• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Ziębice

(1)
  • Sprzedam

    Ziębice

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam lub zamienię dom na mieszkanie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 4pok 140met okolice Parkowej TARAS/OGRÓD/GARAŻ/2016 (Lubnów)
    1 / 16
    4pok 140met okolice Parkowej TARAS/OGRÓD/GARAŻ/2016 (Lubnów)

    Lubnów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SUPER OFERTA! Do sprzedania dom wolnostojący w Lubnowie - okolice ul. Parkowej. Składa się z : - salonu z kuchnią - sypialni - sypialni - sypialni - przedpokoju - drugiego...

  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • Domek okolice Strzelin
    1 / 12
    Domek okolice Strzelin

    Karszów

    • 790 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek w który włożyliśmy dużo naszego serca. Dojazd 5 minut do Strzelina. Zaletą są niskie koszty utrzymania ze względu na ogrzewanie z sieci gazowej, oczyszczalnie biologiczną, z...

  • Dom Zarzyca ul.

    Zarzyca

    • 699 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE ## nie szukaj dalej#Biuro Powierska Nieruchomości prezentuje:Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje spokój.Dom w Zarzycy, położony zaledwie...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 169 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o stworzeniu domu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i marzeń?Biuro nieruchomości Omega Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjna ofertę z...

  • Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym
    1 / 14
    Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym

    Wójcice

    • 1 900 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o powierzchni 287m2 posadowiony na dużej działce o pow. 33ar, na której znajduje się pełnowymiarowy kort tenisowy wraz z wymaganą infrastrukturą i oświetleniem szt...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 489 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEJeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy zamkniesz za sobą bramę, zaparkujesz w swoim garażu i w ciszy własnego ogrodu odpoczniesz od codziennego pośpiechu...