• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bucz
  • Zubrzyca Górna
  • Karpacz
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nieborowice

(1)
  • Sprzedam dom jednorodzinny w Nieborowicach

    Nieborowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany 2014r. Dom jest przestronny i wygodny. Parter o powierzchni 100 m2 składa się z hallu z klatką schodową, salonu około 35 m połączonego z kuchn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom do wynajecia

    Gierałtowice

    • 3 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    oferuje do wynajmu parter w domu 50 m2, lub caly dom 100m2. mieszkanie parter: 2 pokoje z kuchnia i lazienka - prysznic. Mieszkanie wymaga odswiezenia, i remontu - ogrzewanie mon...

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Gliwice

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Gliwice » Bojków

    • 779 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EPG Nieruchomości Przemysław Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Gliwice » Brzezinka

    • 770 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Gliwice » Wójtowa Wieś

    • 1 790 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Gliwice » Żerniki

    • 1 450 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 9 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Gliwice

    • 1 950 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Gliwice

    • 695 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gliwice

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .
    1 / 16
    Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .

    Książenice

    • 4 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem -Idealne miejsce do życia i biznesu . Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfortowe warunki mieszkalne z doskonałymi moż...

  • Dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie
    1 / 16
    Dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oaza spokoju wśród pięknych krajobrazów- dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie. Atuty nieruchomości: - Do zamieszkania, nie wymaga wkładu finansowego. - Dom piętrowy...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 34 850 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 106 892 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 601 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Dom Gliwice

    Gliwice

    • 1 490 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom w przestrzeń, komfort i jakość jakiej szukasz! Jeśli marzysz o przestronnym solidnie wykonanym domu w spokojnej i zielonej okolicy, to właśnie znalazłeś c...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 90 858 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Smolnica gm. Sośnicowice
    1 / 15
    Dom Smolnica gm. Sośnicowice

    Smolnica

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowoczesnego, komfortowego i bezpiecznego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z 2021 rok...

  • Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy
    1 / 15
    Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy

    Gliwice

    • 29 990 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom modułowy dla 2 osób, całoroczny, ocieplony, klimatyzacja + ogrzewanie, wc plus mini kuchnia, taras. Transport HDS do 100 km gratis :) (tiny house, wakacyjny, rekreacy...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 22 550 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 77 230 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu nowoczesny, przestronny szeregowiec/skrajny/ o powierzchni 90,85 m², usytuowany w spokojnej i przyjaznej okolicy Gliwic. Nieruchomość ta jest idealnym miejscem d...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 65 650 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• WYJĄTKOWA LOKALIZACJA/2 BUDYNKI/UL. PRUSA!!!

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA LOKALIZACJA!!! SPOKOJNA OKOLICA W SAMYM CENTRUM GLIWIC!!! ULICA BOLESŁAWA PRUSA !!!DOM (POŁÓWKA BLIŹNIAKA) + WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PARTEROWY Z NIEZALEŻNYM WEJŚ...

  • Dom z potencjałem do własnej aranżacji
    1 / 16
    Dom z potencjałem do własnej aranżacji

    Gliwice

    • 930 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, pi...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 830 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje s...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/środkowy szereg /, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/ środkowy szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce...

  • Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.
    1 / 16
    Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.

    Gliwice

    • 980 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m², zlokalizowany w dzielnicy Ogrodów w Gliw...

  • Nieruchomość - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 844 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.03.2026 roku GL1G/GU/1104/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 55 800 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż