• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zabierzów

(39)
  • Dom szeregowiec
    1 / 6
    Dom szeregowiec

    Zabierzów

    • 859 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Zabierzów

    • 1 330 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Zabierzów

    • 899 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Zabierzów » ul. Narodowa

    • 669 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Zabierzów

    • 1 430 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 7 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Zabierzów

    • 1 460 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zabierzów » ul. Lipowa

    • 8 900 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Zabierzów

    • 990 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Zabierzów

    • 12 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zabierzów

    • 1 450 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 6 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Union House
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Zabierzów

    • 1 180 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zabierzów ul. Śląska

    Zabierzów » ul. Śląska

    • 1 390 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 30 AROWA, w pobliżu las , spokojne miejsce niewidoczna z ulicy głównej okolice ul.Śląskiej .Obowiązuje plan zagospodarowania : zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliź...

  • Działka Zabierzów ul. Śląska

    Zabierzów » ul. Śląska

    • 2 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE PÓŁ HEKTARA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 12 POŁÓWEK BLIŹNIAKÓW ok 1440 m kw PUM . Zabierzów w pobliżu ul.Śląskiej . Plan zagospodarowania : przeznaczenie pod zabudowę jednor...

  • Mały dom w willowej dzielnicy Zabierzowa

    Zabierzów

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcę Państwu przedstawić ofertę kupna uroczego miejsca tuż pod Krakowem. Dom położony jest w willowej części Zabierzowa, w drugiej linii zabudowy. Jest to całoroczny, rekreacyjn...

  • Dom Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 1 650 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na 9 arowej działce widoczny z ulicy Krakowskiej w Zabierzowie , Doskonałe miejsce do zamieszkania , wynajem lub działalność. 8 pokoi , 1 kuchnia, 1 łazienka , wc...

  • Dom pod Krakowem gotowy do zamieszkania, Rudawa

    Zabierzów

    • 1 330 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 9 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta BEZPOŚREDNIO od właściciela. Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (projekt domu Dom w Malinówkach 4 biura projektowego Archon z niewielkimi zmi...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 5 160 € cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Proponowany lokal położony jest w budynku 1000. Propon...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 6 296 € cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na III piętr...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 4 667 € cena
    • 518 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na II piętrz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Tomaszowice ul. Wiejska

    Tomaszowice » ul. Wiejska

    • 1 400 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    30 AROWA GRANICZĄCA Z PARKIEM KRAJOBRAZOWYM W OBOWIĄZUJĄCYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA budowlano rolna . Działka 30ar z czego 9ar to część budowlana . W pobliżu nowa zabudowa , p...

  • Lokal Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 3 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY o pow, 950m2 .Działka 30arów, swobodne parkowanie , teren płaski . Woda, prąd, gaz,kanalizacja światłowód na działce. Stan surowy zamknięty /moż...

  • Mieszkanie Balice rynek pierwotny ul. Jurajska

    Balice » ul. Jurajska

    • 798 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • 1 / 4
    Tomaszowice - działka 20ar położona na wzniesieniu

    Tomaszowice

    • 249 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka 20 ar w Tomaszowicach - niepowtarzalny widok dzięki położeniu na wzniesieniuPięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, Nałęczowa oraz trasy szyb...

  • Działka 3000m2 Tomaszowice- Kolonia

    Tomaszowice

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Tomaszowice- kolonia.Cechy fizyczne działki:- powierzchnia: 3000m2- wymiary: ok 24szer. x 152 m dł.- kształt: prostokąt- ukształtowanie: teren zróżnicowanyLokalizacja:- T...

  • Działka Balice ul. Pod Lasem

    Balice » ul. Pod Lasem

    • 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    7 AROWA z pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu. Powierzchnia około 220m2 , wiele przeszkleń , elegancka bryła Można się starać o inne pozwolenie gdyż obowiązuje plan zagospo...

  • Działka Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 3 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    HEKTAR W POBLIŻU LOTNISKA BALICE w planie zagospodarowania przeznaczenie usługowo mieszkaniowe .Są wszystkie media Doskonały dojazd na Lotnisko Balice , autostradę A4. Idealna po...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Balice

    • 800 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Tomaszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 580 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady . Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zainwestowania aż 70% działki...

  • Działka Balice ul. Medweckiego

    Balice » ul. Medweckiego

    • 47 500 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PRAWIE 5 HEKTARÓW , DZIAŁKA USŁUGOWA Okolice Lotniska w Balicach. Obowiązuje planem zagospodarowania : USŁUGI , HANDEL pod hotele, biurowce , gastronomię , galerie , parkingi ,...

  • Działka Balice ul. Pod Lasem

    Balice » ul. Pod Lasem

    • 450 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NIEPOWTARZALNEGO DOMU W KSZTAŁCIE LITERY L . AUTORSKI PROJEKT WYKORZYSTUJE UKSZTAŁTOWANIE TERNU I CZĘŚĆ DOMU JEST PODPIWNICZONA .ELEGANCKA BRYŁA DOMU.Widok...

