• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jastrzębia Góra

(34)
  • Apartament nad morzem w budynku z sauną i siłownią
    1 / 2
    Apartament nad morzem w budynku z sauną i siłownią

    Jastrzębia Góra

    • 357 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjne Mieszkanie w Słonecznej Dolinie
    Atrakcyjne Mieszkanie w Słonecznej Dolinie

    Jastrzębia Góra

    • 660 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    REALTY ZONE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • LUXSOWY APARTAMENT NAD MORZEM
    1 / 20
    LUXSOWY APARTAMENT NAD MORZEM

    Jastrzębia Góra

    • 1 200 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 20 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 3- pok mieszkanie z antresolą Jastrzębia Góra
    1 / 14
    3- pok mieszkanie z antresolą Jastrzębia Góra

    Jastrzębia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2- pok apartament blisko centrum Jastrzębiej Góry
    1 / 14
    2- pok apartament blisko centrum Jastrzębiej Góry

    Jastrzębia Góra

    • 444 744 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Najtańszy m2 w Jastrzębiej Górze | widok na morze
    1 / 19
    Najtańszy m2 w Jastrzębiej Górze | widok na morze

    Jastrzębia Góra

    • 749 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 759 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Trzypokojowy Raj w Nadmorskich Progach - OSTATNIE
    1 / 16
    Trzypokojowy Raj w Nadmorskich Progach - OSTATNIE

    Jastrzębia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Świetna inwestycja!! 3min do plaży!!
    Świetna inwestycja!! 3min do plaży!!

    Jastrzębia Góra

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA! Świetna inwestycja!! 3min do plaży!!
    1 / 6
    PROMOCJA! Świetna inwestycja!! 3min do plaży!!

    Jastrzębia Góra

    • 500 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 1 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy apartament w Jastrzębiej Górze
    1 / 7
    Wyjątkowy apartament w Jastrzębiej Górze

    Jastrzębia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie apartament jastrzębia góra
    1 / 16
    Mieszkanie apartament jastrzębia góra

    Jastrzębia Góra

    • 100 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie trzypokojowe 70 M2. W skład mieszkania wchodzą trzy sypialnie pokój dzienny kuchnia łazienka podana cena od osoba/doba

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Klifowa

    Jastrzębia Góra » ul. Klifowa

    • 599 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [i] Jastrzębia Góra [/i] [i] ul Klifowa [/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia . [/i] cena do negocjacji . Cena zawiera 23 % Vat [i]Do sprzedaży mieszkanie w Jastr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • GOTOWT apartament dostępny OD ZARAZ

    Władysławowo

    • 499 191 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wykończony pod klucz apartament w znakomitej lokalizacji. Dostępny OD ZARAZ! LOKALIZACJA Położenie przy ulicy Mikołaja Reja 2b gwarantuje Tobie wygodę w codziennym życiu, a Two...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. A. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 699 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    [i] WŁADYSŁAWOWO [/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia.[/i] Do sprzedaży duże przestronne mieszkanie w Władysławowie w super lokalizacji o powierzchni 69,26m2 położonego n...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 850 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują swojego "miejsca nad morzem", gdzie przez cały rok, bez ograniczeń i w dowolnym czasie będą mogły wypoczywać i nabierać energii płyn...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 2 240 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    WAŻNA INFORMACJA!Większy apartament już jest po generalnym remoncie! Mniejszy jeszcze na to czeka :) Cena w ogłoszeniu jest już ceną obejmującą nową jakość w dużym apartamencie! Zd...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 1 498 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WAŻNA INFORMACJA!Apartament tuż po generalnym remoncie!LOKALIZACJA:Mieszkanie/apartament położone we Władysławowie w doskonałej lokalizacji tuż przy deptaku i 50 metrów od plaży. O...

