• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Bieganów

(4)
  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 330 500 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca idealnego? Chcesz wybudować dom? Małą agroturystykę? Może marzysz o braku sąsiadów? Omega Estate ma zaszczyt  zaoferować Państwu dużą działkę położoną w rejonie gór...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 129 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od gwaru miasta?Oferujemy dwie urokliwe działki w malowniczej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu we wspan...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 130 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w malowniczej okolicy? A może chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze? Omega Estate oferuje urokliwą działkę w górskiej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 115 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca położonego z dala od miejskiego zgiełku? Działki w górach, gdzie widok zapiera dech w piersiach? Zapraszamy do Bieganowa!Wśród łąk, lasów i gór, tuż przy Górze Świę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym mie...

    Srebrna Góra

    • 1 700 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o powie...

  • Sprzedam działkę budowlaną, 4 km od Polanicy-Zdrój, dobrze położo...

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3-4 km od granic Kłodzka/Polanicy. Bdb położona, przy bocznej drodze prowadzącej do lasu. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Prąd-skrzynka na działce. Dobrzy sąsi...

  • Zieleniec ostatnia działka, 50 arów, możliwość budowy pensjonatu/...

    Duszniki-Zdrój

    • 1 351 890 zł cena
    • 5 007 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 k...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju SUDETY
    1 / 2
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-/7 minut jazdy samochodem/-kierunek Wambierzyce droga nr 388 - na trasie szlakow goskich-GOR STOLOWYCH.,na dzialce rosna piekne swierki,znajdu...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Sprzedam działkę oddalaona od drogi,

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dojazd szutrowy. Działka pięknie położona, blisko las. Opis działki i zdjęcia znajdują się na portalu Sprzedajemy. Działka 1011/1. Stary Wielisław to wioska w Sudetach, przy starej...

  • Działka Dzikowiec, Góry Sowie, Srebrna Góra, Nowa Ruda - Bezpośre...

    Dzikowiec

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy działki budowlane znajdujące się w Górach Sowich w miejscowości Dzikowiec. Działki położone są w spokojnej, cichej okolicy z pięknymi widokami na las i otaczając...

  • Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8
    Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8

    Polanica-Zdrój

    • 210 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka niezabudowana o pow. 0,139 ha. Działka płaska w kształcie prostokąta położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w miejscowości Polanica-Zdrój. Z uwagi na swoją lokal...

  • Działka Duszniki-Zdrój Podgórze ul.

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kapitał w Górach: Kompleks Działek MN/U przy Ski Arena Podgórze - Duszniki-ZdrójPrzedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną w sercu Ziemi Kłodzkiej. Na sprzedaż trafia strategicznie...

  • Działki budowlane w Srebrnej Górze
    1 / 3
    Działki budowlane w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 95 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2,3480 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o...

  • działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój
    1 / 2
    działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Polanica-Zdrój ul. Wojska Polskiego

    Polanica-Zdrój » ul. Wojska Polskiego

    • 4 900 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzdaży atrakcyjną nieruchomość gruntową położona w Polanicy Zdroju przeznaczoną pod usługi turystyki. Zapraszam do kontaktu Kontakt: [email] [tel] LINK DO OFE...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    1 / 6
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 259 000 zł cena
    • 2 112 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 2112 m2, w kształcie prostokąta...

  • Działka budowlana Złotno gm. Szczytna, Złotno
    1 / 7
    Działka budowlana Złotno gm. Szczytna, Złotno

    Złotno

    • 229 000 zł cena
    • 1 338 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Klimatyczne miejsce w otulinie Gór Stołowych. Działka budowlana położona we wsi Złotno powiat kłodzki, gmina Szczytna. Działka o powierzchni 1338 m2, w miejscowym planie zagospodar...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 450 000 zł cena
    • 6 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest ATRAKCYJNIE POŁOŻONA działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 6568 m2 o niereg...

  • Działka z małym domem na sprzedaż – wyjątkowa okaz
    1 / 16
    Działka z małym domem na sprzedaż – wyjątkowa okaz

    Polanica-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 416 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samy...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 542 250 zł cena
    • 3 615 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3615mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Na sprzedaż działka  budowlana Budzów
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana Budzów

    Budzów

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 ar położoną u podnóża Srebrnej Góry z dostęp do drogi asfaltowej. Działka posiada kształt prostokąt...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór
    1 / 16
    Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór

    Grzmiąca

    • 209 000 zł cena
    • 1 454 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Grzmiąca, gmina...

  • Zieleniec - działka 0,5 ha z warunkami zabudowy na 10 domków
    1 / 14
    Zieleniec - działka 0,5 ha z warunkami zabudowy na 10 domków

    Duszniki-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 902 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 ko...

  • Na sprzedaż 7 działek  budowlanych  Srebrna Góra
    1 / 7
    Na sprzedaż 7 działek budowlanych Srebrna Góra

    Srebrna Góra

    • 164 444 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 7 działek budowlanych położonych w miejscowości Srebrna Góra. Działki o następujących numerach ewidencyjnych i powierzchni 334/7- 1548 mkw 334/...

  • Działka budowlana otulina parku narodowego gór stołowych Łęż
    1 / 7
    Działka budowlana otulina parku narodowego gór stołowych Łęż

    Łężyce

    • 120 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 10 910 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Sprzedam dzialki o powierzchni +-10 i 13 arow. Zostaly wydzielone z jednej duzej dzialki. Obie posiadaja osobne ksiegi wieczyste i MPZP. Znajduja sie obok siebie na niewielk...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Na sprzedaż działki budowlane Bartnica
    1 / 7
    Na sprzedaż działki budowlane Bartnica

    Bartnica

    • 267 102 zł cena
    • 2 698 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 12 działek budowlanych w malowniczej Bartnicy koło Nowej Rudy – idealne pod domy jednorodzinne! Na sprzedaż oferuję 12 atrakcyjnych działek budo...

  • Na sprzedaż działki budowlane Świerki
    1 / 5
    Na sprzedaż działki budowlane Świerki

    Świerki

    • 5 000 000 zł cena
    • 55 800 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w malowniczej miejscowości Świerki, gmina Nowa Ruda Na sprzedaż oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane położone w urokliwej miejscowości Świ...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze
    1 / 7
    Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 99 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w Srebrnej Górze. Działka o powierzchni 0,0248 ha cechuje się mocnym  nachyleniem oraz bezpośrednim dojazdem z ulicy...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Działka budowlana Duszniki-Zdrój Podgórze,
    1 / 15
    Działka budowlana Duszniki-Zdrój Podgórze,

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki inwestycyjne położone w urokliwych Dusznikach-Zdroju, w pobliżu planowanej inwestycji Ski Arena Podgórze, która obejmuje w założeniu stok narciarski! To idealna o...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...