• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(202)
  • Dom wolnostojący - Liszki, Kryspinów, Kaszów
    1 / 8
    Dom wolnostojący - Liszki, Kryspinów, Kaszów

    Kaszów

    • 659 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - klimatyczny dom wolnostojący zlokalizowany nieopodal Krakowa - w miejscowości Kaszów gmina Liszki, zaledwie ok. 10 min od węzła autostradowego "Kryspinów". Dom o po...

  • Dom pod Krakowem w cenie mieszkania, 7 arów

    Przeginia Duchowna

    • 880 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa.Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci p...

  • Nowoczesny dom z dużą działką 20 min od Skawiny

    Kossowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena: 1 199 000 PLN (do negocjacji)Szukasz domu, w którym Twoja rodzina naprawdę odpocznie – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Krakowa?Ten wolnost...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 12
    Dom na sprzedaż

    Frydrychowice

    • 250 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzien dobry na sprzedaż wystawiony jest dom jednorodzinny do czesciowego remontu. Powierzchnia mieszkalna okolo 50 m ² do rozbudowy 105 m² lub wiecej . Powierznia dzialki okolo 10...

  • Dom Myślenice Krzyszkowice
    1 / 15
    Dom Myślenice Krzyszkowice

    Myślenice

    • 1 820 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 260 m² (plus piwnica 45m2) Krzyszkowice, powiat myślenicki (woj. małopolskie) Zap...

  • Dom Mogilany,
    1 / 15
    Dom Mogilany,

    Mogilany

    • 1 199 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy, słoneczny dom | widokowe Mogilany | 12 km od Krakowa Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z 2015 roku, położony w spokojnej, zielonej...

  • Dom Skawina
    1 / 15
    Dom Skawina

    Skawina

    • 799 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Pawłowski prezentuje osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej- zlokalizowane w Skawinie / Górne Korabniki. Każdy domek znajduje się na działce o powier...

  • Słoneczny dom 5 pokoi 12 km od Krakowa
    1 / 15
    Słoneczny dom 5 pokoi 12 km od Krakowa

    Mogilany

    • 1 199 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - Mogilany 12 km do Krakowa! Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z 2015 roku, położony w spok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Willa Ponikiew Dom w stylu Kanadyjskim Beskid Mały
    1 / 16
    Willa Ponikiew Dom w stylu Kanadyjskim Beskid Mały

    Ponikiew

    • 850 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 4 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] 0% prowizji!! Kupując nie płacisz prowizji!! Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu kanadyjskim, położony w malowniczej miejscowości Ponikiew, w...

  • Willa Ponikiew Dom w stylu Kanadyjskim Beskid Mały
    1 / 16
    Willa Ponikiew Dom w stylu Kanadyjskim Beskid Mały

    Wadowice

    • 850 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 4 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom jednorodziny z wiatą w otoczeniu lasu i potoku
    1 / 7
    Dom jednorodziny z wiatą w otoczeniu lasu i potoku

    Leśnica

    • 1 459 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W OTOCZENIU LASU I POTOKU – LEŚNICA DOM WOLNOSTOJĄCY | FOTOWOLTAIKA | WIATA NA SAMOCHODY DZIAŁKA 1529 m² | CISZA I PRYWATNOŚĆ LEŚNICA, UL. ŁOSIE 6A | GMINA BUKOW...

  • Do sprzedaży dom z działką w Sułkowicach koło Myślenic
    1 / 10
    Do sprzedaży dom z działką w Sułkowicach koło Myślenic

    Sułkowice

    • 920 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o wymiarach ok. 30,5m-31,5m szerokości oraz 54m długości. Teren w granicach działki jest płaski, ogrodzony-ogrodzenie od frontu stanowią murowane słupki, konstrukcja stalow...

  • Pilna sprzedaż domu! Maków Podhalański! Cena HIT!

    Maków Podhalański

    • 644 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenowa okazja!PILNA SPRZEDAŻ!Dom jednorodzinny w Makowie Podhalańskim – komfort, przestrzeń i spokój!Zapraszam do obejrzenia prezentacji filmowej tej nieruchomości!Na sprzedaż funk...

  • Dom rekreacyjny 41,5 m² Grzechynia, działka 934 m²

    Grzechynia

    • 415 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny w Grzechyni o powierzchni użytkowej 41,5 m², położony na działce 934 m² w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy górskim potoku, w sąsiedztwie...

  • Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²
    1 / 16
    Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²

    Jastrzębia

    • 809 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom z ogrodem – 70 m² | Jastrzębia, gm. Ciężkowice Cena: 809 000 zł Na sprzedaż nowy, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce 700 m² w...

  • Dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie!
    1 / 12
    Dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie!

    Myślenice

    • 509 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myślenice, Głogoczów DOM WOLNOSTOJĄCY Z TARASEM I OGRODEM! DOSTĘPNY OD ZARAZ! Nieruchomość o metrażu 52,08m2 składa się z dwóch pięter, na których znajdują się: dwa pokoje, pral...

  • Dom mieszkalno-usługowy do generalnego remontu
    1 / 16
    Dom mieszkalno-usługowy do generalnego remontu

    Brzeźnica

    • 375 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 233 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Dom do generalnego remontu z lat 1960-1965, o powierzchni 168 m2, położony na działce o nr 19/30 o powierzchni 8,46 ara w miejscowoś...

  • Dom Spytkowice
    1 / 14
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Ryczowie (gmina Spytkowice) o powierzchni zabudowy 130 m 2 , a o pow. użytkowej ok. 100 m 2 w Ryczowie. Położony na działce liczącej 14 arów. N...

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią. Dom s...

  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi
    1 / 16
    Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią....