• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Lublińcem

(14)
  • Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska
    Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska

    Sieraków Śląski

    • 1 280 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo komfortowy dom z własnym stawem - wysoki standard wykończenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego domu, który łączy w sobie...

  • Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania
    1 / 16
    Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania

    Dobrodzień

    • 799 000 zł cena
    • 508 m2 powierzchnia
    • 1 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedajemy bezpośrednio i bez prowizji budynek mieszkalno-użytkowy, piętrowy, częściowo podpiwniczony, o pow. ok. 508 m kw., z 4 mieszkaniami na piętrze. Nieruchomość położona je...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • Dom z dużym ogrodem
    1 / 2
    Dom z dużym ogrodem

    Boronów

    • 450 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w spokojnej okolicy z dużym ogrodem, składającym się z dwóch działek (1232m2 i 589m2). Na parterze znajdują się dwa pokoje z kuchnią oraz łazienka, na piętrze trzy pokoje z łaz...

  • Dom Strzebiń gm. Koszęcin, Lubliniecka
    1 / 9
    Dom Strzebiń gm. Koszęcin, Lubliniecka

    Strzebiń

    • 550 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z potencjałem i dużą działką - Strzebiń, gm. Koszęcin Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malo...

  • Zwóz, gmina Dobrodzień Dom, budynki i 1 ha działki

    Zwóz

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponad 1 ha ziemi z domem i zabudowaniami – Zwóz, gm. Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie – pomiędzy Dobrodzieniem a Lublińcem. Cicha, spokojna okolica, otoczona lasami i łąkami...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wgl...

  • Dom 200 m² | działka 25 ar | 30 km od Opola

    Dobrodzień » ul. Opolska

    • 745 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z poddaszem użytkowym, po generalnym remoncie | 200 m² | 25 ar | Fotowoltaika | 30 km od Opola. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Herby

    • 299 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 400 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 780 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ciasna

    • 449 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji
    Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji

    Kielcza

    • 2 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    działający gabinet rehabilitacji w Kielczy wynajmę można prowadzic każdą działalność gabinet jest wyposażony ale można zmienić na przychodnię lekarska lub dentystyczną

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Panki

    Panki

    • 420 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom w miejscowości Panki. Dom piętrowy wybudowany w latach 80-tych, podpiwniczony z dużym strychem. Dom o powierzchni ok. 300m, na parterze przestronny przed...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom dp remontu

    Rększowice

    • 230 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do remontu miejscowość Rększowice gm.Konopiska, koło Częstochowy wraz z małym laskiem. Woda pociągnięta ale do domu trzeba odciągnąć...piwnica, strych,zabudowania

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom na sprzedaż (woj. śląskie). Kolonia Poczesna, 279 000 PLN, 140,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. śląskie). Kolonia Poczesna, 279 000 PLN, 14...

    Kolonia Poczesna

    • 279 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Kolonia Poczesna przy ulicy Bankowej 11.   Nieruchomość w skład której wchodzi dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 120m2...

  • Gospodarstwo, działka 9300m2, Dom 91 m2 + budynki

    Podlesie

    • 550 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30...

  • Dwa domy na dużej działce Zawada gm. Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 449 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • syndyk sprzeda dom w Kamieńskich Młynach
    1 / 11
    syndyk sprzeda dom w Kamieńskich Młynach

    Kamieńskie Młyny

    • 1 367 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 801 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość zabudowaną składająca się z działki ewidencyjnej numer 354/90, opisaną w księdze wieczystej nr CZ1L/00046337/...

  • Dom Wojsławice

    Wojsławice

    • 280 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 1 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wojsławice, peryferia miasta, gmina Koziegłowy. W tej miejscowości gdzie jest luźna zabudowa jednorodzinna znajduje się duża działka o powierzchni 6830m2, gdzie ok 1100m2 przeznacz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Bycina

    • 758 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy dom wolnostojący, Kalej
    1 / 5
    Parterowy dom wolnostojący, Kalej

    Kalej

    • 950 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Koski Drugie

    • 899 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rększowice

    • 530 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • willa w eksluzywnej okolicy.
    willa w eksluzywnej okolicy.

