dom na sprzedaż
6 lut 2025

Rezydencja na sprzedaż Podkowie L. mkwadrat.eu !!

Podkowa Leśna ul. Ptasia
woj. Mazowieckie pow. grodziski gm. grodziski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:40
2 990 000 zł 287 m2
2 990 000 zł 287 m2 10 419 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 287 m2
Cena za metr 10 419 zł/m2
ID oferty K36988627

Opis

Rezydencja położona w północnej Podkowie Leśnej (850 m do Dworca WKD).

Dom nie jest podpiwniczony, działka zagospodarowana ogrodem z rzadkimi okazami roślinnymi, podjazdami z kostki Bauma dla samochodów, z piękną altaną oraz wiatą ze schowkiem.

Dom umeblowany, funkcjonalny; 3 eleganckie łazienki z WC, łazienka z pralnią i WC, 5 sypialni oraz przestronny salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, wyjątkowy hall...

Media wszystkie miejskie, ogrzewanie centralne gazowe (piec Junkers) oraz podłogowe elektryczne w dwóch łazienkach.

Rozkład:
PARTER
*salon z barkiem oraz wyjściem na taras (45 m2) i ogród
*salonik z wyjściem na taras oraz z kominkiem granitowo-stalowym - 15 m2
*kuchnia ze spiżarnią 17,5 m2
*jadalnia 16 m2
*gabinet/sypialnia 15 m2
*łazienka z wanną z hydromasażem 7 m2
*wiatrołap z zabudowanymi szafami 9 m2
*hall z granitowymi schodami prowadzącymi na piętro - 26 m2
*garaż 34 m2
*pralnia z kotłownią (z wanną i WC)
PIĘTRO
*sypialnia 15 m2 ze schowkami w podcieniach
*sypialnia 15 m2
*sypialnia z balkonem 25 m2
-łazienka z wanną 6m2
*apartament sypialniany z balkonem (salonik, garderoba, sypialnia, łazienka z całkiem nową kabiną prysznicową z hydromasażem, radiem... ) -30m2
-hall z szafą 12 m2

Dom wykończony materiałami najwyższej klasy (np. terakota łazienkowa Pierre Cardin, meble robione na zamówienie...), zastosowane przemyślane rozwiązania techniczne i funkcjonalne (np. młynek zlewowy itp.). Na podłogach granit, terakota, panele.