• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(202)
  • Dom typu Rezydencja
    1 / 16
    Dom typu Rezydencja

    Myślenice

    • 1 950 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 4 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Starsze malżeństwo utrzymujące się li tylko z rolniczej emerytury z konieczności pilnie sprzeda posiadłość na 19-to arowej działce .Dom pokryty jest miedzianą blachą .Ma trzy kon...

  • Inwestycja z możliwościami – nowoczesna bryła
    1 / 16
    Inwestycja z możliwościami – nowoczesna bryła

    Klecza Górna

    • 1 190 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 5 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten nowoczesny, 3-kondygnacyjny dom w stanie deweloperskim to propozycja dla inwestora, który myśli przyszłościowo. Już od wejścia czujesz skalę możliwości – funkcjonalny układ poz...

  • Dom Paszkówka gm. Brzeźnica
    1 / 12
    Dom Paszkówka gm. Brzeźnica

    Paszkówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkowy parterowy dom o powierzchni 250,90 m2, którego bryła nawiązuje do tradycyjnej architektury dworku polskiego. Dom wyróżnia się stylowym i uni...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o po...

  • Dom całoroczny z bala w Beskidzie Małym
    1 / 16
    Dom całoroczny z bala w Beskidzie Małym

    Świnna Poręba

    • 599 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz wyjątkowego domu w malowniczej części Małopolski, miejsca do zamieszkania na stałe lub domu weekendowego, to zobacz ofertę domu w malowniczej Świnnej Porębie w Beskid...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 12
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy / całoroczny +  działka widokowa 10 ar na odludziu w górach – osada na sprzedaż, zlokalizowana w Beskidzie Małym, na wysokości prawie 650 m.n.p.m., z pięknym...

  • Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków
    1 / 10
    Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków

    Wołowice

    • 840 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wykonany wg. projektu ARCHON+ " DOM W TURÓWKACH ". Nieruchomość położony 5 km od granicy Krakowa w Wołowicach gm. Czernichów. W pobliżu tereny rekreacyjn...

  • Dom Wadowice okolica
    1 / 12
    Dom Wadowice okolica

    Wadowice

    • 665 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek murowany z pustaka posadowiony na działce o powierzchni 531 mkw. Dom z lat 70 został niedawno wyremontowany, jest bardzo jasny, z dużymi, nowymi oknami PCV....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom z działka lub działki do wydzielenia
    1 / 6
    Sprzedam dom z działka lub działki do wydzielenia

    Sucha Beskidzka

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na działce znajduje sie również wiata garaż ogrzewanie domu na pellet.Isnieje możliwośc wydzielenia działek na mniejsze parcele wedle klienta

  • Zembrzyce – budynek pod handel/usługi | centrum!

    Zembrzyce

    • 225 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo-usługowy | 105 m² | Zembrzyce | przy drodze | centrum miejscowości | 2 osobne lokale Na sprzedaż atrakcyjny budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowan...

  • GOTOWY DOM PREMIUM
    1 / 15
    GOTOWY DOM PREMIUM

    Mogilany

    • 1 299 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM o podwyższonym standardzie budowy. Gotowy do odbioru, również z możliwością wykończenia pod klucz na życzenie jako opcja dodatkowa. Miejsce zostało starannie dobrane. Z salonu...

  • Dom Grabie gm. Łapanów
    1 / 15
    Dom Grabie gm. Łapanów

    Grabie

    • 650 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 1 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Urokliwy dom w historycznym budynku podworskim - Grabie, powiat bocheński Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz według własnej wizji? Ta wyjątkowa oferta w miej...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    1 / 14
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 835 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | ŁADNY DOM POD LASEM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy wolnostojący dom do wykończenia o powierzchni użytkowej 130 m2, położo...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 1 299 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planowaną inwestycją domu jednorodzinnego zlokalizowanego na działce wielkości 10 arów, w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Dom o powier...

  • Dom Nowe Dwory gm. Brzeźnica
    1 / 13
    Dom Nowe Dwory gm. Brzeźnica

    Nowe Dwory

    • 679 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Nowych Dworach, bezpośrednio przy drodze powiatowej. Dom o powierzchni netto ok. 160 mkw, rozlo...

  • Na sprzedaż dom z widokiem na Jezioro Mucharskie
    1 / 16
    Na sprzedaż dom z widokiem na Jezioro Mucharskie

    Mucharz

    • 870 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po...

  • Luksusowa rezydencja na sprzedaż koło Wadowic.
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja na sprzedaż koło Wadowic.

    Klecza Dolna

    • 2 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ? Nie masz czasu na budowę domu? Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaż...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 12
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 790 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z widokiem na Babią Górę – Idealny dla rodziny lub pod inwestycję (Pensjonat/Hotel) Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, położoną na...

  • Dom Wadowice
    1 / 4
    Dom Wadowice

    Wadowice

    • 599 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidny dom wolnostojący, położony w malowniczej okolicy, która gwarantuje jeden z najpiękniejszych widoków w regionie – panoramę całej Babiej Góry. To idealna propozyc...

  • Sprzedam wiejski domek w górach
    1 / 2
    Sprzedam wiejski domek w górach

    Sucha Beskidzka

    • 300 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wiejski domek w górach położony na działce budowlanej o powierzchni 539m2 zlokalizowany w Suchej Beskidzkiej, przy szlaku do Zawoi i na Babią Górę. Dwa pokoje z kuchnią i...