• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Płoniawy-Bramura
  • Przasnysz
  • Ostrołęka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jastrzębia Góra

(34)
  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Derdowskiego

    Jastrzębia Góra » ul. Derdowskiego

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 51,2m2 położony w Jastrzębiej Górze. Wykończony w wysokim standardzie, stanowi świetny obiekt do kró...

  • Oferta specjalna! Idealna inwestycja podwynajem
    1 / 16
    Oferta specjalna! Idealna inwestycja podwynajem

    Jastrzębia Góra

    • 720 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z największym tarasem w inwestycji - Jastrzębia Góra Na sprzedaż oferujemy komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni ok. 55 m², położony w jednej z naj...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Klonowa

    Jastrzębia Góra » ul. Klonowa

    • 290 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Twoje miejsce nad Bałtykiem, 15 min spacerem do plaży w Jastrzębiej Górze. Na sprzedaż Przytulny, 2-pokojowy apartament wakacyjny o powierzchni 35 m z ogromnym potencjałem idea...

  • Jastrzębia Góra, pierwsza linia brzegowa, 32,1m2
    1 / 15
    Jastrzębia Góra, pierwsza linia brzegowa, 32,1m2

    Jastrzębia Góra

    • 495 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Klimatyczne mieszkanie 32 m² z dużym balkonem i parkingiem, Jastrzębia Góra, blisko od plaży - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Pierwsza linia brzegowa – wyjątkowa lokalizac...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Podgrzybkowa
    1 / 16
    Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Podgrzybkowa

    Jastrzębia Góra

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa (odległość ok. 800 m od morza, ok. 700 m do latarni morskiej, ok. 2 km do centrum miejscowości) Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,91 m²...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Sanatoryjna
    1 / 14
    Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra

    • 270 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna (odległość ok. 500 m od morza i piaszczystej plaży, ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Karwi, ok. 37 km do Gdyni) Funkcjonalny, kompaktowy loka...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa

    Jastrzębia Góra » ul. Podgrzybkowa

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa (odległość ok. 800 m od morza, ok. 700 m do latarni morskiej, ok. 2 km do centrum miejscowości)Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,31 m²...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra » ul. Sanatoryjna

    • 270 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 16 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna (odległość ok. 500 m od morza i piaszczystej plaży, ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Karwi, ok. 37 km do Gdyni) Funkcjonalny, kompaktowy lokal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra » ul. Sanatoryjna

    • 270 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 16 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Jastrzębia Góra rynek pierwotny ul.

    Jastrzębia Góra

    • 989 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Jastrzębia Góra - nowa inwestycja premium w odległości ok. 800 m od morza w linii prostej2 budynki mieszkalne jednorodzinne A i B w zabudowie bliźniaczej , 3-kondygnacyjne (w tym z...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Rozewska

    Jastrzębia Góra » ul. Rozewska

    • 488 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż klimatyczny, ujmujący ciepłem wakacyjny apartament w Jastrzębiej Górze, w pobliżu wąwozu Lisi Jar Jastrzębia Góra to najdalej na północ wysunięty nadmorski kurort w Pol...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa

    Jastrzębia Góra » ul. Podgrzybkowa

    • 699 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa (odległość ok. 800 m od morza, ok. 700 m do latarni morskiej, ok. 2 km do centrum miejscowości)Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,91 m²...

  • Jastrzębia Góra 3 pok. basen sauna
    Jastrzębia Góra 3 pok. basen sauna

    Jastrzębia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe Jastrzębia Góra/Blisko morza
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Jastrzębia Góra/Blisko morza

    Jastrzębia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowy apartament z ogródkiem
    1 / 11
    2 pokojowy apartament z ogródkiem

    Jastrzębia Góra

    • 448 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Widok na morze i latarnię morską
    1 / 16
    Widok na morze i latarnię morską

    Jastrzębia Góra

    • 799 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 613 770 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 410 400 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 538 920 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Wysoki standard - gotowe do zamieszkania
    1 / 20
    Wysoki standard - gotowe do zamieszkania

    Jastrzębia Góra

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości