• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ziębicami

(12)
  • Komfortowy dom z 3 sypialniami i dużą działką

    Niemcza

    • 570 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom typu bliźniak położony w spokojnej okolicy Niemczy. Idealny dla rodziny lub osób szukających wygodnej przestrzeni z dużą działką oraz dost...

  • Dom Niemcza, Ratuszowa
    1 / 5
    Dom Niemcza, Ratuszowa

    Niemcza

    • 420 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowaną w centrum Niemczy, ul. Ratuszowa. Możliwość wydzielenia 5 mieszkań. Kam...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 489 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEJeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy zamkniesz za sobą bramę, zaparkujesz w swoim garażu i w ciszy własnego ogrodu odpoczniesz od codziennego pośpiechu...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów

    Brodziszów

    • 775 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu tę wyjątkową nieruchomość w miejscowości Brodziszów. To przestronny dom o powierzchni 280 metrów kwadratowych, składający się z dwóch mieszkań. Mieszkanie n...

  • Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice
    1 / 7
    Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice

    Piotrowice Polskie

    • 368 543 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wraz z dwiema działkami położony w uroczej miejscowości Piotrowice Polskie , oddalone ok. 9 km od Ząbkowic Śląskich. Dom o powierzchni ok. 10...

  • Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym
    1 / 14
    Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym

    Wójcice

    • 1 900 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o powierzchni 287m2 posadowiony na dużej działce o pow. 33ar, na której znajduje się pełnowymiarowy kort tenisowy wraz z wymaganą infrastrukturą i oświetleniem szt...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 169 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o stworzeniu domu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i marzeń?Biuro nieruchomości Omega Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjna ofertę z...

  • Dom na działce -Czarnolas gm. Policzna/zwoleński.

    Czarnolas

    • 780 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny murowany o pow. 220 m2 plus budynki gospodarcze i garaże na działce z polem uprawnym o pow. 2,6 ha (prąd, woda, gaz) w m. Czarnolas gm. Policzna pow. Zwoleński wo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zarzyca ul.

    Zarzyca

    • 699 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE ## nie szukaj dalej#Biuro Powierska Nieruchomości prezentuje:Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje spokój.Dom w Zarzycy, położony zaledwie...

  • Domek okolice Strzelin
    1 / 12
    Domek okolice Strzelin

    Karszów

    • 790 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek w który włożyliśmy dużo naszego serca. Dojazd 5 minut do Strzelina. Zaletą są niskie koszty utrzymania ze względu na ogrzewanie z sieci gazowej, oczyszczalnie biologiczną, z...

  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • 4pok 140met okolice Parkowej TARAS/OGRÓD/GARAŻ/2016 (Lubnów)
    1 / 16
    4pok 140met okolice Parkowej TARAS/OGRÓD/GARAŻ/2016 (Lubnów)

    Lubnów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SUPER OFERTA! Do sprzedania dom wolnostojący w Lubnowie - okolice ul. Parkowej. Składa się z : - salonu z kuchnią - sypialni - sypialni - sypialni - przedpokoju - drugiego...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl
    Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl

    Stoszowice

    • 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu ze strychem, z działką uprawową pod zabudowę + ogrodowa,całość 0,45ha ,blisko Ząbkowic Śl. ,Stoszowice nr.6, kierunek Srebrna Góra, zabudowania gosp., do remontu, ci...

  • Dom Domaniów

    Domaniów

    • 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedaż z możliwością zamiany na mieszkanie w Oławie. Nieruchomość położona w pobliżu zjazdu z autostrady na Strzelin-Oława ( duże natężenie ruchu ) pow działki 8200m2 wzdłuż tra...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzebieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Jemna

    • 977 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Niwnica

    • 640 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Jędrzychów

    • 350 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Buków

    • 790 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar
    dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar

    Stoszowice

    • 153 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połowa domu 150m2, z działką 47 arów i zabudowaniami gosp.,,strych,ogród, Stoszowice k.Ząbkowic Śl.,drogi asfaltowe,,miłe spokojne sąsiedztwo, okazja 153000zł. nr.ksiąg wieczystyc...

  • Dom Radzików ul.

    Radzików

    • 260 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz wraz z rodziną atrakcyjnego cenowo domu do własnej aranżacji?Omega Estate ma zaszczyt zaprezentować niesamowity dom z duszą!Nieruchomość położona jest około 2 kilometró...

  • Dom Nowa Ruda, Graniczna
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda, Graniczna

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 699 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom o pow. 158 m2 na działce o pow. 708 m2 , położony na obrzeżach miasta Nowa Ruda w woj. dolnośląskim. Idealnie usytuowany na nasłonecznionym wzniesieniu w...

  • Na sprzedaż dom z 30 arowym ogrodem
    1 / 14
    Na sprzedaż dom z 30 arowym ogrodem

    Mąkolno

    • 185 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny z zabudowaniami po rolniczymi położony na 30 arowej działce w urokliwej miejscowości Mąkolno , oddalone ok. 14 km od Kłodzka. W sk...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Mąkolno
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący Mąkolno

    Mąkolno

    • 989 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużą działką i fotowoltaiką – Mąkolno k. Kamieńca Ząbkowickiego Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 184,25 m², poł...

  • Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!
    1 / 15
    Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!

    Piątkowice

    • 649 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom bez pośredników w cichej i spokojnej okolicy, nie daleko las i rzeka. 10 km od Nysy i 15 od jeziora Nyskiego! Dom praktycznie nieużywany, zbudowany od podstaw w 2014 r...

  • Dom Radzików ul.

    Radzików

    • 285 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Omega Estate oferuje dom w świetnej lokalizacji, który ma ogromny potencjał.Nieruchomość położona jest około 2 kilometrów od Łagiewnik, 28 kilometrów od Bielan Wrocławskich, a do s...

  • Dom Łagiewniki ul.

    Łagiewniki

    • 282 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, któremu sam możesz nadać oczekiwany klimat i rolę? Tutaj ogranicza Cię tylko wyobraźnia!  Nieruchomość położona jest około 2 kilometrów od Łagiewnik, 28 kilometrów o...

  • Dom Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzyłeś żeby zamieszkać we własnym nowym domu z dużym ogrodem, widokiem na las i na Ślężę? Na spokojnym, bezpiecznym osiedlu domków jednorodzinnych dodatkowo 500 metrów od zal...

  • Dom Sulistrowice ul. Letnia

    Sulistrowice » ul. Letnia

    • 1 249 999 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości? Omega Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dom znajdujący się w Przemiłowie, w gminie Sobótka.Uroczy domek położony w malowniczym otoczeniu...

  • Dom Księginice Wielkie ul.

    Księginice Wielkie

    • 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu, który łączy w sobie niepowtarzalny urok tradycji z nowoczesnym komfortem, tworząc miejsce, które bez wątpienia posiada swoją własną du...

  • Dom Nowa Ruda
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 arów, wy...

  • Dom Przedborowa gm. Stoszowice
    1 / 15
    Dom Przedborowa gm. Stoszowice

    Przedborowa

    • 549 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom o powierzchni 240m2, w którym znajdują się dwa odrębne mieszkania. Dom posadowiony na działce o powierzchni 2691 m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchn...

  • Dom Częstocice ul.

    Częstocice

    • 520 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE # Ślężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska oferuje: Malownicze Gospodarstwo z Potencjałem w Sercu Gminy WiązówMarzysz o ucieczce od z...

  • Duży dom z potencjałem usługowym- Domaniów
    1 / 16
    Duży dom z potencjałem usługowym- Domaniów

    Domaniów

    • 450 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 1 233 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w miejscowości Domaniów. Jest to duży, stary budynek o charakterze mieszkalno-usługowym, który daje szerokie moż...

  • Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 1 099 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Poleca...

  • Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem
    1 / 16
    Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem

    Krasna Góra

    • 3 600 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zespół dworski w Krasnej Górze stanowi historyczny obiekt o klasycznej, symetrycznej bryle architektonicznej, usytuowany w rozległym, prywatnym parku krajobrazowym. Budynek o powie...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!
    1 / 16
    Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!

    Malerzowice Wielkie

    • 205 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z duszą, położony w urokliwym przysiółku Bednary - w otoczeniu pól, z pięknym widokiem na góry, a jednocześnie zaledwie kilka minut od Otmuchowa i Nysy. Dom został...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...