• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Stawinoga

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Stawinoga

    • 595 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom 396m2 Działka 3600m2 Karolino, Serock

    Serock

    • 820 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w bliskiej odległości od Serocka. Prężnie rozwijające się osiedle, wokół zabudowa jednorodzinna. Budynek jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Dom...

  • Dom wolnostojący blisko Serocka 396m2

    Serock

    • 820 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Stare Płudy

    Stare Płudy

    • 950 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości Aspect w Wyszkowie poleca na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Stare Płudy, w gminie Somianka, z bardzo dobrym doj...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 1 735 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Strzyże

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 1 450 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Klusek

    • 599 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 849 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 2 690 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 2 485 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 9 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 830 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 490 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 1 100 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 397 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 5 800 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 999 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom całoroczny z dużą działką 1800m2
    Dom całoroczny z dużą działką 1800m2

    Cupel

    • 1 199 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 10 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 695 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Dom
    1 / 2
    Sprzedam Dom

    Zatory

    • 1 000 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Ładny, nowy, zadbany dom z działką 900m2. Zamieszkały od 2024r. Wszytko w domu jest zrobione, można odrazu się wprowadzać. Możliwość sprzedaży z całym wyposażeniem. Dom bu...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 3
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 973 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - na obrzeżach Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów...

  • Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie
    1 / 8
    Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie

    Kuligów

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam fajną działkę rekreacyjno-budowlaną z domkiem w turystycznej miejscowości Kuligów. Działka leży blisko rzeki Bug. Powierzchnia działki to 396 metrów. Domek do remontu l...

  • Dom Serock
    1 / 15
    Dom Serock

    Serock

    • 1 420 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 8 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWY I PARTEROWY I GOTOWY DO ZAMIESZKANIA I WOLNOSTOJĄCY I KOMFORTOWY I ROK BUDOWY 2024 I 3 SYPIALNIE I 2 ŁAZIENKI I 3 TARASY I GARAŻ I DZIAŁKA I SPOKOJNA OKOLICA I KAMERALNA ZABUD...

  • Dom 90 m² blisko Zalewu Zegrzyńskiego i Rzeki

    Arciechów

    • 819 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 90 m² położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Rządzy. Nieruchomość usytuowana jest na działce...

  • Dom letniskowy o pow. 113 m² w pobliżu rzeki Bug.

    Kuligów

    • 670 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy z możliwością całorocznego użytkowania, o powierzchni 113 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 585 m². Budynek posiada garaż...

  • Drewniany dom letniskowy w Arciechowie, 70 m²

    Arciechów

    • 555 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m², wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m² w Arciechowie, zaledwie...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 4
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 837 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jedn...

  • Dom Serock
    1 / 10
    Dom Serock

    Serock

    • 690 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 6 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy segment środkowy z ogródkiem tarasowym w Serocku  Prezentowana nieruchomość usytuowana jest w zabudowie szeregowej, w segmencie środkowym  domu dwulokalowego. To funkcj...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 2
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 1 176 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe w okolicach Serocka. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i nowocze...

  • Unikatowy dom do remontu w Serocku, linia brzegowa
    Unikatowy dom do remontu w Serocku, linia brzegowa

    Serock

    • 1 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetnie położony dom, w centrum miasta a jednocześnie na końcu cichej uliczki tuż nad wodami zbiegu rzek Narwi i Bugu. Przedstawiam Państwu dom do remontu położony w nie powtarza...

  • DOM W SEROCKU DO  275 m²
    DOM W SEROCKU DO 275 m²

    Serock

    • 790 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 2 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIP Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Sero...

  • Domek z basenem za wałem Bugu przy plaży Arciechów

    Arciechów

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: Arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprz...