• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Władysławowo

(5)
  • Mieszkanie we Władysławowie 300 m. od plaży
    Mieszkanie we Władysławowie 300 m. od plaży

    Władysławowo

    • 749 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie nad morzem. Sprzedam mieszkanie w super lokalizacji Władysławowa /bardzo bliska odległość od plaży -5...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Nawigacyjna

    Władysławowo » ul. Nawigacyjna

    • 450 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w po...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Władysławowo

    • 820 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Licencjonowana Agencja Obrotu Nieruchomościami FENIKS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 2 240 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    WAŻNA INFORMACJA!Większy apartament już jest po generalnym remoncie! Mniejszy jeszcze na to czeka :) Cena w ogłoszeniu jest już ceną obejmującą nową jakość w dużym apartamencie! Zd...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. A. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 699 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    [i] WŁADYSŁAWOWO [/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia.[/i] Do sprzedaży duże przestronne mieszkanie w Władysławowie w super lokalizacji o powierzchni 69,26m2 położonego n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Dębogórze

    • 640 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA W MIO CASA! Zapraszam na prezentację nowoczesnej nieruchomości w zabudowie szeregowej w Dębogórzu, gm. Kosakowo.  To kameralne, podmiejskie osiedle domów jednorodzinnyc...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 690 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów. NOWA WINDALOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardzie...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów. NOWA WINDA, możliwość zakupu drugiego obok mieszkaniaMIESZKANIE DWU STRONNE.LOKALIZACJA:L...

  • Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.
    1 / 10
    Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.

    Kosakowo

    • 870 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokojowy apartament - Ogrody Tesoro
    1 / 11
    4 pokojowy apartament - Ogrody Tesoro

    Pogórze

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 2 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 GOTOWYCH APARTAMENTÓW PO GENERALNYM REMONCIE!  JEDYNA TAKA OFERTA! IDEALNY ZAKUP INWESTYCYJNY!

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Śródmieście, Zgody
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Śródmieście, Zgody

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM.  LOKALIZACJANieruchomość znajduje się przy nowym osiedlu z 2022r. przy ulicy Feliksa Dorsza w...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 3 190 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 29 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Unikatowy apartament w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie.Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutnie wyjątkową lokali...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul.

    Gdynia » Mały Kack

    • 2 150 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mały Kack. To kompromis pomiędzy chęcią mieszkania w środku miasta a mieszkaniem w spokojnym miejscu. Ulica Lidzka na której znajduję się mieszkanie to zielone miejsce...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału.Mieszkanie o powierzchni 84,01m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 861 824 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 821 426 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe mieszkanie - MIESZKANIE 4 POKOJOWE, możliwość zakupu Komórki i Hali GarażowejLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita...

  • Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI
    1 / 9
    Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI

    Gdynia

    • 520 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze budynku przy ul. Podgórska 12 - Gdynia Pogórze. Składa się z pięciu pokojów, łazienki, ubikacji, kuchni. Do mieszkania przyn...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Lipnowska

    Gdynia » Mały Kack » ul. Lipnowska

    • 1 360 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OKOLICA:Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z  Redłowem, Orłowem i Witominem, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka, w której znajduje się mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdynia,
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia,

    Gdynia

    • 879 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bez czynszowe w szeregowcu 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w szeregowcu w malown...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Legionów

    Gdynia » Redłowo » ul. Legionów

    • 1 290 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wygodne, duże mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdynia-Redłowo. Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, świetna propozycja dla dużej rodziny. Do tego miejsce w hali. ATUTY N...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 799 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY - SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJNa sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m² (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej z najbardz...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 744 480 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Zjazdowa

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Zjazdowa

    • 699 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    ATUTY:- Bliskość morza,- widok z okien na panoramę Gdyni zatokę wraz z Półwsypem Helskim- 4 oddzielne pokoje- niezależna kuchnia z oknem- piwnica- w pobliżu liczne sklepy, kawiarni...

  • Mieszkanie Dębogórze Dębogórze-Wybudowanie ul. Dębogórska

    Dębogórze » ul. Dębogórska

    • 620 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej blisk...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 680 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !Zapraszam do odkrycia przestronnego, 4-pokojowego mieszkania w samym sercu Gdyni Działki Leśne.Położone w doskonałej lokalizacji, to mieszkanie ofer...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 953 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne i słoneczne  mieszkanie o powierzchni 102,8 m2 zlokalizowane w Gdyni Wielkim Kacku na skraju Osiedla Fikakowo - ciche...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Władysława Kańskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Kańskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:-Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -Bliskość lasu i terenów rekreacyjnych-Dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5 m-Południo...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Zbożowa

    Gdynia » Cisowa » ul. Zbożowa

    • 1 249 500 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty:- przestronne pomieszczenia- 6 pokoi- r...

  • Mieszkanie Dębogórze ul. Sezamkowa

    Dębogórze » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Mieszkanie dwupoziomowe /bliźniak/ogród/ widok na zatokę
    1 / 14
    Mieszkanie dwupoziomowe /bliźniak/ogród/ widok na zatokę

    Dębogórze

    • 899 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie z widokiem na zatokę Pucką o powierzchni 85 m², położone w spokojnej miejscowości Dębogórze. Nieruchomość znajduje się w...

  • Mieszkanie Bolszewo rynek pierwotny ul. Strażacka

    Bolszewo » ul. Strażacka

    • 464 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami spokojnej,...