    Wanaty

    • 4 490 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Funkcjonalny dom z potencjałem inwestycyjnym.
    Funkcjonalny dom z potencjałem inwestycyjnym.

    Bargły

    • 600 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowy dom w zielonej i cichej okolicy.
    Nowy dom w zielonej i cichej okolicy.

    Bargły

    • 550 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Radłów

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką
    1 / 7
    LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką

    Leśna

    • 240 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy w trakcie budowy zaawansowanie około 90% , istnieje możliwość dokończenia budowy zgodnie z życzeniem . Powierzchnia zabudowy 35 m2 parter i 25 m2 antresola na podd...

  • Dom Łysiec gm. Starcza
    1 / 8
    Dom Łysiec gm. Starcza

    Łysiec

    • 775 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: parterowy dom jednorodzinny w Łyścu (woj. śląskie) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu jednorodzinnego położonego w m...

  • Dom Wygoda gm. Konopiska
    1 / 10
    Dom Wygoda gm. Konopiska

    Wygoda

    • 219 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom drewniany do kapitalnego remontu lub rozbiórki na działce Wygoda 71, gm. Konopiska Na sprzedaż działka budowlana 1889 m², szeroka ok 17m2, ogrodzona Na działce dom drewn...

  • Dom Starokrzepice gm. Krzepice
    1 / 10
    Dom Starokrzepice gm. Krzepice

    Starokrzepice

    • 380 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działk...

  • Dom Wrzosowa gm. Poczesna
    1 / 15
    Dom Wrzosowa gm. Poczesna

    Wrzosowa

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli kochasz ciszę i zieleń to ta oferta jest dla Ciebie Do sprzedaży wygodny dom jednorodzinny, raptem 10 minut od Częstochowy Powierzchnia użytkowa domu 132 m...

  • sprzedaż
    sprzedaż

    Kamienica Polska

    • 450 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o pow.117mkw. na działce 605 m kw. w Kamienicy Polskiej ul. Jastrzębska 1. Cena 450000zł.

  • Dom Kamienica Polska
    1 / 15
    Dom Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 420 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom jednorodzinny w Kamienicy Polskiej - idealna propozycja dla osób poszukujących solidnej nieruchomości z potencjałem, w spokojne...

  • Piękny Drewniany Domek
    1 / 12
    Piękny Drewniany Domek

    Hutki

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjny drewniany dom w przepięknej spokojnej cichej lokalizacji. Las, świeże powietrze, mnóstwo zieleni, to tylko kilka przedstawionych atutów tej oferty. Hutki, Gmina Konopis...

  • Dom Poczesna
    1 / 14
    Dom Poczesna

    Poczesna

    • 845 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z garażem i ogrodem od południa spokojna okolica blisko Częstochowy Biuro Michalczyk Nieruchomości zachęca do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż - funkcjonalny...

  • Dom Starcza, Sportowa
    1 / 15
    Dom Starcza, Sportowa

    Starcza

    • 500 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 1 846 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 271 m², w tym użytkowej 175,9 m², na działce o powierzchni 5040m² położony przy ulicy Sportowej, Starcz...

  • Nieruchomość zabudowana - Wręczyca Wielka

    Wręczyca Wielka

    • 115 932 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 1/3 udziału w nieruchomości gruntowej zabu...

  • DOM Parterowy | Podłogówka, ogrodzenie, pompa ciepła ICHOR
    DOM Parterowy | Podłogówka, ogrodzenie, pompa ciepła ICHOR

    Starcza

    • 550 515 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Brzozowe – Etap III | Starcza, ul. Brzozowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 4-pokojowego domu parterowego w zabudowie bliźniaczej o funkcjonalnym układ...

  • Dom Waleńczów gm. Opatów
    Dom Waleńczów gm. Opatów

    Waleńczów

    • 220 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 130 m | duża działka 1280 m | garaż | do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 130 m, położony na przestronnej działce o powierzchni...

  • Dom Cynków gm. Koziegłowy
    Dom Cynków gm. Koziegłowy

    Cynków

    • 580 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Cynków, gmina Koziegłowy. Nieruchomość o powierzchni około 300 m usytuowana jest na działce...