• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Balice

(1)
  • Mieszkanie Balice rynek pierwotny ul. Jurajska

    Balice » ul. Jurajska

    • 798 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkania w kameralnym osiedlu w podkrakowskich Mogilanach.

    Mogilany

    • 594 022 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Inwestycja zlokalizowana została w podkrakowskich Mogilanach, w urokliwej, pełnej zieleni okolicy, która gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta oraz stanowi doskonałą przestrzeń d...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 786 470 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania 101m2+ 46m2 Iwanowice  PROMOCJA!!
    1 / 4
    Mieszkania 101m2+ 46m2 Iwanowice PROMOCJA!!

    Wola Więcławska

    • 689 800 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 786 470 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 787 072 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak  + 3 msc postojowe w cenie + ogródek
    1 / 6
    Bliźniak + 3 msc postojowe w cenie + ogródek

    Modlnica

    • 1 076 920 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak 20 min od Centrum Krakowa|bezprowizyjnie
    1 / 6
    Bliźniak 20 min od Centrum Krakowa|bezprowizyjnie

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania 73m2 Zalesie ogród 1,4a PROMOCJA!!
    1 / 5
    Mieszkania 73m2 Zalesie ogród 1,4a PROMOCJA!!

    Wola Więcławska

    • 609 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 978 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 978 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 978 650 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 144 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 899 697 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 915 897 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 970 630 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 998 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 913 897 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 971 400 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 900 697 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 986 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 201 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 900 097 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 978 600 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 144 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 979 230 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje, prywatny ogródek, 2 miejsca postojowe
    1 / 8
    4 pokoje, prywatny ogródek, 2 miejsca postojowe

    Michałowice

    • 650 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Michałowice II – nowoczesne mieszkania z ogródkami Inwestycja Michałowice II obejmuje 8 mieszkań o powierzchni 64.74 m2 lub 77.12 m².. Projekt został zaplanowany z myślą o funkcjo...

  • Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka
    1 / 5
    Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka

    Podłęże

    • 589 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4 pokoje z balkonem i strychem + 2 miejsca postojowe | Podłęże Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję deweloperską zlokalizowaną...

  • Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów
    Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów

    Węgrzce

    • 1 395 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwu...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 999 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 996 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 274 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 991 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Liszki
    Mieszkanie Liszki

    Liszki

    • 809 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla siebie ale nadal chcesz b...