowa 1,68 ha Radzymin

    Stary Dybów

    • 4 660 000 zł cena
    • 16 829 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w MPZP pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki zagospoda...

  • 1 / 3
    Działka 1089 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 360 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 089 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 1 / 4
    Działka z MPZP, budowlana i tereny rolne.

    Mokre

    • 350 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4400 m², położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od Radzymina. Wszystkie media: prąd, gaz, woda i telefon znajdują się...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 620 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m², położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 689 000 zł cena
    • 2 663 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Radzymina. Nieruchomość porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnami, a teren jest zróżnicowany i pagórkowaty. Do dzia...

  • 0%, działka budowlana z domem letniskowym

    Nowe Załubice

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 z drewnianym...

  • Budowlana 2,6 ha nad Bugiem 30 km od Warszawy

    Nowe Załubice

    • 1 890 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Oferujemy na spr...