  • ⭐ Nadmorski Apartament ⭐️ 3 pokoje ⭐️ Ogródek ⭐
    1 / 19
    ⭐ Nadmorski Apartament ⭐️ 3 pokoje ⭐️ Ogródek ⭐

    Władysławowo

    • 589 226 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 410 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo ul. Gdyńska (odległość ok. 1200 m w linii prostej od Zatoki Puckiej , ok. 1700 m do plaży)Władysławowo to nie tylko miasto, to styl życia. Znajdziesz tu przepiękne pla...

  • Gotowe 2 pokoje ⭐ Prywatny Parking ⭐️ 0% prowizji
    Gotowe 2 pokoje ⭐ Prywatny Parking ⭐️ 0% prowizji

    Władysławowo

    • 555 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • ⭐ Wykończony 2-pokojowy Apartament nad Morzem ⭐
    1 / 20
    ⭐ Wykończony 2-pokojowy Apartament nad Morzem ⭐

    Władysławowo

    • 499 621 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 540 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE DO ODŚWIEŻENIA W DOBREJ LOKALIZACJI WE WŁADYSŁAWOWIE LOKALIZACJANieruchomość położona jest w popularnej nadmorskiej miejscowości Władysławowo, której zaletą jest klimat...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Władysławowo

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Chłapowo 2 pok | Wysoki standard | Taras
    Chłapowo 2 pok | Wysoki standard | Taras

    Władysławowo

    • 600 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 735 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PARTER Z OGRÓDKIEM - MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA DWA OSOBNE LOKALE POD NAJEM KRÓTKO TERMINOWY B U D Y N E K :To 2-piętrowy niski blok w pierwszej linii zabudowy od Morza w tej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Władysławowo

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Licencjonowana Agencja Obrotu Nieruchomościami FENIKS
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny nadmorski apartament
    Nowoczesny nadmorski apartament

    Władysławowo

    • 613 222 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 034 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 434 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Nowe mieszkanie we Władysławowiez antresolą o dodatkowej powierzchni 17 m2 po podłodze  Lokalizacja:Cetniewo- Osada zlokalizowana we Władysławowie przy ulicy Harcerski...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Władysławowo

    • 820 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Licencjonowana Agencja Obrotu Nieruchomościami FENIKS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Siedleckiego

    Władysławowo » ul. Siedleckiego

    • 490 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 450 m, do dworca PKP ok. 250m) budynek latarnia morskaatrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa prz...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WŁADYSŁAWOWO - piaszczysta szeroka plaża nad morzem. Na sprzedaż Nowoczesny apartament dwupoziomowy z antresolą w budynku z 2021 roku. Winda, balkon oraz miejsce w hali garażo...

  • Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębia Góra
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębia Góra

    Władysławowo

    • 290 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dwupokojowe Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o pow.35m2, położone w odległości ok. 600 m od plaży. Układ lokalu oraz lokalizacja dają szerokie możliwości adaptacji i wykorzys...

  • Mieszkanie na sprzedaż Władysławowo
    1 / 8
    Mieszkanie na sprzedaż Władysławowo

    Władysławowo

    • 390 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa – 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m², położone w ce...

  • Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości
    Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości

    Władysławowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalność, lokalizacja i potencjał inwestycyjny - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Władysławowa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. piętrze bu...

  • Mieszkanie Strzelno ul. Wiejska

    Strzelno » ul. Wiejska

    • 225 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 poło...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 646 975 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZARABIAJ JUŻ W TYM SEZONIE APARTAMENT WYKOŃCZONY I UMEBLOWANYLOKALIZACJA:Sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otw...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 530 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Władysławowo

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone wizualizac...

  • Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Strzelno

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone wizualiza...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 549 999 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Władysławowa przy ul. Abrahama 15 z pięknym widokiem na mo...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Władysławowo » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 565 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atuty nieruchomości:  5 minut spacerem do plaży, widok na morze, spokojne sąsiedztwo, parking ogólnodostępny dla mieszkańców,  funkcjonalny układ, komórka lokatorska,  bli...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 465 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

     Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament wykończony pod klucz - sprzedaż z pełnym wyposażeniem wliczone w cenie sprzedaży !  Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otocz...