  • Działka Balice ul. Akacjowa

    Balice » ul. Akacjowa

    • 1 420 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa 20 AROWA działka płaska , szeroka w Balicach okolica ulicy Akacjowej . W pobliżu las ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. Położona przy gminnej ulicy asfaltowej , są w...

  • Dom Modlniczka rynek pierwotny

    Modlniczka

    • 1 394 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesne domy na sprzedaż w Modlniczce - oferta biura nieruchomości WawelDom Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do Krakowa? Biuro nieruchomości...

  • Dom Modlniczka rynek pierwotny

    Modlniczka

    • 1 394 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Modlniczce - Nowoczesność w Zielonej Oazie z Szybkim Dojazdem do Krakowa Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w cichej, zielonej okolicy, bez rezygnacji z błysk...

  • Dom Modlniczka rynek pierwotny

    Modlniczka

    • 1 540 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w Modlniczce - Spokój Przedmieść z Życiem Miejskim na Wyciągnięcie Ręki Lokalizacja: Życie bez Korków i Kompromisów Zamieszkaj w Modlnic...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Ujazdowska
    1 / 5
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Ujazdowska

    Tomaszowice

    • 530 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu dwu lokalowego . Droga asfaltowa i oświetlona . Działka około 10ar szeroka ponad 23m. Media w ulicy : woda , prąd , gaz...

  • Dom Modlniczka

    Modlniczka

    • 1 050 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w Modlniczce - Nowoczesność w Zielonej Oazie z Szybkim Dojazdem do Krakowa Komfort, przestrzeń i natura - wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu Marzysz o nowoc...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Wiejska
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Wiejska

    Tomaszowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    30 AROWA GRANICZĄCA Z PARKIEM KRAJOBRAZOWYM W OBOWIĄZUJĄCYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA budowlano rolna . Działka 30ar z czego 9ar to część budowlana . W pobliżu nowa zabudowa , piękn...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 40 000 zł cena
    • 2 777 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynową w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A zlokalizowanym z Balicach. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z...

  • Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Krakowska
    Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Krakowska

    Balice

    • 570 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady . Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania . W planie aż 70% działki , budynki wysokie d...

  • Działka Modlniczka

    Modlniczka

    • 3 000 000 zł cena
    • 2 707 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Unikalna działka usługowa o powierzchni 27,07a położona w Modlniczce gmina Wielka Wieś. Nie sprzedajemy ziemi - sprzedajemy strategiczną lokalizację dla rozwoju biznesu. T...

  • Siedlisko - Tomaszowice -dom+11000m2 działki

    Tomaszowice

    • 800 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko - Tomaszowice, 10 km od Lublina.Atrakcyjna nieruchomość siedliskowa w Tomaszowicach, zaledwie 10 km od Lublina.Doskonała lokalizacja - działka znajduje się be...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Tomaszowice
    1 / 5
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Tomaszowice

    Tomaszowice

    • 4 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie hektarowa działka pod osiedle eleganckich domów -Tomaszowice . Działka szeroka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej , są wszystkie media.Obowiązuje plan zagospodarowania...

  • Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś
    1 / 5
    Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś

    Modlniczka

    • 120 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A w Modlniczce. SPECYFIKACJA POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ: - powierz...

  • Wyjątkowa działka w Modlniczce 12,08 ar
    1 / 7
    Wyjątkowa działka w Modlniczce 12,08 ar

    Modlniczka

    • 500 000 zł cena
    • 1 208 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną zlokalizowaną w Modlniczce przy ulicy Willowej o powierzchni 1 208 m2. LOKALIZACJA: Miejscowość: Modlniczka, Ulica: Willowa, Gmina...

  • Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna
    1 / 15
    Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna

    Balice

    • 469 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Blisko lotniska a w ciszy. Dwupokojowe mieszkanie w Balicach. Jeśli szukają Państwo mieszkania blisko terenów zielonych to zapraszam do Balic. Budynek położony jest...

  • Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Medweckiego
    1 / 6
    Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Medweckiego

    Balice

    • 1 950 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    30 arowa usługowa w pobliżu Lotniska Balice . Działka płaska ,szeroka z dobrym połączeniem z Krakowem i autostradą A4 . Plan zagospodarowania obowiązujący o przeznaczeniu pod zabu...

  • Działka ROD w Balicach
    1 / 5
    Działka ROD w Balicach

    Balice

    • 49 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do ROD Jaśmin w Balicach. Działka położona jest pomiędzy lotniskiem w Balicach pod Krakowem a zalewem kąpieliskowym Kryspinów. Posiada własną sieć elektryczną oraz w...

  • Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś
    1 / 5
    Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś

    Modlniczka

    • 110 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem