• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowa Brzeźnica
  • Lipowa
  • Jaworzno Bankowe
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Piekło Dolne

(1)
  • Mieszkanie Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego

    Piekło Dolne » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 980 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 33 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [i]DWUPOZIOMOWY APARTAMENT PREMIUM PRZY SAMYM MORZU![/i] [i] [/i] [i]Przedstawiamy WYJĄTKOWY i NIEPOWTARZALNY apartament, usytuowany tuż przy piaszczystej plaży... [/i] [i]...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Skowarcz

    • 1 000 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Palac. Lazienka, pokoj niewyremontowany, salon i kuchnia stan deweloperski. Poddasze do zagospodarowania 45m2 urzytkowe.

  • Sprzedam

    Skowarcz

    • 1 000 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie to nadaje sie na zaklad fryzjerski. Stan bd.

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 427 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 412 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 391 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lędowo

    • 784 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Uranowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Uranowa

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie to oferuje wiele możliwości i jest idealne zarówno dla osób szukających miejsca dla siebie, jak i dla inwestorów.Nieruchomość do własnej aranżacji ! OKOLICA:Mieszkanie...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Na Skarpie

    Straszyn » ul. Na Skarpie

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.3 pokoje w świetnej lokalizacji!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Straszyni...

  • Mieszkanie Gdańsk Borkowo ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 660 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie  - Idealne dla rodziny lub pod inwestycję | Osiedle  ZENKupujący zwolniony z podatku PCC 2%! To realna oszczędność już na starcie inwestycji.Nieruchomość zostanie w...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Plutona

    Straszyn » ul. Plutona

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,20 m² na prestiżowym Osiedlu Modre w Straszynie. LOKALIZACJA:Osiedle Modre - najbardziej prestiżowe osiedle w Straszynie. W pełni mo...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Banino ul.

    Banino

    • 547 644 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie nr10 58,26 m2 z BALKONEM (3,9M2) OD DEWELOPERAznajduje sie na parterze i składa się:- salon z aneksem kuchennym- łazienka- pokój- pokój- pokój- balkon- miejsce parkingow...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Aleja Gen. Józefa Hallera
    1 / 6
    Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk

    • 1 144 096 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. At...

  • Komfortowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 16
    Komfortowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Freedom Nieruchomości Oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m². Mieszkanie p...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 529 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.61 m2, położone na 2 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Loka...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 580 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MieszkanieTrzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m², z dużym potencjałem aranżacyjnym — idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.Układ pomieszczeń:...

  • Mieszkanie Banino ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 689 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM BLISKO SZKOŁY PODSTAWOWEJ!MIESZKANIE: jasne, przestronne i świetnie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,80 m², położone w spokojne...

  • Twoje 3 pokoje blisko natury!

    Rokitki » ul. Wiśniowa

    • 469 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,69 m², zlokalizowanego na 1 piętrze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w...

  • Mieszkanie Grzybowo ul. Wąska

    Grzybowo » ul. Wąska

    • 529 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    WELLE APARTMENTS to inwestycja w Grzybowie przy ul. Wąskiej oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To miejsce jest już gotowe i jest idealnym punktem do...

  • Mieszkanie Rokitnica ul. Leśna

    Rokitnica » ul. Leśna

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Rokitnica to miejscowość granicząca z Pruszczem Gdańskim. Jest dobrze skomunikowana, rozwijająca się z nowoczesną infrastrukturą drogową, dobrą komunikacją autobusową,...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Władysława Reymonta

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Reymonta

    • 749 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja - blisko lasu,- przestronny i funkcjonalny układ - powierzchnia 53 m² obejmująca trzy niezależne pokoje, - komfortowe piętro - lokal usy...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Glazurowa

    Gdańsk » ul. Glazurowa

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atuty nieruchomości: - bliskość terenów zielonych,- wysoki standard wykończenia budynku,- atrakcyjny rozkład,- ustawne pokoje,- do własnej aranżacji,- dobrze skomunikowane,- nowocz...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Bobrowa

    Gdańsk » Oliwa » ul. Bobrowa

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trzy niezależne pokoje z balkonem- piękny widok na las i morze- słoneczne wnętrze - budynek zlokalizowany przy ścianie lasu-...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Starogardzka

    Straszyn » ul. Starogardzka

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOSCI: - nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- komfortowa lokalizacja,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,-...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 568 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 099 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY:- nowoczesne budownictwo i wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane- 2 balkony - więcej przestrzeni do wypoczynku- bliskość morza i terenów re...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Alfonsa Flisykowskiego

    Gdańsk » ul. Flisykowskiego

    • 719 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 m² Budynek z 2020 roku z windą 4. piętro w 4-piętrowym bloku Gotow...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 780 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 68,40m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 4- piętrowym, wybudowanym przez renomowanego dew...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Leszczynowa

    Gdańsk » ul. Leszczynowa

    • 629 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House !Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Jasień !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetnie skomunikowana - blisko tramwaj, autobus- łatwy dojazd...

  • Mieszkanie Juszkowo ul. Chabrowa

    Juszkowo » ul. Chabrowa

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczne i przestronne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- dwustronna ekspozycja,- możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju,- dodatkowa przestrzeń - do mieszka...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Spokojna

    Straszyn » ul. Spokojna

    • 639 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,61 m², zlokalizowane na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej - jednej z najbardziej pożądanych...