• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rekowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Żabokliki-Kolonia

(1)
  • Klimatyczny dom  w zacisznej okolicy
    1 / 15
    Klimatyczny dom w zacisznej okolicy

    Żabokliki-Kolonia

    • 1 395 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Oferta: Tylko w naszym biurze! Dom w klasycznym stylu na skraju miasta! Cena: 1 395 000 zł do negocjacji. Twoja prywatna enklawa wygody połączonej z ciszą i spokojem na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie 55 m2 w Siedlcach,

    Siedlce

    • 289 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 55 m2 3 pokoje,2 piętro centrum Siedlec.Okna wszystkie nowe plastikowe.W pokojach gładż gipsowa ścienna,kasetony na sufitach.Kuchnia widna w terakocie,glazurze,...

  • Sprzedam mieszkanie 60 m2,winda centrum w Siedlcach,

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 60 m2 3 pokoje,3 piętro z windą po termoizolacji w centrum Siedlec.Mieszkanie posiada loggie,piwnice i dodatkową komórkę.Ściany malowane,sufity białkowane,podłogi lentex...

  • Działka 1050m, Stok Lacki

    Stok Lacki

    • 231 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w centralnej części Stoku Lackiego, około 200m od szkoły, przedszkola oraz przystanku autobusowego. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej, dojazd do dział...

  • Sprzedam mieszkanie 47 m2 centrum Siedlce.

    Siedlce

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 47 m2 w ścisłym centrum Siedlec na osiedlu zamkniętym z bramą na pilota i furtką na kod oraz drzwiami do klatki też na kod. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, znajduje się...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 555 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Siedlce

    • 310 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Siedlce

    • 490 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stok Lacki

    • 1 080 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 379 990 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 857 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 670 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż deweloperskie mieszkanie 3-pokojowe
    1 / 9
    Na sprzedaż deweloperskie mieszkanie 3-pokojowe

    Siedlce

    • 779 492 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe – Siedlce, lokal nr 55 Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w centrum Si...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna
    1 / 16
    Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna

    Siedlce

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EKSKLUZYWNA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH – GLAMOUR W SERCU SIEDLEC NOWOCZESNY APARTAMENT Z DUYM BALKONEM | 46m² | ul. SPOKOJNA 1 D Jeśli marzysz o przestrzeni, która zachwyca od pierwsz...

  • Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!
    1 / 7
    Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!

    Siedlce

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Mieszkanie 48,08 m² – ul. Sokołowska, parter domu jednorodzinnego Lokalizacja: Początek ul. Sokołowskiej – doskonała lokalizacja blisko centrum i wszelkich udogodnień...

  • Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum
    1 / 16
    Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum

    Stok Lacki

    • 1 590 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Nowoczesna Willa Miejska – Twoja prywatna enklawa w Stoku Lackim Cena: 1 590 000 zł Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą –...

  • Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska
    1 / 13
    Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska

    Siedlce

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i słoneczne mieszkanie na sprzedaż – Siedlce, ul. Kurpiowska 4 Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m², położone na 4 piętrze w spoko...

  • Działki budowlane na sprzedaż Stok Lacki
    1 / 10
    Działki budowlane na sprzedaż Stok Lacki

    Stok Lacki-Folwark

    • 235 440 zł cena
    • 872 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 872 m² do 1006 m². Cena za metr kwadratowy wynosi 270 zł. Lokalizacja: Działki położone są w urokliwej m...

  • 2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro
    1 / 9
    2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Błogoszczy
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną w Błogoszczy

    Błogoszcz

    • 430 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Błogoszcz. Cena: 430 000 zł (do negocjacji) Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze geodezyjnym 83 o powierzchni 2000 m², poło...

  • Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja
    1 / 16
    Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu miasta, Siedlce ul. 3 Maja Wyjątkowa oferta mieszkania położonego w ścisłym centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji, sklepów, restau...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS

    Siedlce

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja – mieszkanie w centrum Siedlec – 48,04 m² Kluczowe informacje: Powierzchnia: 48,04 m² Piętro: 4 (z 4) Typ budynku: Blok Stan: Do zamieszkania lub do odświeżenia...

  • Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2
    1 / 16
    Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2

    Siedlce

    • 495 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i lubianej czę...

  • Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 3
    Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe z tarasem – stan deweloperski. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m², położone na parterze nowoczesnego budynk...

  • Działka budowlana Stok Lacki, ul. Siedlecka
    1 / 4
    Działka budowlana Stok Lacki, ul. Siedlecka

    Stok Lacki

    • 300 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Stok Lacki, ul. Siedlecka Atrakcyjna działka w doskonałej lokalizacji, idealna pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Powierzchnia: 1 050 m² Cena: 300 000 P...

  • Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce
    1 / 14
    Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce

    Siedlce

    • 675 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ – 2 MIESZKANIA INWESTYCYJNE Siedlce, ul. Kilińskiego 39 NOWA CENA! 50 tys taniej! Cena za pakiet: 675 000 zł LOKALIZACJA – CENTRUM, 200 m od Dworca PKP Mieszkania...

  • Dwie działki 816 m2 Stok Lacki ul Pałacowa
    Dwie działki 816 m2 Stok Lacki ul Pałacowa

    Stok Lacki

    • 229 000 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OKAZJA! DZIAŁKA BUDOWLANA W STOKU LACKIM – TYLKO 280 zł/m²! Marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia blisko miasta? Ta oferta jest dla C...

  • Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie w centrum
    1 / 14
    Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie w centrum

    Siedlce

    • 449 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Siedlec przy ul. Stefana Batorego 1 w Siedlcach. Powierzchnia mieszkania 63 m² + balkon + piwnica (w ce...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Mieszka I
    Mieszkanie Siedlce, ul. Mieszka I

    Siedlce

    • 510 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja! Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy zna...

  • Stylowe 63m2 z meblami na wymiar- u. Wojewódzkiego
    1 / 16
    Stylowe 63m2 z meblami na wymiar- u. Wojewódzkiego

    Siedlce

    • 754 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem Siedlce, ul. Wojewódzkiego Na sprzedaż luksusowe, narożne mieszkanie o powierzchni 63,36 m², w bloku z 2019 roku, zlok...