• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuchowem

(642)
  • 1 / 3
    Działka budowlana 12 a w Racławicach, gm. Biecz 1188S/2026

    Racławice

    • 39 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Racławice (gmina Biecz, powiat gorlicki). Nieruchomość o powierzchni 12 arów zostanie wydzielona z większego kompleksu, co daj...

  • Działka budowlana 72 a w Racławicach, gm. Biecz 1187S/2026

    Racławice

    • 150 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Racławice (gmina Biecz, powiat gorlicki). Przedmiotem sprzedaży jest teren do wydzielenia o łącznej powierzchni 72 arów. Nie...

  • Działka budowlana z  prywatnym lasem w Burzynie!
    1 / 13
    Działka budowlana z prywatnym lasem w Burzynie!

    Burzyn

    • 187 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 55 arów, położona w miejscowości Burzyn. Nieruchomość składa się z części budowlanej oraz części rolnej częściowo zalesionej, co czyni ją idealną...

  • Dom Koszyce Małe gm. Tarnów
    1 / 9
    Dom Koszyce Małe gm. Tarnów

    Koszyce Małe

    • 659 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Koszycach Małych Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Prostopadłej! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnych domów w zabudowie bliźniac...

  • Dom Koszyce Małe gm. Tarnów
    1 / 15
    Dom Koszyce Małe gm. Tarnów

    Koszyce Małe

    • 668 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatni dom w stanie deweloperskim w Koszycach Małych. 151m2 to inwestycja dwukondygnacyjna z wydzielonymi strefami nocną na poddaszu i dzienną na parterze. Atutem budynku są bar...

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem
    1 / 12
    Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem

    Tarnowiec

    • 1 020 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Tarnowa – Marcince. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 3200 m² z piękną ekspozycją n...

  • Działka 58 ar, Tarnów ul.Mokra

    Tarnów » ul. Mokra

    • 1 623 000 zł cena
    • 5 773 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka – Tarnów, ul. Mokra Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 58 ar, położoną w Tarnowie przy ul. Mokrej – w cichej, spokojnej i zielonej okolicy,...

  • Dom Koszyce Wielkie z dodatkową działką budowlaną

    Koszyce Wielkie » ul. Stroma

    • 628 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką z parcelą budowlaną – Koszyce Wielkie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej i zielonej miejscowości Koszyce Wie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Lubaszowa gm. Tuchów
    1 / 15
    Dom Lubaszowa gm. Tuchów

    Lubaszowa

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Drewniany dom na wzgórzu wśród lasów i ciszy, 4,04 ha Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy przy stoliku w ogrodzie, śpiew ptaków zamiast budzika i zapach jodłowego lasu, który otu...

  • Działka nad zalewem w Skrzyszowie
    1 / 16
    Działka nad zalewem w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 220 000 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad zalewem Skrzyszowskim – prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m², położona w drugiej linii brzeg...

  • Działka nad zalewem w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 220 000 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad zalewem Skrzyszowskim – prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m², położona w drugiej linii brzego...

  • Mieszkanie Tarnów, Lwowska
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Lwowska

    Tarnów

    • 349 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4-pokojowe przy ulicy Lwowskiej Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Lwowskiej 121 w Tarnowie. Nieruchomoś...

  • Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Marynarki Wojennej
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Marynarki Wojennej

    Tarnów

    • 380 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szczegółowy opis: Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m², mieszczące się na 3 piętrze 10- pietrowego bloku z windą,przy ul.Marynarki Wojennej w Tarnowie....

  • 2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem | Osiedle Zielone | Tarnów
    1 / 7
    2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem | Osiedle Zielone | Tarnów

    Tarnów

    • 329 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Tarnowa? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem wynajmu? Ta oferta może być właśnie dla Ci...

  • Lokal handlowo-usługowy
    1 / 6
    Lokal handlowo-usługowy

    Koszyce Wielkie

    • 7 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjny lokal 140 m² – Koszyce Wielkie, ul. Szkolna (Przy A4) Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni...

  • Dom w cichej okolicy
    1 / 15
    Dom w cichej okolicy

    Łęki Dolne

    • 410 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Łęki Dolne (39-221), gmina Pilzno, powiat dębicki, województwo podkarpackie. Komfortowa przestrzeń dla rodziny –...

  • Mieszkanie 60 m2 Tarnów ul.Bitwy pod Monte Cassino

    Tarnów » ul. Bitwy pod Monte Cassino

    • 516 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 60 m², 3 pokoje na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnów. Mieszkanie posiada loggię, piwnicę, a w budynku znajduje się...

  • Mieszkanie na sprzedaż

    Tarnów » ul. Marynarki Wojennej

    • 469 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Marynarki Wojennej, na zamkniętym osiedlu z asfaltowym dojazdem.Powierzchnia mieszkania: 46 m²Powierzchnia piwnicy: 7,40 m²Łączn...

  • Na sprzedaż mieszkanie ul. Urszulańska - Tarnów !

    Tarnów » ul. Urszulańska

    • 398 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 , 2-pokojowe w Tarnowie (BEZCZYNSZOWE) przu ulicu Urszulańskiej znajdujące się bliko ulicy Krakowskiej – blisko centrum oraz rynku. Nieruchomość znajd...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    1 / 7
    Działka budowlana na sprzedaż

    Żdżary

    • 119 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – 3 działki budowlane przy lesie Położone w spokojnej, zielonej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i je...