• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Ciele

(1)
  • Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota

    Ciele

    • 197 000 zł cena
    • 1 421 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota, o powierzchni 1421m2. Wymiary działki: Front działki to 35m, głębokość 37m, tylnia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Murowaniec

    Murowaniec

    • 270 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działkę budowlaną w Zielonczynie
    1 / 6
    Działkę budowlaną w Zielonczynie

    Bydgoszcz

    • 336 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zielonczynie przy ulicy spacerowej w malowniczo położonym miejscu, działkę wyposażoną w media: (woda,prąd, gaz), do działki prowadzi asfaltowa droga do...

  • Działka budowlane w Olimpinie k.Przyłęk 12km od Bydgoszczy
    1 / 5
    Działka budowlane w Olimpinie k.Przyłęk 12km od Bydgoszczy

    Bydgoszcz

    • 104 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Olimpinie k.Przyłęk 12km od Bydgoszczy z prawem zabudowy jednorodzinnej prąd ,woda w drodze. Powierzchnia działki to , 1040m2 Oferta prywatna zapraszam do kont...

  • Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota
    1 / 13
    Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota

    Kruszyn Krajeński

    • 87 200 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/112- powierzchnia 1210m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od tras...

  • Działka budowlana Bydgoszcz Górzyskowo
    1 / 5
    Działka budowlana Bydgoszcz Górzyskowo

    Bydgoszcz

    • 6 500 000 zł cena
    • 4 280 m2 powierzchnia
    • 1 519 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 4205 M2 , GÓRZYSKOWO . Działka składa się dwóch działek 1800m2 + 2405m2 razem 4205m2 do sprzedaży w całości. MPZP- teren zabudowy us...

  • Działki Kruszyn Krajeński
    Działki Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 420 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Kruszyn Krajeński ul.olszynowa 3 dzialki po 1000m2 Warunki zabudowy. Blisko tereny natura 2000. Cena za 1m2 145zl Przy całości rabat Tel [tel]

  • Działka budowlano-usługowa LISI OGON
    1 / 2
    Działka budowlano-usługowa LISI OGON

    Lisi Ogon

    • 169 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-usługowa! Działka w sąsiedztwie węzła Bydgoszcz Miedzyń! Teren płaski. Do ulicy utwardzonej 200 m. Media w ulicy: woda, kanalizacja, prąd, gaz. M...

  • Działka budowlana w Przyłeki
    Działka budowlana w Przyłeki

    Przyłęki

    • 175 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Przyłekach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do Bydg...

  • Działka Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 620 000 zł cena
    • 3 254 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    N a sprzedaż super działka w Łochowie - linia lasu przy działce. Powierzchnia- 3254m2 , kształt- prostokąt. Jeden z dłuższych boków działki przylega do linii lasu....

  • Działka budowlana Skórzewo gm. Szubin
    1 / 5
    Działka budowlana Skórzewo gm. Szubin

    Skórzewo

    • 66 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana -1007m2 . Kompleks działek od 990 do 1400m2, blisko lasu, 100-200m od trasy Bydgoszcz-Poznań . Do Państwa dyspozycji ok.40 działek S...

  • Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 12
    Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 199 900 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta wyłącznie w biurze JAGŁA NIERUCHOMOŚCI - na sprzedaż działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego PROJEKT - "...

  • Działka budowlana Skórzewo gm. Szubin
    1 / 5
    Działka budowlana Skórzewo gm. Szubin

    Skórzewo

    • 67 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położone działki budowlane 990m2 do 1400m2 . Kompleks działek blisko lasu, 100-200m od trasy Bydgoszcz-Poznań . Skórzewo gmina Szubin , w okolicy lasy i je...

  • Działka Skórzewo gm. Szubin
    1 / 5
    Działka Skórzewo gm. Szubin

    Skórzewo

    • 62 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chciałbyś zamieszkać w kameralnej ,spokojnej okolicy blisko Bydgoszczy - świetny dojazd do Centrum drogą ekspresową S5 Skórzewo gm. Szubin - działka nr 101/23- powierzchnia...

  • Działka Białe Błota, Lechicka
    1 / 6
    Działka Białe Błota, Lechicka

    Białe Błota

    • 1 116 345 zł cena
    • 11 751 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ Powierzchnia działki 11751 m2 Dogodna lokalizacja, grunt graniczy z lasem Dojazd - asfalt Media - woda i prąd w granicy d...

  • Działka budowlana Władysławowo  gm. Łabiszyn
    1 / 5
    Działka budowlana Władysławowo gm. Łabiszyn

    Władysławowo

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości WŁADYSŁAWOWO gm. Łabiszyn. Zaledwie 20 km od Bydgoszczy trasą S5. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na dom je...

  • Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 6
    Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 496 000 zł cena
    • 2 677 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz kameralnie i spokojnie położonej, dużej działki , nad Notecią, blisko Bydgoszczy ??? Zapraszam. Oferuję Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę...

  • Działka budowlana Bydgoszcz Smukała
    1 / 5
    Działka budowlana Bydgoszcz Smukała

    Bydgoszcz

    • 1 299 000 zł cena
    • 8 973 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Super atrakcyjnie i kameralnie położona działka - Bydgoszcz-Smukała , o powierzchni 8973 m2 . Idealna oferta dla developera . MPZP- w opracowaniu-przewidziane tereny pod...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 7
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 388 000 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości ŁOCHOWO, gmina Białe Błota. Grunt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dla działki zostały wydane warunki z...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza
    1 / 6
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza

    Łochowo

    • 249 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m² każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atra...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Bydgoszcz

    • 250 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni ok. 1120 m2 usytuowaną niedaleko Osiedla Piastowskiego w INOWROCŁAWIU. Nieruchomość posiada miejscowy plan zagospo...

  • Działka budowlana w Fordonie
    Działka budowlana w Fordonie

    Bydgoszcz

    • 345 000 zł cena
    • 1 341 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Fordonie - Mariampol. Prąd: skrzynka na działce. Woda: przyłącze miejskie i/lub studnia głębinowa. Ścieki: szambo

  • Działka Budowlana Bydgoszcz Fordon
    Działka Budowlana Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 634 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Nieruchomość położona przy ul. Targowisko w Bydgoszczy oś. Fordon. Teren jest...

  • Działka Kornelin ul. Szczupakowa

    Kornelin » ul. Szczupakowa

    • 79 800 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!DZIAŁKA 1032 M2 W SPOKOJNEJ OKOLICYATUTY:- spokojna, zielona okolica!- bliskość lasów i jezior!- działka idealna pod dom  jednorodzin...