• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuchowem

(642)
  • Dom 115 m2 na dużej działce Łękawka
    1 / 16

    Nowe

    Dom 115 m2 na dużej działce Łękawka

    Łękawka

    • 850 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRZEŃ SPOKÓJ GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BLISKO TARNOWA I KRAKOWA Łękawka, gmina Tarnów, woj. małopolskie Powierzchnia domu: 115 m² Powierzchnia działki: 4000 m² Rynek wtórny Są...

  • Działka budowlana -Ryglice 30,42 ary

    Ryglice

    • 157 000 zł cena
    • 3 042 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnej działki pod inwestycje? A może planujesz budowę domu? Ważna jest dla Ciebie cisza i spokój? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ryglice położone są ok.2...

  • Stylowy dom z wyposażeniem w Zbylitowskiej Górze

    Zbylitowska Góra

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szczegółowy opis: ✨ Oferujemy Państwu na sprzedaż dom parterowy, drewniano – murowany, ocieplony wełną mineralną i obłożony sidingiem, o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowany (...

  • Działka budowlana w pełni uzbrojona

    Siedliska

    • 90 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka, w całości budowlana, o powierzchni 10,22 ar, położona w Siedliskach (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Tuchów). Nieruchomość obj...

  • ROD "Narcyz" Tarnów

    Tarnów

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szczegółowy opis: ?✨Oferujemy Państwu na sprzedaż uroczą działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m2, położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „NARCYZ” w Tarnowie przy ul....

  • Mieszkanie z balkonem 45 m2 na os. Strusina - ul. Mościckiego, Ta...

    Tarnów

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w jednej z bardziej poszukiwanych dzielnic Tarnowa – na osiedlu Strusina, przy ul....

  • Kawalerka do zamieszkania

    Tarnów

    • 209 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż umeblowane mieszkanie(kawalerkę) o powierzchni 23 m2 usytuowane na II piętrze w kamiennicy, w Centrum Tarnowa. ✅ Mieszkanie stanowi lokum dla jedn...

  • ROD "Słonecznik" Tarnów ul. Ostrogskich

    Tarnów

    • 33 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 4 arów, zlokalizowana w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Słonecznik” przy ul. Ostrogskich w Tarnowie. ✅ Działka zac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana -Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna

    Janowice

    • 75 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? Na sprzedaż działka budowlana 19 ar – Janowice, gm. Pleśna (powiat tarnowski, Małopolska) Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześ...

  • Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Marynarki Wojennej

    Tarnów

    • 380 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m², mieszczące się na 3 piętrze 10- piętrowego bloku z windą,przy ul.Marynarki Wojennej w Tarnowie. ✅ Nieruchomość...

  • Działka Budowlana w Pogórskiej Woli 10 ar

    Tarnów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest 10 arowa działka położona w centrum Pogórskiej Woli (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Skrzyszów). Działka doskonale nadaje się pod budowę wy...

  • Mieszkanie po remoncie

    Tarnów

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szczegółowy opis: ?✨ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 34,5 m2 mieszczące się w Tarnowie przy ul. Pułaskiego. Mieszkanie usytuowan...

  • Dom w Żdżarach

    Żdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kształcie prostokąta. L...

  • Mieszkanie Tarnów, gen. Romualda Traugutta
    Mieszkanie Tarnów, gen. Romualda Traugutta

    Tarnów

    • 365 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Komfort, funkcjonalność i przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie - Mościcach przy ul. Traugutta 13. Nieruchomość o powierzchni 54,60 m zlokal...

  • Mieszkanie Tarnów
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 1 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomoder...

  • Działka rolno-budowlana Zalasowa gm. Ryglice
    Działka rolno-budowlana Zalasowa gm. Ryglice

    Zalasowa

    • 269 000 zł cena
    • 19 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,98 ha, położona w malowniczej i spokojnej okolicy, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. To miejsce z ogromnym potencjałe...

  • Działka
    1 / 12
    Działka

    Pilzno

    • 260 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Sprzedam działke pilzno Kościuszki Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

  • Dom do zamieszkania z dużą działką - Gromnik, małopolskie
    1 / 16
    Dom do zamieszkania z dużą działką - Gromnik, małopolskie

    Gromnik

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do zamieszkania bez nakładów inwestycyjnych bezpośrednio od osoby prywatnej (bez udziału biura nieruchomości). W ofercie sprzedaży dom oddany do użytkowania w 2003 roku w Rzep...

  • Mieszkanie Tarnów
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 2 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament 34 m | Osiedle Wzgórze Ablewicza | Tarnów | Dostępny od zaraz Na wynajem komfortowo, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowany na prestiż...

  • Działka budowlana Rzuchowa 25 ar!

    Rzuchowa

    • 86 150 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Rzuchowa, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość ma regularny kształt, co ułatwia jej...