• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Władysławowo

(4)
  • Mieszkanie Władysławowo, Sterowa
    1 / 10
    Mieszkanie Władysławowo, Sterowa

    Władysławowo

    • 547 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | NAZROŻNE | BLISKO MORZA | WYPOSAŻONE | HALA GARAŻOWA | BALKON | WŁADYSŁAWOWO | Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze położone we Władysła...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 672 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!PIĘKNY APARTAMENT 50 M OD MORZA, Z MIEJSCEM W HALI GARAŻOWEJ I KOMÓRKĄ !!!LOKALIZACJA: apartament znajduje się przy ul. Hryniewieckiego. Jest to zdecydowanie najbardzie...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 434 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Nowe mieszkanie we Władysławowiez antresolą o dodatkowej powierzchni 17 m2 po podłodze  Lokalizacja:Cetniewo- Osada zlokalizowana we Władysławowie przy ulicy Harcerski...

  • Twój azyl nad morzem | 0% prowizji
    1 / 16
    Twój azyl nad morzem | 0% prowizji

    Władysławowo

    • 549 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Apartament nad morzem w budynku z sauną i siłownią
    1 / 2
    Apartament nad morzem w budynku z sauną i siłownią

    Jastrzębia Góra

    • 357 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • cicha okolica, 2km od morza!
    1 / 6
    cicha okolica, 2km od morza!

    Puck

    • 331 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra » ul. Sanatoryjna

    • 270 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 16 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna (odległość ok. 500 m od morza i piaszczystej plaży, ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Karwi, ok. 37 km do Gdyni) Funkcjonalny, kompaktowy lokal...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra » ul. Sanatoryjna

    • 270 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 16 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Puck ul. Nowy Świat

    Puck » ul. Nowy Świat

    • 490 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Puck ul. Nowy Świat (odległość ok. 50 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 700 m od molo, ok. 800 m od Starego Rynku, ok. 1,4 km od dworca PKP i PKS)Przytulna kawalerka o pow. 25,98 m2 poł...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Sanatoryjna
    1 / 14
    Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra

    • 270 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna (odległość ok. 500 m od morza i piaszczystej plaży, ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Karwi, ok. 37 km do Gdyni) Funkcjonalny, kompaktowy loka...

  • Mieszkanie Puck, Rybacka
    1 / 13
    Mieszkanie Puck, Rybacka

    Puck

    • 479 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | BLISKO PLAŻY | DO WEJŚCIA | 2 POKOJE | SŁONECZNE | BLISKO CENTRUM | PUCK Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Rybackiej w Pucku. Lokal o powierzchni 39.99 m2 składa się z: - prz...

  • Mieszkanie Puck, Nowy Świat
    Mieszkanie Puck, Nowy Świat

    Puck

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | BLISKO PLAŻY | 1 POKÓJ | CZĘŚCIOWO UMEBLOWANE | PUCK | Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Nowy świat w Pucku. W mieszkaniu były wymieniane okna, drzwi, pane...

  • Mieszkanie Strzelno ul. Wiejska

    Strzelno » ul. Wiejska

    • 225 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 poło...