• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Jastrzębia Góra

(16)
  • Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Podgrzybkowa
    1 / 16
    Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Podgrzybkowa

    Jastrzębia Góra

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa (odległość ok. 800 m od morza, ok. 700 m do latarni morskiej, ok. 2 km do centrum miejscowości) Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,91 m²...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa

    Jastrzębia Góra » ul. Podgrzybkowa

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa (odległość ok. 800 m od morza, ok. 700 m do latarni morskiej, ok. 2 km do centrum miejscowości)Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,31 m²...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa

    Jastrzębia Góra » ul. Podgrzybkowa

    • 699 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa (odległość ok. 800 m od morza, ok. 700 m do latarni morskiej, ok. 2 km do centrum miejscowości)Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,91 m²...

  • Jastrzębia Góra 3 pok. basen sauna
    Jastrzębia Góra 3 pok. basen sauna

    Jastrzębia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe Jastrzębia Góra/Blisko morza
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Jastrzębia Góra/Blisko morza

    Jastrzębia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Widok na morze i latarnię morską
    1 / 16
    Widok na morze i latarnię morską

    Jastrzębia Góra

    • 799 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 613 770 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 538 920 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wysoki standard - gotowe do zamieszkania
    1 / 20
    Wysoki standard - gotowe do zamieszkania

    Jastrzębia Góra

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • LUXSOWY APARTAMENT NAD MORZEM
    1 / 20
    LUXSOWY APARTAMENT NAD MORZEM

    Jastrzębia Góra

    • 1 200 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 20 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 3- pok mieszkanie z antresolą Jastrzębia Góra
    1 / 14
    3- pok mieszkanie z antresolą Jastrzębia Góra

    Jastrzębia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Najtańszy m2 w Jastrzębiej Górze | widok na morze
    1 / 19
    Najtańszy m2 w Jastrzębiej Górze | widok na morze

    Jastrzębia Góra

    • 749 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Trzypokojowy Raj w Nadmorskich Progach - OSTATNIE
    1 / 16
    Trzypokojowy Raj w Nadmorskich Progach - OSTATNIE

    Jastrzębia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA! Świetna inwestycja!! 3min do plaży!!
    1 / 6
    PROMOCJA! Świetna inwestycja!! 3min do plaży!!

    Jastrzębia Góra

    • 500 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 1 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie apartament jastrzębia góra
    1 / 16
    Mieszkanie apartament jastrzębia góra

    Jastrzębia Góra

    • 100 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie trzypokojowe 70 M2. W skład mieszkania wchodzą trzy sypialnie pokój dzienny kuchnia łazienka podana cena od osoba/doba

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 850 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują swojego "miejsca nad morzem", gdzie przez cały rok, bez ograniczeń i w dowolnym czasie będą mogły wypoczywać i nabierać energii płyn...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 1 498 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WAŻNA INFORMACJA!Apartament tuż po generalnym remoncie!LOKALIZACJA:Mieszkanie/apartament położone we Władysławowie w doskonałej lokalizacji tuż przy deptaku i 50 metrów od plaży. O...

  • Domek z ogródkiem |0% prowizji
    1 / 8
    Domek z ogródkiem |0% prowizji

    Chłapowo

    • 449 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • ⭐ Nadmorski Apartament ⭐️ 3 pokoje ⭐️ Ogródek ⭐
    1 / 19
    ⭐ Nadmorski Apartament ⭐️ 3 pokoje ⭐️ Ogródek ⭐

    Władysławowo

    • 589 226 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 410 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo ul. Gdyńska (odległość ok. 1200 m w linii prostej od Zatoki Puckiej , ok. 1700 m do plaży)Władysławowo to nie tylko miasto, to styl życia. Znajdziesz tu przepiękne pla...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rozewie

    • 800 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 540 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE DO ODŚWIEŻENIA W DOBREJ LOKALIZACJI WE WŁADYSŁAWOWIE LOKALIZACJANieruchomość położona jest w popularnej nadmorskiej miejscowości Władysławowo, której zaletą jest klimat...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 735 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PARTER Z OGRÓDKIEM - MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA DWA OSOBNE LOKALE POD NAJEM KRÓTKO TERMINOWY B U D Y N E K :To 2-piętrowy niski blok w pierwszej linii zabudowy od Morza w tej...

  • Mieszkanie Chłapowo ul. Piaskowa

    Chłapowo » ul. Piaskowa

    • 649 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odkryj Inwestycyjny Klejnot nad Bałtykiem: Twój Nowy Apartament w Chłapowie! Marzysz o własnym miejscu nad morzem, które łączy prestiż nowoczesnej architektury z kojącą bliskością...

  • Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości
    Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości

    Władysławowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalność, lokalizacja i potencjał inwestycyjny - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Władysławowa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. piętrze bu...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacer...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

     Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble oraz za...

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Stanisława Wyspiański...

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOŚĆ ! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble...

Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOŚĆ! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem...

  • Mieszkanie Tupadły ul. Grzybiarzy

    Tupadły

    • 590 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jastrzębia Góra - kameralna inwestycja, położona zaledwie 1 km od morza i 20 minut spacerem od plaży.Jeśli marzysz o życiu nad morzem, to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zostań wł...