• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pińczów +20 km
  • Nasiechowice
  • Barcin +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Pisary

(2)
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Pisary

    • 899 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Pisary

    • 895 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Dom Bolechowice ul. Jurajska

    Bolechowice » ul. Jurajska

    • 1 200 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie deweloperskim ( W TRAKCIE BUDOWY ) . Możliwość dokonania korekt pod zapotrzebowanie Kupującego Przestronny dom , wolnostojący o pow. całkowitej ok. 100 m2 z tarase...

  • 1 / 4
    Dom Bębło ul. Zachodnia

    Bębło » ul. Zachodnia

    • 1 100 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom wolnostojący , parterowy z garażem . Powierzchnia 158m2 z możliwością adaptacji poddasza,Obecnie 4 pokoje , łazienka , kuchnia , garaż , pomieszczeni gospodarcze , schody....

  • Dom Aleksandrowice ul. Aleksandrowice

    Aleksandrowice

    • 965 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 4 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DWURODZINNY 220 metrowy w stanie deweloperskim wykonano remont generalny , wszystko nowe . Prosta , elegancka bryła. Dom składa się z III kondygnacji: Parter: - Kl. Schodowa,...

  • 1 / 3
    Dom Bolechowice ul. Zielona

    Bolechowice » ul. Zielona

    • 1 409 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny, nowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej z 2 miejscami postojowymi i ogrodem . Ogrzewanie podłogowe zasilane przez pompy ciepła, a także przygotow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Bębło

    • 1 200 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bolechowice

    • 4 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sanka

    • 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bębło

    • 1 100 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kobylany

    • 2 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Nowy dom Rybna, ul. Pogodna PROMOCJA 835.000zł !!
    1 / 20
    Nowy dom Rybna, ul. Pogodna PROMOCJA 835.000zł !!

    Rybna

    • 835 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Mników

    • 750 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Gwarant
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Balice

    • 800 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Mników

    • 2 490 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 17 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Bolechowice

    • 750 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Inwestycyjny dom do sprzedaży
    1 / 15
    Inwestycyjny dom do sprzedaży

    Aleksandrowice

    • 950 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 4 338 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Czułówek

    • 1 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rybna

    • 999 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mników

    • 790 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Będkowice

    • 2 679 000 zł cena
    • 602 m2 powierzchnia
    • 4 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości zabudowane...

    Tenczynek

    • 109 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 043 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI – UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI W TENCZYNKU, GMINA KRZESZOWICE Syndyk masy upadłości Sylwii Kozakowskiej i Nikoli Kozakowskiej zaprasza do składania ofert na za...

  • Dom Brzoskwinia ul. Kamyk

    Brzoskwinia » ul. Kamyk

    • 830 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, NOWY dom wolnostojący /4 pokoje/pompa ciepła/rekuperacja, 2 miejsca postojowe .SKANDYNAWSKIE TECHNOLOGIE I STANDARDY . DZIAŁKA 5 ARÓW [i] [/i][i]Parter : wiatrołap...

  • Dom Bębło ul. Zachodnia

    Bębło » ul. Zachodnia

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ENERGOOSZCZĘDNY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM ZBUDOWANY Z WYSOKIEJ KLASY MATERIAŁÓW NA 7 AROWEJ DZIAŁCE , Jasne pomieszczenia wschodnio południowa ekspozycja . Elegancki , indywid...

  • 1 / 4
    Dom Bolechowice ul. Szkolna

    Bolechowice » ul. Szkolna

    • 1 290 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom energooszczędny , wolnostojący do wykończenia .Powierzchnia użytkowa około 125m2+ garaż + strych . Dom został wybudowany na działce 5ar . Dom ekonomiczny : okna 3 szybo...

  • Dom Mników rynek pierwotny

    Mników

    • 1 045 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom (prawa połowa bliźniaka) o pow. użytkowej wynoszącej 106,71m 2 położony na działce o pow. 4,4a na terenie kameralnego osiedla. Teren wokół w pełni ogrodzony...

  • Dom Mników rynek pierwotny

    Mników

    • 990 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom (lewa połowa bliźniaka) o pow. użytkowej wynoszącej 106,71m 2 położony na działce o pow. 2,96a na terenie kameralnego osiedla. Teren wokół w pełni ogrodzony...

  • Gotowy dom, nowoczesny, funkcjonalny
    1 / 11
    Gotowy dom, nowoczesny, funkcjonalny

    Mników

    • 719 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania gotowy funkcjonalny, nowoczesny solidny dom w stanie deweloperskim. *** OPIS *** Powierzchnia całkowita 120m2 Powierzchnia użytkowa 105m2 Powierzchnia działki...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    INWESTYCJA ZIELONY CHOLERZYN REZERWACJA - DOSTĘPNY BLIŹNIACZY LOKAL B2 (PO PRAWEJ) DOM W STANIE DEWELOPERSKIM - II ETAP INWESTYCJI BRAK PROWIZJI , BRAK PCC Nowoczes...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W STANIE DEWELOPERSKIM - II ETAP INWESTYCJI BUDYNKI PO ODBIORACH BRAK PROWIZJI, BRAK PCC Nowoczesność, komfort i natura w jednym miejscu! Oferujemy na sprzed...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 170 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BUDYNKI PO ODBIORACH Nowoczesny dom z rynku pierwotnego w zielonej, spokojnej okolicy - idealny dla rodziny. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny (lokal mieszkaln...

  • Dom Cholerzyn gm. Liszki,
    Dom Cholerzyn gm. Liszki,

    Cholerzyn

    • 1 099 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 6 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom WOLNOSTOJĄCY z dużym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Cholerzyn, zaledwie kilka kilometrów od Krakowa i niedaleko Zalewu Kryspinów. Nier...