• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Strzelno

(2)
  • Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Strzelno

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone wizualiza...

  • Mieszkanie Strzelno ul. Wiejska

    Strzelno » ul. Wiejska

    • 225 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 poło...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe z antresolą kilka minut od zatoki puckiej

    Puck

    • 479 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kameralna inwestycja w odległości kilku minut od Zatoki Puckiej. Osiedle składać się będzie z trzech 2-piętrowych budynków. Każdy z dostępem do hali garażowej oraz cichobieżnej...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 850 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują swojego "miejsca nad morzem", gdzie przez cały rok, bez ograniczeń i w dowolnym czasie będą mogły wypoczywać i nabierać energii płyn...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 1 498 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WAŻNA INFORMACJA!Apartament tuż po generalnym remoncie!LOKALIZACJA:Mieszkanie/apartament położone we Władysławowie w doskonałej lokalizacji tuż przy deptaku i 50 metrów od plaży. O...

  • Twój second home z tarasem i widokiem na morze
    1 / 20
    Twój second home z tarasem i widokiem na morze

    Puck

    • 1 730 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 25 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Duża przestrzeń! balkon + loggia
    1 / 4
    Duża przestrzeń! balkon + loggia

    Puck

    • 466 501 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 649 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 591 360 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 410 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo ul. Gdyńska (odległość ok. 1200 m w linii prostej od Zatoki Puckiej , ok. 1700 m do plaży)Władysławowo to nie tylko miasto, to styl życia. Znajdziesz tu przepiękne pla...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 495 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • cicha okolica, 2km od morza!
    1 / 6
    cicha okolica, 2km od morza!

    Puck

    • 331 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 582 656 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 359 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Puck

    • 702 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • ⭐ Wykończony 2-pokojowy Apartament nad Morzem ⭐
    1 / 20
    ⭐ Wykończony 2-pokojowy Apartament nad Morzem ⭐

    Władysławowo

    • 499 621 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 540 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE DO ODŚWIEŻENIA W DOBREJ LOKALIZACJI WE WŁADYSŁAWOWIE LOKALIZACJANieruchomość położona jest w popularnej nadmorskiej miejscowości Władysławowo, której zaletą jest klimat...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 735 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PARTER Z OGRÓDKIEM - MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA DWA OSOBNE LOKALE POD NAJEM KRÓTKO TERMINOWY B U D Y N E K :To 2-piętrowy niski blok w pierwszej linii zabudowy od Morza w tej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Władysławowo

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Licencjonowana Agencja Obrotu Nieruchomościami FENIKS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Władysławowo

    • 820 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Licencjonowana Agencja Obrotu Nieruchomościami FENIKS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Puck ul. Nowy Świat

    Puck » ul. Nowy Świat

    • 490 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Puck ul. Nowy Świat (odległość ok. 50 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 700 m od molo, ok. 800 m od Starego Rynku, ok. 1,4 km od dworca PKP i PKS)Przytulna kawalerka o pow. 25,98 m2 poł...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WŁADYSŁAWOWO - piaszczysta szeroka plaża nad morzem. Na sprzedaż Nowoczesny apartament dwupoziomowy z antresolą w budynku z 2021 roku. Winda, balkon oraz miejsce w hali garażo...

  • Mieszkanie Puck, Rybacka
    1 / 13
    Mieszkanie Puck, Rybacka

    Puck

    • 479 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | BLISKO PLAŻY | DO WEJŚCIA | 2 POKOJE | SŁONECZNE | BLISKO CENTRUM | PUCK Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Rybackiej w Pucku. Lokal o powierzchni 39.99 m2 składa się z: - prz...

  • Mieszkanie Puck, Nowy Świat
    Mieszkanie Puck, Nowy Świat

    Puck

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | BLISKO PLAŻY | 1 POKÓJ | CZĘŚCIOWO UMEBLOWANE | PUCK | Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Nowy świat w Pucku. W mieszkaniu były wymieniane okna, drzwi, pane...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 646 975 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZARABIAJ JUŻ W TYM SEZONIE APARTAMENT WYKOŃCZONY I UMEBLOWANYLOKALIZACJA:Sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otw...

  • Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Puck

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 549 999 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Władysławowa przy ul. Abrahama 15 z pięknym widokiem na mo...

  • Mieszkanie Puck ul. Hieronima Derdowskiego

    Puck » ul. Derdowskiego

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż  3-pokojowe mieszkanie w Pucku o łącznej powierzchni użytkowej 46,5m2 położone nieopodal Zatoki Puckiej!   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - pl...

  • Mieszkanie Puck ul. Abrahama

    Puck » ul. Abrahama

    • 799 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA!!!ATUTY:- Nowoczesny budynek- Bliskość morza- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Dwupoziomowy apartament- Kameralny budynek- Winda- Do własnej aranżacji...

  • Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck
    1 / 11
    Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck

    Puck

    • 1 195 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m², położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoka Pucka....