• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuchowem

(641)
  • Dom 140 m2 nowy stan deweloperski, 1000 m2 działka

    Wola Rzędzińska

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, który zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego w podwyższonym standardzie. Funkcjonalny układ pom...

  • Mieszkanie Tarnów
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 455 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA, BEZCZYNSZOWY Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powi...

  • Mieszkanie na sprzedaż 48m² 362tyś! Tarnów Centrum

    Tarnów » ul. Piastowska

    • 362 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej – idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Powierzchnia użytkowa: 48 m² Pi...

  • Działka budowlana 10 arów Błonie, gmina Tarnów
    1 / 4
    Działka budowlana 10 arów Błonie, gmina Tarnów

    Błonie

    • 165 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy 1013 m2 w miejscowości Błonie, gmina Tarnów. Działka ma kształt prostokąta, teren płaski, regularny. Na działce jest 4 metrowa służebność prze...

  • Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza

    Tarnów

    • 389 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Adama Mickiewicza 19 w Tarnowie, w jednej z najbardziej ceni...

  • Nowy dom parterowy z antresolą.

    Wola Rzędzińska

    • 1 050 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy z antresolą – nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. (Ostatni dom)Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antr...

  • Komfortowe dom Bliźniak 147 m2 z garażem

    Wola Rzędzińska

    • 755 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie...

  • Tarnów, blisko centrum ,kameralne osiedle, bezczynszowe
    1 / 4
    Tarnów, blisko centrum ,kameralne osiedle, bezczynszowe

    Tarnów

    • 525 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Tarnowie To projekt tworzony z myślą o jakości, harmonii i rosnącej wartości. W inwestycji w której posiadamy mieszkanie do sprzedaży zosta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Tarnów
    1 / 6
    Lokal użytkowy Tarnów

    Tarnów

    • 1 455 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tarnów ul. Plac Rybny. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o pow. 50.18 m2 znajdujące się na 1 piętrze w kamienicy, w stanie bardzo dobrym. Jasne trzy pomieszczenia idealnie nadają...

  • Działka- Jodłówka Wałki- Tarnów- Małopolska

    Jodłówka-Wałki

    • 168 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa.Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do in...

  • Tarnów dom jedno lub dwurodzinny
    Tarnów dom jedno lub dwurodzinny

    Tarnów

    • 599 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży interesującą nieruchomość położoną w centrum Tarnowa w pobliżu tarnowskiego Sądu. Nieruchomość może stać się Twoim wymarzonym domem, lub możesz ją przeznaczy...

  • Lokal użytkowy Tarnów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Tarnów

    Tarnów

    • 2 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia ul. Jasna Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy znajdujący się w budynku wolnostojącym przy ul. Jasnej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod dzia...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    Mieszkanie bezczynszowe

    Tarnów

    • 450 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w centrum Tarnowa przy ul. M.B.Fatimskiej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: -wyodrębniony lokal mieszkalny usytuowany n...

  • Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar
    1 / 4
    Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar

    Siemiechów

    • 95 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m² w otoczeniu natury. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż, Joniny | gm. Ryglice 109 TYŚ!

    Joniny

    • 109 000 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu natury, z dobrym dojazdem i mediami? Ta działka spełni wszystkie te oczekiwania.Powierzchnia: 1131 m²Kształt: prostokątnyTeren: równy, idealny p...

  • Dom Pogórska wola

    Pogórska Wola

    • 750 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - dom wolnostojący w trakcie budowy Lokalizacja: Pogórska Wola Cena: 750 tys. zł Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, realizowany w 2025 roku, położony w spok...

  • Tarnów, własnościowe, księga wieczysta 44,64m2
    Tarnów, własnościowe, księga wieczysta 44,64m2

    Tarnów

    • 279 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomości położonej w Tarnowie przy : ul. Pułaskiego koło Parafii pw. Miłosierdzia Bożego 2-pokojowe mieszkanie własnościowe, jest księga...

  • Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!
    1 / 6
    Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!

    Burzyn

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Burzyn, w gminie Tuchów. Nieruchomość o powierzchni 10 ar, powierzchnia płaska o regularnym, kwadratowym kształcie...

  • Działka rolna Zborowice - gm. Ciężkowice !

    Zborowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego z...

  • Działka widokowa Zborowice - gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 299 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa o powierzchni 86 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją atrakcyj...