• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zręczyce
  • Stryszów
  • Bralin
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ponięcice

(1)
  • Dom Ponięcice ul. Łąkowa

    Ponięcice » ul. Łąkowa

    • 350 000 zł cena
    • 3 250 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, ale nadal będziesz blisko miasta? Ta nieruchomość łączy ciszę i zieleń z szybkim, 10-minutowym dojazdem do Raciborza. Idealna lokaliz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę dom w centrum pod działalność gopodarczą.

    Racibórz

    • 1 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prywatnie wynajmę dom w centrum Raciborza (początek ul. Ocickiej) na działalność gospodarczą. Piwnica w połączeniu z ogródkiem nadaje się na urządzenie gastronomii na dowóz typu ca...

  • Dom Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 269 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Przedmiotem sprzedaży jest duży dom wymagający remontu. [/i]Dom może się nadawać na dwie rodziny lub może zostać zaadaptowany na przedszkole lub żłobek. Nieruchomość zna...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Dobra

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Dobra

    • 777 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Kędzierzynie-Koźlu na osiedlu Żabieniec. Nieruchomość składa się z trzech budynków: domu mieszkalnego , garażu z warsztatem ora...

  • Dom Polska Cerekiew ul. Ligonia

    Polska Cerekiew » ul. Ligonia

    • 335 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w gminnej miejscowości Polska Cerekiew. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 12,5 ara składa się z...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Racibórz

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom na sprzedaż na wsi w okolicach Kędzierzyna Koźla

    Gościęcin

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcę sprzedać dom na wsi w okolicach Kędzierzyna Koźle z powodów osobistych za 2 miesiące.( Cena 295 tysięcy – cena do negocjacji) W domie był remont między innymi zrobiono osusza...

  • Sprzedam dm na wsi w opolskim za 370 tysięcy

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko - wielki dom za 370 tysięcy w opolskim na wsi.Kilka kilometrów dobrej jakości ziemi. Zdjęcia na priv

  • Dom -siedlisko na sprzedaż w opolskim na wsi za 370 tysięcy złoty...

    Gościęcin

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Siedlisko i dom na sprzedaż za 370 tysięcy w opolskim województwie na wsi Duża część remontu została zrobiona.Więcej informacji prywatnie

  • Sprzedam dom na wsi w opolskim za 370 tysięcy złotych w Gościęcin...

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom na wsi w Gościęcinie w opolskim okolice Kędzierzyna koźle za 370 tysięcy złotych.Wiekszość część remontu wykonana

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Husarska

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Husarska

    • 3 800 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 270 m , położony na działce 700 m. PARTER: pokój z wyjściem na ogród, łazienka, garaż, pomieszcz...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milice

    • 459 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dziećmarów ul.

    Dziećmarów

    • 248 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oczekujesz przestrzeni, spokoju i niezależności? A może chcesz dobrze zainwestować pieniądze?Omega Estate prezentuje duży dom położony na prawdziwej wsi, gdzie rano zapieje kogut,...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi
    1 / 15
    Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi

    Jastrzębie

    • 679 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim o zabudowie bliźniaczej i całkowitej powierzchni 126m2. Dom postawiony na działce o powierzchni ok 500m2 w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy R...

  • Dom Jankowice

    Jankowice

    • 399 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 200 m2 na działce 1044m2. Dodatkowo w cenie sąsiadująca działka o powierzchni...

  • Łańce - piętro domu do wynajęcia
    1 / 11
    Łańce - piętro domu do wynajęcia

    Łańce

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu piętro domu o powierzchni ok. 45 mkw, do wynajęcia, składające się z trzech pokoi oraz łazienki razem z WC. Jeden z pokoi może spełniać rolę kuchni. Koszt naj...

  • Udział w nieruchomości zabudowanej - Lyski

    Lyski

    • 53 538 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Dom Dziećmarów ul.

    Dziećmarów

    • 249 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz domu dla rodziny? Oczekujesz przestrzeni, spokoju i niezależności?Omega Estate prezentuje duży dom położony na prawdziwej wsi, gdzie rano zapieje kogut, a od sąsiada można...

  • Dom Żytna

    Żytna

    • 230 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom. [/i] Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 102 metrów kwadratowych, położony na działce o powier...

  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...

  • Dom Jankowice gm. Świerklany
    1 / 11
    Dom Jankowice gm. Świerklany

    Jankowice

    • 549 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Jankowice przy ulicy Podlesie na działce o powierzchni 333 m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 101,5 m2, a ca...

  • Sprzedam posesję w atrakcyjnej lokalizacji
    Sprzedam posesję w atrakcyjnej lokalizacji

    Krzanowice

    • 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATRAKCYJNA CENA I LOKALIZACJA!!! MOZLIWE RATY PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI NIERUCHOMOŚCI. Sprzedam okazyjnie posesję pod Raciborzem. Dojazd jest bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na posesj...

  • Dom mieszkania
    Dom mieszkania

    Krowiarki

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom mieszkania od 30-300m sprzedam lub wynajme.Kredyt na ciekawych warunkach.

  • Nieruchomość zabudowana - Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 130 005 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1O/GUp-s/2...

  • Dom Pogrzebień gm. Kornowac
    Dom Pogrzebień gm. Kornowac

    Pogrzebień

    • 799 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom z przestrzenią i charakterem - Pogrzebień Tylko u nas | Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części...

  • Dom w dobrej lokalizacji z działką
    Dom w dobrej lokalizacji z działką

    Krzanowice

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Jankowice

    Jankowice

    • 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu do własnej aranżacji z prywatnym lasem? Jeżeli tego szukasz to ten dom jest dla Ciebie. [/i] Na sprzedaż dom z lat 70-tych, który położony jest na działce o pow...

  • Dom Nędza

    Nędza

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam jednopiętrowy dom z piękną działką o powierzchni 1878mkw. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokalizacja ze świetnym dojazdem...

  • Dom Nędza rynek pierwotny

    Nędza

    • 439 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany dom (stan surowy zamknięty) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 mkw . Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokali...

  • Dom Racibórz ul. Kolonialna

    Racibórz » ul. Kolonialna

    • 1 080 000 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom 220 m² z możliwością prowadzenia działalności | Racibórz, ul. KolonialnaNieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 461 m².Budynek przeszedł generalny remon...

  • Dom Jankowice rynek pierwotny ul.

    Jankowice

    • 319 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Marzysz o własnym domu, w którym zrealizujesz wizję idealnej przestrzeni dla siebie i bliskich?Ta oferta może być początkiem Twojej nowej historii.Powierzchnia całkowita: 180 m² (...