• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chłopowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Czaple

(4)
  • Dom Czaple ul.

    Czaple

    • 1 600 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m², zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To idealna pr...

  • 1 / 4
    Dom Czaple rynek pierwotny ul. Flaminga

    Czaple » ul. Flaminga

    • 899 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji  planowany na 4 kwartał 2026 ! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku.Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie !LOKA...

  • Dom bliźniaczy z ogrodem  Czaple 10 min do Gdańska
    1 / 11
    Dom bliźniaczy z ogrodem Czaple 10 min do Gdańska

    Czaple

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom został zaprojektowany i wykonany z wykorzystaniem solidnych materiałów budowlanych oraz nowoczesnych instalacji zapewniających komfort codziennego użytkowania. Poniżej link do...

  • Nowoczesny dom z dużym ogrodem
    1 / 18
    Nowoczesny dom z dużym ogrodem

    Czaple

    • 1 199 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Banino ul. Lotnicza

    Banino » ul. Lotnicza

    • 1 250 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Dąbrowie Miszewskiej pomiędzy Baninem, a Miszewem. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześ...

  • Podmiejski dom w otulinie lasu
    1 / 20
    Podmiejski dom w otulinie lasu

    Leźno

    • 2 699 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 11 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Banino

    • 899 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 7 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak świeżo po remoncie.
    1 / 9
    Bliźniak świeżo po remoncie.

    Banino

    • 749 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Kameralne Osiedle ''Do Dworu' - Otomino

    Lniska

    • 699 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 322 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kameralne Osiedle ''Do Dworu' - Otomino Domy z pompą Ciepła - Oszczędzaj na rachunkach - Bezpośrednio od Dewelopera invest-hb.pl Zapraszamy na naszą stronę!!!!! Kameralne...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Banino

    • 990 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Dom Banino ul. Szczęśliwa

    Banino » ul. Szczęśliwa

    • 1 799 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Malownicze położenie domu sprawia, że znajdziecie Państwo w nim chwilę tylko dla siebie, pełną relaksu.Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZ...

  • Dom Banino ul. Jeziorna

    Banino » ul. Jeziorna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy Państwu nowoczesny skrajny szereg w miejscowości Banino o całkowitej powierzchni 90 m², z powierzchnią użytkową wynoszącą 69,32 m². Zadbany, gotowy do zamieszkania, w...

  • Dom Lniska ul.

    Lniska

    • 749 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Informacja: przyszły nabywca będzie mógł podzielić tę działkę na dwie, a nawet trzy!DOM: na sprzedaż jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze użytkowe), 4-pok...

  • Dom Leźno ul. Jarzębinowa

    Leźno » ul. Jarzębinowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska, w domu idealnym dla dwóch rodzin lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Nieruchomość wyjątkowa i niepowtarzalna, z funkcjonalnym...

  • Dom Banino ul. Franciszka Tredera

    Banino » ul. Tredera

    • 16 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m,...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Platynowa

    Banino » ul. Platynowa

    • 1 060 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM BLIŹNIAK stan deweloperski z pompą ciepła. Położony w miejscowości Banino,  20 km od Gdańska.LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Banino  na terenie gminy Żukowo, w otoczeni...

  • Dom Banino ul. Halna

    Banino » ul. Halna

    • 1 225 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 037 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    LOKALIZACJA:Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Banino to prężnie rozwijająca się miejscowość, gwarantująca szybki dojazd do Trójmiasta i lotniska. W okolicy pełne zapl...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 1 890 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 8 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2  - Nowy Tuchom, 20 minut od GdańskaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny poł...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 550 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 10 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie - dodatkowy pokój na paterze Nieruchomość:Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej (lewy segment) o powierzchni...

  • Dom Lniska ul. Pogodna

    Lniska » ul. Pogodna

    • 1 049 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 493 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny bliźniak (prawa strona) 140 m² | Lniska | Premium Izolacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (prawa strona), położony w dynamicznie rozwijających s...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 999 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana w kameralnej części prężnie rozwijającej się wsi Banino; położona z dala od zgiełku głównych ulic, a mimo to doskona...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 949 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), jasny, ustawny, rozkładowy, funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) usytuowany w Baninie (powiat k...

  • Dom Lniska ul. Diamentowa

    Lniska » ul. Diamentowa

    • 939 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszam na prezentacje! Na sprzedaż cały budynek- zadzwoń aby dowiedzieć się więcej !LOKALIZACJA:Osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwi...

  • Dom Lniska ul. Diamentowa

    Lniska » ul. Diamentowa

    • 1 329 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwie 20 minut. 15 min autem od obwodnicy S6, w 10 min do obwodnicy Żukowa, która dojedziem...

  • Dom Leźno rynek pierwotny ul. Na Wzgórzu

    Leźno » ul. Na Wzgórzu

    • 1 245 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 6 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO U NAS!Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska!LOKALIZACJA: Dom znajduje się w Leźnie w niedalekiej odległości od Gdańska (15 km do centrum, 4 km do granic miasta). Wokół...

  • Dom Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 799 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m² w Baninie.  Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlok...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 759 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA PROMOCYJNA NA ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 75m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z poda...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 789 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 170m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z podatku PCC- dom nowy, stan deweloperski- ene...

  • Syndyk sprzeda Udział w Nieruchomości w Lniska
    Syndyk sprzeda Udział w Nieruchomości w Lniska

    Lniska

    • 584 712 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt GD1G/GUp-s/587/2025 z wolnej ręki w formi...

  • Dom Banino ul. Pod Lasem

    Banino » ul. Pod Lasem

    • 1 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z wyjątkowym widokiem, usytuowany na skraju lasu!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przepiękny widok!- Duży,...

  • Dom Banino ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję:Segment lewy - dostępny.  Segment prawy - sprzedany.Na sprzedaż budynek mieszkaln...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 380 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) w Baninie, o powierzchni 142 m², położony na działce 321 m². Dom z 2015 roku, bezczynszowy, w pełni wykończony i gotowy do wprowadzenia - sprze...

  • 1 / 4
    Dom Banino rynek pierwotny ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną PRZEDSPRZEDAŻ tym razem w Baninie. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie b...

  • Dom Lniska rynek pierwotny ul. Diamentowa

    Lniska » ul. Diamentowa

    • 939 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY:- wysoka jakość materiałów- funkcjonalny układ- bliskość obwodnicy metropolitalnej- nowoczesny wygląd- energooszczędne rozwiązania- pompa...