• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wartą

(32)
  • Dom Sieradz ul. Ogrodowa

    Sieradz » ul. Ogrodowa

    • 719 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom w centrum miasta, który może stać się jednocześnie Twoim miejscem do życia i przestrzenią do prowadzenia biznesu.137 m² funkcjonalnej przestrzeni przy spokojnej ulicy w centrum...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Reduchów

    • 100 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną w Reduchowie o powierzchni 1,38ha (przelicz.1,41ha). Działka ma dostęp do drogi asfaltowej 19m.

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w cichej , spokojnej i bardzo malowniczej miejscowości Czartki w gminie Sieradzkim. Dom z lat 60 , wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka. Dom ma p...

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka budowlana Zaspy gm. Warta
    1 / 16
    Działka budowlana Zaspy gm. Warta

    Zaspy

    • 1 080 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży kompleksu 5 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zaspy Miłkowskie nad zalewem Jeziorsko, od której w odległości 2 km znajduje się Port Jachtow...

  • Dwa niewielkie domy na działce 3,3 ar w Sieradzu
    1 / 16
    Dwa niewielkie domy na działce 3,3 ar w Sieradzu

    Sieradz

    • 489 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na działce o powierzchni 332 m2 znajdują się dwa niewielkie domy, które przeszły kapitalny remont w 2024 roku. W ramach modernizacji wymieniono instalacje hydrauliczne i elektryczn...

  • Malownicza działka z WZ na dom i staw, 1,02 ha
    1 / 6
    Malownicza działka z WZ na dom i staw, 1,02 ha

    Wrząca

    • 699 000 zł cena
    • 10 205 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Luksus to przestrzeń. Tu masz jej pod dostatkiem. W segmencie nieruchomości premium prawdziwym dobrem deficytowym nie jest już standard wykończenia czy nowoczesna bryła budynku, a...

  • Wynajmę mieszkanie 3pokojowe w Sieradzu
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie 3pokojowe w Sieradzu

    Sieradz

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 3pokojowe. 56m2 ul. 11 listopada. W pelni wyposazona kuchnia. W lazence pralka. Odstepne 1500, czynsz do spoldzielni ok. 800zl + prąd wg zużycia. Wolne od zaraz....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Skęczniew

    • 150 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2250 M2 w tym domek w granicach 63 m domek posiada wodę w środku prąd w drodze działka leży w okolicach zalewu Jeziorsko sprzedaję całość za 150 000...

  • WYNAJMĘ LOKAL W SIERADZU
    1 / 4
    WYNAJMĘ LOKAL W SIERADZU

    Sieradz

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 18 m kw. w Sieradzu przy głównej ulicy Jana Pawła II (trasa Łódź-Wrocław). Lokal parterowy z toaletą, wejście z chodnika. Z dużą witry...

  • Działka rekreacyjna Tomisławice nad jeziorem 50m od zalewu
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Tomisławice nad jeziorem 50m od zalewu

    Tomisławice

    • 199 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 389 1249m2 - 199.000 zł Wspaniałe miejsce dla miłośników przyrody, wędkarzy, ornitologów, 50-100m od linii brzegowej jeziora Jeziorsko. Cisza spokój, czyste pow...

  • Dom Wola Sipińska gm. Zadzim,
    1 / 13
    Dom Wola Sipińska gm. Zadzim,

    Wola Sipińska

    • 324 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA WSI W OTOCZENIU PÓL I LASÓW, BLISKO ZALEWU JEZIORSKO Siedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim...

  • Dom Wola Sipińska ul.

    Wola Sipińska

    • 324 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 3 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA WSI W OTOCZENIU PÓL I LASÓW, BLISKO ZALEWU JEZIORSKOSiedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim cz...

  • Sprzedam dom w stanie deweloperskim Jeziorsko
    1 / 3
    Sprzedam dom w stanie deweloperskim Jeziorsko

    Jeziorsko

    • 770 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam dom w stanie deweloperskim nad zalewem Jeziorsko 95. Więcej informacji udzielę telefonicznie

  • Lokal mieszkalny - Sieradz

    Sieradz

    • 420 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu...

  • Dom z basenem niedaleko Sieradza

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew. W domu zastosowano szereg...

  • Dom w Charłupi Wielkiej
    1 / 13
    Dom w Charłupi Wielkiej

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew  Willa o powierzchni całk...

  • Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne 845 mkw
    1 / 6
    Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne 845 mkw

    Sieradz

    • 132 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne, ul. Zachodnia/Polna. Działka 845 mkw nr ew. 1046/2 Polecam i zapraszam do kontaktu. Tel.:*606*190*071

  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sieradz

    • 434 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości