• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuchów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuchowem

(641)
  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Łęki Górne

    • 1 180 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest duża działka inwestycyjna w miejscowości Łęki Górne, o powierzchni 2.54 ha w jednym kawałku. Uzbrojona w prąd, gaz, wodę i linię telefoniczną. Działka...

  • Działka pod inwestycje
    1 / 5
    Działka pod inwestycje

    Zgłobice

    • 825 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Zgłobicach koło Tarnowa o powierzchni 73 arów. Atrakcyjny teren dla inwestora pod zabudowę jednorodzinną. Działka leżąca w terenach objętych mi...

  • Lokal do wynajęcia- Tarnów- Małopolska
    1 / 4
    Lokal do wynajęcia- Tarnów- Małopolska

    Tarnów

    • 7 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 250 m2, w Tarnowie. Możliwy najem całości, lub mniejszych pomieszczeń. Lokal nowy w stanie deweloperskim. Polecam

  • Lokal handlowo - usługowy w Zgłobicach!
    1 / 16
    Lokal handlowo - usługowy w Zgłobicach!

    Zgłobice

    • 9 500 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 270 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku w miejscowości Zgłobice. Lokal jest przestronny i dobrze oświetlony, co czyni go id...

  • Działki budowlane Tarnów Rzędzin
    1 / 13
    Działki budowlane Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 265 000 zł cena
    • 964 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek rolno-budowlanych w Tarnowie – Rzędzin Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek rolno-budowlanych, położonych na dzielnicy Tarnów – Rzę...

  • Lokal 70m2 centrum Wojnicz
    1 / 3
    Lokal 70m2 centrum Wojnicz

    Wojnicz

    • 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni ok. 70 m², położony tuż obok rynku, co gwarantuje duży przepływ potencjalnych klientów. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność Flomar...

  • Mieszkanie w centrum Tarnowa

    Tarnów

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa – ul. Lwowska | 32 m² Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta...

  • Nowoczesne domy szeregowe!

    Koszyce Wielkie

    • 699 999 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe domy w zabudowie szeregowej w Koszycach Wielkich, ul. Ablewicza z szybkim dojazdem do Tarnowa. Kameralna inwestycja łączy funkcjonalne wnętrza z prywatnymi ogródk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne domy szeregowe!

    Koszyce Wielkie

    • 699 999 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Bezczynszowe mieszkanie- Tarnów- 102 m2

    Tarnów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,61 m² zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Edwarda Rydza-Śmigłego.Nieruchomość usytuowana w bardzo dogo...

  • Siedlisko w Joninach z działkami 3,5 hektara

    Joniny

    • 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko z pięknym domem murowanym, położonym w miejscowości Joniny . Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą polną co zapewnia ciszę oraz spokój. Dom, o unikalnej a...

  • Działka budowlana Tarnów - Krzyż !

    Tarnów » ul. Wilcza

    • 97 000 zł cena
    • 442 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4,4 ar, położona w spokojnej dzielnicy Tarnowa- Krzyż.Działka o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu, w pełni płaska, co umożliwia...

  • Nowy dom w Tarnowie 128 m 2 z garażem

    Tarnów

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie – segment w zabudowie trojakiej .Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym w zabudow...

  • Lokal Użytkowy- Tarnów- 96 m2

    Tarnów » ul. Wałowa

    • 545 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 678 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 96 m², z przynależną piwnicą o powierzchni 18,70 m², usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Wałowej 34 w Tarnowie. Od 1992 roku funkcjon...

  • Siedlisko w Joninach z działkami 3,5 hektara
    1 / 14
    Siedlisko w Joninach z działkami 3,5 hektara

    Joniny

    • 600 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka
    Działka

    Tarnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę w Tarnowcu o powierzchni 24 ary wraz z drogą dojazdową 3 ary zlokalizowane w spokojnej okolicy z pięknym widokiem ,blisko kościół sklep-restauracja, basen i...

  • Działka Ciężkowice 23 ar + rola 11 ar Niska cena !
    1 / 5
    Działka Ciężkowice 23 ar + rola 11 ar Niska cena !

    Ciężkowice

    • 120 650 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – CIĘŻKOWICE, UL. NA STOKU  Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ciężkowice (woj. małopolskie, pow. tarnowski) przy ulicy Na...

  • Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 8
    Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 130 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na Tatry Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski (małopolskie) Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie. Cisza. Świeże powietrze. Kawa w...

  • Dom gotowy do zamieszkania Tarnów Brzozówka
    1 / 12
    Dom gotowy do zamieszkania Tarnów Brzozówka

    Tarnów

    • 900 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom gotowy do zamieszkania | Tarnów – Brzozówka, ul. Leśna 126 m² komfortu + garaż + taras Cena: 900 000 zł Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wykończony z wysokiej klasy mat...

  • Działka budowlana Zakliczyn
    1 / 10
    Działka budowlana Zakliczyn

    Zakliczyn

    • 99 000 zł cena
    • 2 424 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacjac: Faliszewice, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (małopolskie)...