• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nad morzem Władysławowo

(14)
  • Mieszkanie we Władysławowie 300 m. od plaży
    Mieszkanie we Władysławowie 300 m. od plaży

    Władysławowo

    • 749 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie nad morzem. Sprzedam mieszkanie w super lokalizacji Władysławowa /bardzo bliska odległość od plaży -5...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Siedleckiego

    Władysławowo » ul. Siedleckiego

    • 597 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!TYLKO W PEPPERHOUSE!Wyjątkowy apartament położony w samym sercu miasta, zaledwie 10 minut spacerem od plaży. To propozycja dla osób ceniących komfort, prestiż oraz dosko...

  • Mieszkanie na sprzedaż Władysławowo
    1 / 8
    Mieszkanie na sprzedaż Władysławowo

    Władysławowo

    • 390 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa – 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m², położone w ce...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. 1000-lecia P.P.

    Władysławowo » os. 1000-lecia

    • 390 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m, położone w cent...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Nawigacyjna

    Władysławowo » ul. Nawigacyjna

    • 450 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w po...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WŁADYSŁAWOWO - piaszczysta szeroka plaża nad morzem. Na sprzedaż Nowoczesny apartament dwupoziomowy z antresolą w budynku z 2021 roku. Winda, balkon oraz miejsce w hali garażo...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 735 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PARTER Z OGRÓDKIEM - MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA DWA OSOBNE LOKALE POD NAJEM KRÓTKO TERMINOWY B U D Y N E K :To 2-piętrowy niski blok w pierwszej linii zabudowy od Morza w tej...

  • Chłapowo 2 pok | Wysoki standard | Taras
    Chłapowo 2 pok | Wysoki standard | Taras

    Władysławowo

    • 600 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Władysławowo

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • ⭐ Wykończony 2-pokojowy Apartament nad Morzem ⭐
    1 / 20
    ⭐ Wykończony 2-pokojowy Apartament nad Morzem ⭐

    Władysławowo

    • 499 621 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe 2 pokoje ⭐ Prywatny Parking ⭐️ 0% prowizji
    Gotowe 2 pokoje ⭐ Prywatny Parking ⭐️ 0% prowizji

    Władysławowo

    • 555 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Twój azyl nad morzem | 0% prowizji
    1 / 16
    Twój azyl nad morzem | 0% prowizji

    Władysławowo

    • 549 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 850 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują swojego "miejsca nad morzem", gdzie przez cały rok, bez ograniczeń i w dowolnym czasie będą mogły wypoczywać i nabierać energii płyn...

  • Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości
    Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości

    Władysławowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalność, lokalizacja i potencjał inwestycyjny - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Władysławowa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. piętrze bu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wyjątkowy apartament w Jastrzębiej Górze
    1 / 7
    Wyjątkowy apartament w Jastrzębiej Górze

    Jastrzębia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 1 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Apartament nad morzem w budynku z sauną i siłownią
    1 / 2
    Apartament nad morzem w budynku z sauną i siłownią

    Jastrzębia Góra

    • 357 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 649 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wysoki standard - gotowe do zamieszkania
    1 / 20
    Wysoki standard - gotowe do zamieszkania

    Jastrzębia Góra

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 495 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck
    1 / 11
    Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck

    Puck

    • 1 195 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m², położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoka Pucka....