• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowy Sącz
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Józefów

(43)
  • Dom wolnostojący do wykończenia
    1 / 8
    Dom wolnostojący do wykończenia

    Józefów

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponujemy piękną, dużą, porośniętą sosnami działkę w bardzo dogodnej lokalizacji w Józefowie. Na działce obecnie stoją 2 budynki. Jeden zamieszkały, parterowy o powierzchni ok. 9...

  • Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie
    1 / 9
    Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie

    Józefów

    • 2 950 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupując z nami OSZCZĘDZASZ: - 0 zł wynagrodzenia agencji! - 0 zł podatku PCC Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowych domów wolnostojących we wschodniej...

  • Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2
    1 / 9
    Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowany dom na granicy Józefowa/Emowa (1/2 bliźniak) usadowiony jest na  mini osiedlu, Tereny zalesione w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki  około 900 m2...

  • Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów
    1 / 15
    Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów

    Józefów

    • 1 670 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 11 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142.31m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 450m2. Nieruchomość znajduje się w Józefowie w otoczeniu ciszy i spokoju, jednocześnie...

  • Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica
    Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica

    Józefów

    • 1 199 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 6 600 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wśród lasów Józefowa
    Dom wśród lasów Józefowa

    Józefów

    • 1 668 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Józefów

    • 1 550 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 11 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 6 600 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Józefów

    • 2 450 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Józefów

    • 2 450 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 7 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 1 950 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 2 150 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 890 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 1 480 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 7 185 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Józefów

    • 749 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 4
    Dom szeregowiec

    Józefów

    • 849 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 4
    Dom szeregowiec

    Józefów

    • 799 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Józefów

    • 849 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości