• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 3 900 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu wykończony w bardzo dobrym standardzie lokal biurowy (również usługowy) w ścisłym centrum Katowic. Lokal o powierzchni 84mkw, składa się z otwartej przestrzeni...

  • 1 / 4
    Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 7 350 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro w stylowym budynku Starego Dworca w ścisłym centrum Katowic. Lokal w charakterze open space o powierzchni 150 m2 znaj...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Mysłowic

    Mysłowice

    • 210 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania przestronne, dwupokojowe zlokalizowane w Mysłowicach, w Centrum, przy ulicy Mikołowskiej 42. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajduje się na drugim piętrze bloku z...

  • Ogródek działkowy, ROD Elżbieta
    Ogródek działkowy, ROD Elżbieta

    Chorzów

    • 50 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy 250m2 przy ul. Jałowcowej w Chorzowie, w pobliżu sklepu Dino. Ogródek ma prąd i wodę, altankę murowaną i drugą drewnianą szopę, zamykany schowek. Alejki...

  • Katowice Piotrowice centrum 80m2 3500zł
    Katowice Piotrowice centrum 80m2 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Katowice Piotrowice centrum. Do wynajęcia 80 m2 na parterze w domu piętrowym wolnostojącym. 4 pokoje, kuchnia ,łazienka z W.C. korytarz. Możliwość zamontowania drzwi w celu wejścia...

  • Sprzedam ogródek działkowy - KATOWICE
    Sprzedam ogródek działkowy - KATOWICE

    Katowice

    • 35 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy o pow 403m2 w ROD "Dobra Nadzieja" w Katowicach, ul. Bocheńskiego. Ogródek ogrodzony siatką. Na działce: murowana altana, światło, woda, zaplecze budynk...

  • Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli
    Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli

    Katowice

    • 1 470 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m², położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katowice - Brynów, ul. Wró...

  • III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU
    III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU

    Katowice

    • 565 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ️Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy apartament z loggia, położony w Katowicach, o powierzchni 59,48m2, na III piętrze, stan developerski. Mieszkanie oddane do użytku. ️Cena tego ap...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem klimatyzowanych sal szkoleniowych KATOWICE Centrum
    1 / 6
    Wynajem klimatyzowanych sal szkoleniowych KATOWICE Centrum

    Katowice

    • 25 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu sali. Dysponujemy 9 klimatyzowanymi salami od 25zł/h Nasze sale mogą służyć zarówno jako sale szkoleniowe oraz sale ko...

  • dzialka budowlana w centrum Katowic

    Katowice

    • 2 100 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 2 975 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka w centrum Katowic -/dzielnica Brynow/ Dzialka z duzym potencjalem.Posiadamy gotowy projekt architektoniczny na min 28 mieszkań wraz zposziemnym garazem.Posiadamy wszystkie...

  • Fajne Mieszkanie Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam serdecznie Mam do sprzedaży mieszkanie własnościowe : - 3 pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój , piwnica w cztero piętrowym bloku w Świętochłowicach przy ul. Śląsk...

  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł
    Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł

    Chorzów

    • 670 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chorzów - sprzedaż działki budowlanej o pow.1350m2.położonej przy głównej drodze przelotowej. Działka mieszkalno inwestycyjna z możliwością prowadzenia działalności usługowej. Posi...

  • Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł
    Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położna w Katowicach - Piotrowicach o pow.1000m2. Wszystkie media w pobliżu. Dojazd z drogi asfaltowej. W najbliższym sąsiedzt...

  • Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys
    Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys

    Mikołów

    • 580 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mikołów ok.ul. Podleskiej działka budowlana 900 m2. Okolica domów jednorodzinnych nowo wybudowanych. Dojazd z drogi asfaltowej drogą utwardzoną przejętą przez miasto w celu zrobie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Imielin

    • 929 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Imielin

    • 615 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 2 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.
    Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Działka budowlana o pow.1050 m2 Do sprzedaży działka mieszkaniowo usługowa przy głównej drodze Piotrowic. Działka narożna. Wszystkie media w bezpośredniej bl...

  • Wynajem

    Mikołów

    • 18 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 224m2 w ścisłym centrum Mikołowa w bezpośrednim dostępem do chodnika dostosowany do osób niepełnosprawnych. Przy lojalu parking na 6 samochodów...