• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łupowo
  • Bronowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuchowem

(642)
  • Bezczynszowe 1 piętro 37,50 z balkonem

    Tarnów

    • 341 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowe...

  • Bezczynszowe 1 piętro 47,60 m2 z balkonem

    Tarnów

    • 415 860 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowe...

  • Działka Ryglice 45 arów

    Ryglice

    • 99 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 45 arów w Ryglicach – tylko 99 000 zł!Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną działkę o powierzchni 45 arów, położoną w malowniczych Ryglicach. To idealne miejs...

  • Działka budowlana 34 ary w Bistuszowej

    Bistuszowa

    • 120 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena: 120 000 złPowierzchnia działki: 34 aryLokalizacja: Bistuszowa, k. TuchowaWymiary działki: ok. 117 m x 28 mWydane warunki zabudowyNa sprzedaż działka położona w miejscowości B...

  • Dom z ogrodem na sprzedaż-Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 529 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 2 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ Skrzyszów małopolskieSkrzyszów 160 m² | 14 ar 529 000 zł Solidna konstrukcja: cegła i pustak. Nowy dach (więźba + blacha) Okna PCV (ok. 8 lat). Instalacje w m...

  • Działka Inwestycyjna Ryglice 74 a

    Ryglice

    • 1 184 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna 74 ary – Ryglice Szukasz gruntu pod pewny biznes? To oferta, która może zagwarantować sukces Twojej inwestycji! Na sprzedaż świetnie położona działk...

  • Działka Ryglice 77 arów

    Ryglice

    • 160 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 77 arów – RygliceMarzysz o domu z pięknym widokiem i ciszą wokół? Ta działka to strzał w dziesiątkę!Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę o powierzc...

  • Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją- Tarnów

    Tarnów » ul. Westerplatte

    • 489 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    MIESZKANIE | Os. Westerplatte, Tarnów | 60 m²BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Cena: 489 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, jasne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszaknie Tarnów

    Tarnów » os. Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 399 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    DUŻE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI! Jeśli szukasz dobrego miejsca do życia z doskonałą lokalizacją w Tarnowie – to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż...

  • Sprzedam mieszkanie 62 m2
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 62 m2

    Tarnów

    • 380 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 62 m2 położone na osiedlu Westerplatte w Tarnowie. Funkcjonalny układ obejmuje 3 niezależne pokoje, balkon, kuchnię, łazienkę i od...

  • Mieszkanie Tarnów, Józefa Szujskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Józefa Szujskiego

    Tarnów

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim | 63,92 m | 5 piętro | Garaż podziemny | Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlo...

  • Dom- Tarnów- Małopolska

    Tarnów » ul. Fabryczna

    • 490 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m², zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa, Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 378 m².Dom z...

  • Stylowy dom z wyposażeniem w Zbylitowskiej Górze
    1 / 15
    Stylowy dom z wyposażeniem w Zbylitowskiej Górze

    Zbylitowska Góra

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom parterowy, drewniano – murowany, ocieplony wełną mineralną i obłożony sidingiem, o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowany (sprz...

  • Wynajmę 2 pokoje w cenie 1
    1 / 6
    Wynajmę 2 pokoje w cenie 1

    Kąśna Górna

    • 50 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę okazjonalnie 2 pokoje w cenie 1 dla jednej, dwóch lub maksymalnie trzech kobiet, małżeństwa, znajomych na ferie/urlop/przejazd Do dyspozycji również: korytarz, łazienka, ku...

  • Kawalerka do zamieszkania
    1 / 9
    Kawalerka do zamieszkania

    Tarnów

    • 209 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż umeblowane mieszkanie(kawalerkę) o powierzchni 23 m2 usytuowane na II piętrze w kamiennicy, w Centrum Tarnowa. Mieszkanie stanowi lokum dla jednej,...

  • Mieszkanie na sprzedaż po remoncie ul. Pułaskiego
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż po remoncie ul. Pułaskiego

    Tarnów

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 34,5 m2 mieszczące się w Tarnowie przy ul. Pułaskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w...

  • Willa parterowa w Tarnowie Stan Surowy Zamknięty
    1 / 16
    Willa parterowa w Tarnowie Stan Surowy Zamknięty

    Tarnów

    • 720 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 3 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesna willa parterowa z użytkowym poddaszem – Tarnów, okolice ul. Mościckiego i Hodowlanej KNC Nieruchomości oferuje na wyłączność nową inwestycję w prestiżowej c...

  • Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!
    Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!

    Tarnów

    • 384 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - 65 m2 - blisko ul. Krakowskiej. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 3 piętrze. Układ pomieszcze...

  • Nowa willa w Tarnowie , SSZ, działka 9 arów
    1 / 11
    Nowa willa w Tarnowie , SSZ, działka 9 arów

    Tarnów

    • 720 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 3 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KNC Nieruchomości oferuje na wyłączność nową inwestycję w prestiżowej części Tarnowa. Dom powstaje na 9-arowej działce (dodatkowo udział w drodze dojazdowej), w otoczeniu nowych re...

  • Dom w Lucernie 5, 1200 m2 działka

    Wola Rzędzińska

    • 940 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na pograniczu Tarnowa i Woli Rzędzińskiej, w otoczeniu leśnych brzózek i naturalnej zieleni, powstaje wyjątkowy dom. Usytuowany na przestronnej 12-arowej działce projekt zapewnia p...