• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuchów +20 km
  • Łupowo
  • Bronowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuchowem

(642)
  • Dom 83 m2 ogród, 2 miejsca postojowe

    Koszyce Małe

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    PRZEDSPRZEDAŻ – 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy."

  • Nowoczesne mieszkania na sprzedaż rynek pierwotny

    Tarnów

    • 433 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Marzysz o miejscu, które daje więcej swobody niż blok, ale nie wymaga tylu obowiązków co dom? Ta nieruchomość to idealny kompromis – przestrzeń, prywatność i nowoczesność w kameral...

  • Dom 83 m2 ogród, 2 miejsca postojowe

    Koszyce Małe

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!
    1 / 16
    Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!

    Siemiechów

    • 153 300 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 19-arowa działka budowlana widokowa Położona na wzniesieniu, dzięki czemu widoki są tu z kategorii WOW – Tatry na horyzoncie oraz pasmo Brzanki w roli stałego tła do p...

  • Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 12
    Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 159 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę jednorodzinną z częścią rekreacyjną Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,22 ha, położona w miejscowości Pogórska Wola, w gminie...

  • Osiedle przy Alejach BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE

    Tarnów » al. Tarnowskich

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w Tarnowie, położone przy Alei Tarnowskich, w kameralnym budynku obejmującym 6 lokali.Lokalizacja: Tarnów, przy Alei TarnowskichPowierzchnia: 65 m2Liczb...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Brzozowa Osiedle-nowoczesne, bezczynszowe mieszkania. Koszyce Małe koło Tarnowa Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy. Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja w cich...

  • Nowe mieszkania w centrum Tarnowa! 34,86m2

    Tarnów » ul. Eugeniusza

    • 303 282 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkania w centrum Tarnowa – budynek B, ul. NiedojadłyBiuro sprzedaży: Typer Nieruchomości | Oferta na wyłącznośćBez prowizji od kupującegoRozpoczynamy przedsprzedaż nowocze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowy Dom w Tarnowie 140m2 sauna

    Tarnów » ul. Zuchów

    • 1 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowy dom w Tarnowie – połączenie komfortu, nowoczesności i prestiżuSzukasz wyjątkowego domu, który łączy przestrzeń, elegancję i nowoczesne technologie? Ta nieruchomość to ide...

  • Nowoczesny Dom Tarnów - Marcinka 93 m2, alarm

    Tarnów

    • 1 099 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 11 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny bliźniak w Tarnowie – komfort, energooszczędność i prestiżowa lokalizacjaSzukasz idealnego domu dla swojej rodziny? Nowoczesny bliźniak przy Alejach Tarnowskich w rejoni...

  • Mieszkanie Ul. Romanowicza

    Tarnów » ul. Romanowicza

    • 399 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ – mieszkanie po generalnym remoncieLokalizacja: Tarnów, ul. RomanowiczaNa sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m², położone na 4. piętrze, które przeszło...

  • Dom jednorodzinny z potencjałem z dużą działką 30a
    1 / 4
    Dom jednorodzinny z potencjałem z dużą działką 30a

    Pilzno

    • 339 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 1 971 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, położony w Pilźnie przy ul. Witosa, na dużej i regularnej działce o powierzchni 3012 m². Nieruchomość oferuje bardzo duży potencjał aran...

  • Mieszkanie Tarnów ul. Krogulskiego 2-pokoje
    1 / 9
    Mieszkanie Tarnów ul. Krogulskiego 2-pokoje

    Tarnów

    • 260 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 32,04 m², znajdujące się na 4 piętrze przy ul. Krogulskiego w bloku nr 4 w Tarnowie. Bez windy i balkonu. To idealna propozycja dla...

  • Dom Tarnów, Brzozowa
    1 / 15
    Dom Tarnów, Brzozowa

    Tarnów

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość mająca w sobie wiele nieodkrytych dotąd możliwości. Z przyjemnością Ci je przedstawimy, a Ty będziesz mógł zadecydować, która opcja jest dla Ciebie idealna. Prezentowa...

  • Ekskluzywne mieszkania w zabudowie szeregowej

    Tarnów

    • 432 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz czegoś więcej niż mieszkania w bloku?To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Ta inwestycja to połączenie komfortu domu z funkcjona...

  • Nowy środkowy dom w Tarnowie 128 m 2 plus garaż

    Tarnów

    • 815 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie – segment w zabudowie trojakiej .Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym w zabudow...

  • Nowy dom w Tarnowie 128 m 2 z garażem

    Tarnów

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.
    1 / 11
    Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnowiec

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skom...

  • Bezczynszowe 57,80 m2 1 piętro i duży balkon

    Tarnów

    • 502 860 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej...

  • Bezczynszowe parter 48,60m2 plus taras 60 m2

    Tarnów

    • 423 690 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszk...