• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Błażową

(97)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dynów

    • 1 200 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Manasterz

    • 118 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki
    1 / 5
    Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki

    Boguchwała

    • 635 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Straszydle

    • 349 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Lutcza

    • 170 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem, Drabinianka

    Rzeszów » Drabinianka

    • 1 490 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż pokaźny dom o powierzchni 220 m2 składający się z 3 kondygnacji na 20 arowej działce. Solidny projekt, przestronne wnętrz...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 697 114 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ***PROMOCJA***Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwes...

  • Ostatni GOTOWY dom jednorodzinny- 150 m2

    Tyczyn

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Osiedle „DOMY MARZEŃ” zlokalizowane jest w otoczeniu zieleni i pięknych widoków, a tym samym posiada łatwy dojazd do centrum Rzeszowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Izdebki

    Izdebki

    • 199 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niesamowita oferta sprzedaży domu wraz linią brzegową rzeki Magiera. Oferujemy solidny, murowany budynek mieszkalny, położny w miejscowości Izdebki, w gminie Nozdrzec, która st...

  • 88,70 m2 – Zabajka – zabudowa bliźniacza, stan deweloperski

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Domaradzu, w powiecie brzozowskim. Nieruchomość w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem. Budynek...

  • Dom Boguchwała

    Boguchwała

    • 740 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | PRZESTRONNY DOM W BOGUCHWALE PO REMONCIE GOTOWY DO ZAMIESZKANIA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Boguchw...

  • Dom na sprzedaż drewniano-murowany. 3 Km od Brzozowa.

    Stara Wieś

    • 160 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Dom drewniano-murowany zlokalizowany w miejscowości Stara Wieś w powiecie Brzozowskim na Podkarpaciu. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Jedna działka jest zab...

  • Nowy dom na widokowej działce 19.11ar!

    Rzeszów

    • 1 790 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Borowa

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 649 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie biura Nieruchomości Central Office Biuro Nieruchomości Central Office przedstawia dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zielonej i spokojnej części Rzeszowa - przy...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Myśliwska

    Rzeszów » ul. Myśliwska

    • 839 900 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Ostatni dom w zabudowie szeregowej0% podatku PCC0% prowizji Biuro nieruchomości CENTRAL OFFICE ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe osiedle łącznie osiemnastu domów w zabudow...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA - Jeśli poszukujesz miejsca z dala od miejskiego zgiełku, w pięknych okolicznościach przyrody, masz pomysł na własny biznes, ta oferta jest dla Ciebie. Zapras...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grabownica Starzeńska

    • 1 100 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 3 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wzdów

    • 515 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Górki

    • 390 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Ekonomiczny dom w niemalże deweloperskim stanie
    1 / 8
    Ekonomiczny dom w niemalże deweloperskim stanie

    Widacz

    • 390 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 2 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Orzechówka

    • 630 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 3 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom jednorodzinny pod Krosnem
    1 / 20
    Komfortowy dom jednorodzinny pod Krosnem

    Łężany

    • 1 399 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 8 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 180 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, który będziesz mógł zaaranżować według własnego pomysłu? Miejsca do zamieszkania albo na wypoczynek? Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu po...

  • Działka 67 arów z domem w Besku
    Działka 67 arów z domem w Besku

    Besko

    • 539 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krościenko Wyżne – drewniany dom do remontu
    1 / 14
    Krościenko Wyżne – drewniany dom do remontu

    Krościenko Wyżne

    • 175 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Niebocko – dom w pięknym otoczeniu!
    1 / 18
    Niebocko – dom w pięknym otoczeniu!

    Niebocko

    • 550 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wzdów

    • 459 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Zalesiu
    1 / 15
    Dom w Zalesiu

    Targowiska

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Drewniany dom w Jabłonce – gmina Dydnia
    Drewniany dom w Jabłonce – gmina Dydnia

    Jabłonka

    • 155 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Kostarowcach w stanie deweloperskim
    Dom w Kostarowcach w stanie deweloperskim

    Kostarowce

    • 499 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 2 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Niebocku
    Dom w Niebocku

    Niebocko

    • 230 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom z wielkim potencjałem w stylu "Dworek"

    Kostarowce

    • 485 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kostarowce, w powiecie sanockim. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, prz...

  • Dom drewniano-murowany w miejscowości Dydnia
    Dom drewniano-murowany w miejscowości Dydnia

    Dydnia

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom drewniano-murowany w miejscowości Dydnia Oferuję na sprzedaż dom o konstrukcji drewniano-murowanej (pustak), położony w miejscowości Dydnia, będącej siedzibą gminy...

  • Nowy dom w Besku na dużej działce!
    1 / 6
    Nowy dom w Besku na dużej działce!

    Besko

    • 540 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w Besku na dużej działce o powierzchni 2000 m². Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy? Sprawdź tą wyjątkową ofe...

  • Uroczy domek na Podkarpaciu
    1 / 9
    Uroczy domek na Podkarpaciu

    Grabówka

    • 110 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 2 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jest w spokojnej okolicy, niedaleko Sanoka i Brzozowa. W pobliżu strumyk i mili sąsiedzi. Dojazd bardzo dobry. Powierzchnia działki dwa ary. Prąd i szambo jest, możliwość podłą...

  • Dom na sprzedaz
    1 / 9
    Dom na sprzedaz

    Korczyna

    • 220 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom drewniany na działce 1544 30 ar działka budowlana dom o powierzchni 80 m2 dom jest do Remontu więcej info pod tel

  • Dom Kostarowce gm. Sanok,
    1 / 8
    Dom Kostarowce gm. Sanok,

    Kostarowce

    • 90 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4,77 ara zabudowana murowanym budynkiem przeznaczonym do kapitalnego remontu, położona w miejscowości Kostarowce w gminie Sanok. Nieruchomość stan...

  • Dom Korczyna podkarpackie
    1 / 16
    Dom Korczyna podkarpackie

    Korczyna

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom o powierzchni mieszkalnej 100 m2 oraz dużej użytkowej piwnicy i strychu. W domu znajdują się trzy pokoje, przechodnia kuchnia oraz łazienka, korytarz oraz przedsio...

  • Dom Górki gm. Brzozów
    1 / 15
    Dom Górki gm. Brzozów

    Górki

    • 950 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w 2006 r. Nieruchomość znajduje się w Górkach, w gminie Brzozów....

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu Dom w Telimach 2G. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z poddaszem użytkowym, o efektownym, now...

  • Dom Krzemienna

    Krzemienna

    • 275 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Murowany dom z cegły, z ogromnym potencjałem położony w Krzemiennej, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się 3- kondygnacyjny murowany budynek mieszkalny...

  • Dom Orzechówka

    Orzechówka

    • 340 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku położonego w malowniczej miejscowości Orzechówka, w gminie Jasienica Rosielna. To nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spoko...

  • Dom Górki

    Górki

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 100 m, z ogromnym potencjałem położony w Górkach, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się parterowy drewniany budynek mieszkalny ora...

  • Dom Malinówka

    Malinówka

    • 230 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 1 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 44 ary z rozpoczętą budową domu parterowego z poddaszem użytkowym, położona w malowniczej miejscowości Malinówka, w gminie Haczów. Nieruchom...

  • Dom Turze Pole

    Turze Pole

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Po...

  • Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy
    Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy

    Zmiennica

    • 525 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwu...