• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wartą

(32)
  • *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*
    1 / 20
    *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*

    Sędzice

    • 890 360 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • * 603 mkw zabudowy gospodarczej * Blisko lasu
    1 / 12
    * 603 mkw zabudowy gospodarczej * Blisko lasu

    Rębieskie

    • 530 360 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi
    1 / 21
    Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi

    Bartochów

    • 640 360 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • RAJSKI ZAKĄTEK! Dom z rozległą, zieloną działką
    1 / 20
    RAJSKI ZAKĄTEK! Dom z rozległą, zieloną działką

    Osowiec

    • 399 360 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Jeziorsko

    Jeziorsko

    • 240 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni ok 4000m2 częściowo zalesiona w okolicy zbiornika Jeziorsko. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, wszystkie media w drodze. Cena: 240 000...

  • Mieszkanie 37,8m² na Parterze w cichej spokojnej okolicy.

    Sieradz

    • 257 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 37,8m² na parterze w centrum Sieradza po remoncie. Sprzedam mieszkanie na ul. Piłsudskiego na cichym i spokojnym osiedlu z ładnym widokiem za oknem. Bardzo blisko do...

  • Dom w środku szeregu (z garażem) i ogrodem - w popularnej dla ro...

    Sieradz

    • 450 000 zł cena
    • 357 m2 powierzchnia
    • 1 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do nabycia jest trzypiętrowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 357m2. Dom znajduje się na działce wielkości 3,6 ara na osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Nierucho...

  • 1 / 2
    Sprzedam 4 ha ziemi ornej.

    Wrząca

    • 100 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 4 ha ziemi ornej klasy 3, w miejscowości Wrząca/ ,gmina Błaszki. Cena do uzgodnienia na miejscu, podana cena nie jest ceną, jakiej oczekuję. Działka posiada wszelkie med...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza
    Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza

    Sieradz

    • 199 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja.Mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza, dwa pokoje. 5400 zł za metr. Więcej informacji pod numerem [tel]

  • Działki rekreacyjne- Skęczniew
    Działki rekreacyjne- Skęczniew

    Skęczniew

    • 52 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działki rekreacyjne od 700 do 1017metrów kwadratowych. Działki znajdują się w miejscowości Skęczniew, 3 km od Zbiornika Jeziorsko. Działki mają dostęp do wody i p...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzechta Drużbińska

    • 180 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działki

    Sieradz

    • 195 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną 11 arową położona w Sieradzu przy ulicy Krasawnej

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Borek działka budowlana 1302m

    Borek

    • 143 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana 1302m Położona na górce wśród własnych drzew z ładnymi widokami. Wydane warunki zabudowy Woda i prąd w drodze ( od strony działki) Działka przygoto...

  • Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników
    1 / 6
    Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników

    Koźminek

    • 500 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zabytkowy dworek { nieruchomość rezydencjonalna} do odbudowy z parkiem ok 1,3 ha w Pietrzykowie 16 km od Kalisza .Jeden właściciel. Bez obciążeń. nieruchomość zwolniona z...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Nowy Nakwasin

    • 188 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w jednym pasie usytuowane wokół lasów w okolicy zalewu Murowaniec. Liczne leśne ścieżki. Lasy odpowiednie na grzybobranie. Pełny plan zagospodarowania przestr...

  • Działka Podzborów

    Podzborów

    • 10 346 000 zł cena
    • 73 900 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna o powierzchni 7,39h(73900m2) położona przy drodze wojewódzkiej nr.470- Kalisz- Turek w miejscowości Podzborów.Wykonany utwardzony wjazd na działkę z drogi 470....

  • 1 / 4
    Działka Kuźnica

    Kuźnica

    • 110 000 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy dużą działkę budowlaną z warunkami zabudowy. Powierzchnia 2271m2, działka przy drodze asfaltowej.W drodze prąd i woda. Nieruchomość położona w gminie Ceków-Kolonia, w odle...

  • Działka Marchwacz-Kolonia

    Marchwacz-Kolonia

    • 79 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Marchwacz o pow. 1492 m2. Można kupić jako dwie działki lub calość. Pierwsza działka o powierzchni 742 m2 o wymiarach 39,3...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Złotniki

    • 1 597 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolno-budowlana w Kamieniu Kolonii.

    Kamień

    • 60 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta MPZP w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej obsad...

  • ★ Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ★
    1 / 7
    ★ Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ★

    Szczytniki

    • 439 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ Mieszkanie 3 pokoje, salon 32 m2 ★
    1 / 7
    ★ Mieszkanie 3 pokoje, salon 32 m2 ★

    Szczytniki

    • 499 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wrząca

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła
    1 / 14
    Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła

    Szczytniki » ul. Choinkowa

    • 569 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący w spokojnej okolicy
    1 / 13
    Dom wolnostojący w spokojnej okolicy

    Stobno Siódme

    • 895 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA.Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Sk...

  • Dom szeregowy na kameralnym osiedlu
    Dom szeregowy na kameralnym osiedlu

    Złotniki

    • 5 400 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż działka o pow. 1975m2 Chojno
    1 / 2
    Na sprzedaż działka o pow. 1975m2 Chojno

    Chojno

    • 138 250 zł cena
    • 1 975 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 1975m2 w miejscowości Chojno (gm. Szczytniki, pow. kaliski). Działka bezpośrednio przy drodze. Media : woda i prąd...

  • Na sprzedaż dz. budow. o pow. 1700m2 Korzekwin
    1 / 3
    Na sprzedaż dz. budow. o pow. 1700m2 Korzekwin

    Korzekwin

    • 119 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1700m2 w miejscowości Korzekwin gm.. Szczytniki, pow. kaliski, na którą wydane zostały warunki zabudowy. Działka ogrodzona podmurówka be...

  • Działki Budowlane na sprzedaż Przystajnia Kolonia
    1 / 10
    Działki Budowlane na sprzedaż Przystajnia Kolonia

    Przystajnia-Kolonia

    • 100 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane Przystajnia Kolonia nad planowanym zalewem Wielowieś Klasztorna. 20 km od miasta Kalisz, 4 km do Brzezin. Atrakcyjne miejsce do budowy domu z dala od miejskiego z...

  • 1 / 3
    Działka Szałe

    Szałe

    • 150 000 zł cena
    • 9 081 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę leśną o powierzchni 0,9081ha Nieruchomość położona jest w miejscowości Szałe,gm. Opatówek. Istnieje możliwość zamiany działki na mieszkanie. Zapraszamy do oglą...

  • Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie

    Opatówek

    • 720 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w spokojnej okolicy do centrum ok. 5 minut. Niedaleko szkoła, przedszkole, apteka, park. W roku 2022 przeprowadzono termomodernizacje budynku (styropian 20 cm), wymie...

  • Sprzedam działke w ROD Relax Szałe
    1 / 16
    Sprzedam działke w ROD Relax Szałe

    Szałe

    • 53 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działke w ROD Relax Szałe wraz z pełnym wyposażeniem, działka 380 m2 zagospodarowana, domek murowany, pokój z kuchnią, umeblowane, tarasem, pomieszczeniem gospodarczym i t...

  • Sprzedam działkę ROD Relax Szałe

    Szałe

    • 70 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż urokliwa działka z murowanym domkiem – 360 m². Oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 360 m² z murowanym domkiem. Parter gotowy do użytkowania, natomiast poddasze d...

  • Działka Szałe
    1 / 2
    Działka Szałe

    Szałe

    • 962 500 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę położoną w malowniczym i spokojnym miejscu otoczoną lasem w miejscowości Szałe. Na działkę wydano warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny z...

  • Dom z budynkiem gospodarczym w Białej
    1 / 16
    Dom z budynkiem gospodarczym w Białej

    Biała

    • 670 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dobrze utrzymany dom po remoncie, położony w urokliwej lokalizacji, tuż przy lesie, w otoczeniu natury, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości prz...

  • Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-
    1 / 9
    Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-

    Morawin

    • 3 200 000 zł cena
    • 15 590 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI MORAWIN PRZY TRASIE 470 KALISZ-TUREK O POWIERZCHNI OK. 15590 m2 TEREN W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SKLEPU SUPERMARKETU...

  • Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa

    Złotniki

    • 679 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Złotnikach KLUCZOWE INFORMACJE Mieszkanie jest bezczynszowe i gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Lokali...

  • Działka Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 78 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2. Działka z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne znajduje się w Cekowie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda i ka...

  • Okazja
    1 / 4
    Okazja

    Lisków

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o powierzchni 29 arów położonej w miejscowości Lisków działka w całości ogrodzona płotem betonowym zamknięta bramą dodatkowo położona w spokojnej okoli...

  • Lokal Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 1 300 000 zł cena
    • 643 m2 powierzchnia
    • 2 022 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek komercyjny stwarzający wiele możliwości biznesowych Szukasz nieruchomości z przestrzenią na handel lub usługi w bardzo dobrej lokalizacji z dodatkowym potencjałem...

  • Nowy dom 105 m2
    1 / 4
    Nowy dom 105 m2

    Stobno

    • 610 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - połowa. Metraż 105 m2 + 35 m2 strych - (gratis) Ocieplony 20 cm styropianu + tynk Dach ocieplony 30 cm wełną + obniżone sufity płytą k/g O...