• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • 1 / 4
    Działka Frelichów

    Frelichów

    • 179 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana - Chybie, 1500 m² Idealna lokalizacja blisko jeziora, w otoczeniu natury i z pełnym dostępem do mediów! Na sprzedaż atrakcy...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 825 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dzialka

    Tychy

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 991 m2 powierzchnia
    • 503 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko las blisko do miasta w pobliżu sklepy szkola przedszkole kontakt pytania dodatkowe telefonicznie i negocjacja jak najbardzi...

  • Kupimy ogródek działkowy tel 796 330 331

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupimy ogródek działkowy tel [tel] dla rodziny w zielonej okolicy np. Czechowice-Dziedzice, lub Zabrzeg koło Czechowic-Dz., Pszczyna

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • domy 135 m2 w zabudowie bliźniaczej Brenna KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

    Brenna

    • 931 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 480 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w niezwykle malowniczym miejscu przy pięknie szumiącej rzece Brennica w sąsiedztwie las...

  • Brenna, Dom 160 m2  Z WIDOKIEM NA GÓRY
    1 / 15
    Brenna, Dom 160 m2 Z WIDOKIEM NA GÓRY

    Brenna

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 850 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Targanice

    • 640 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 2 350 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 4 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 969 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzezinka

    • 330 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 3 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Targanice

    Targanice

    • 177 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane do sprzedaży. Dwie działki budowlane do sprzedaży w pięknej lokalizacji. Widok na góry, spokojne miejsce. Wymożone miejsce na budowę domu Serdecznie...

  • Dom Brzezinka

    Brzezinka

    • 419 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Dom w Brzezince na działce 700 m2. Dom w doskonałej cenie, wszystko sprawne. Na parterze: - Pokój ok 28 m2 - Spiżarnia/garderoba - Łazienka - Duża kuchnia - S...

  • Dom Brzezinka rynek pierwotny

    Brzezinka

    • 740 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz dla Siebie domu w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie świetną ofertę. Lokalizacja : Osiedle zlokalizowane w Brzezince, w Gminie Andrychów, t...

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Koncepcja 72 mieszkań / apartamentów w Brennej – sprzedaż działki...

    Brenna

    • 3 600 000 zł cena
    • 9 937 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Brzezinka gm. Zabierzów - działka budowlana 700 m2 !
    1 / 5
    Brzezinka gm. Zabierzów - działka budowlana 700 m2 !

    Brzezinka

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.700m2 położona w miejscowości Brzezinka gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz utwardzoną drogą prywatną ( udział we współwłasności)....

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 499 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura! 2600m2 499 000 zł Na sprzedaż piękna widokowa działka o numerze ewidencyjnym 484/31 zlokalizowana bezpośrednio przy ul.Widokowej w B...

  • Dom wielorodzinny
    1 / 16
    Dom wielorodzinny

    Targanice

    • 1 430 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż przedstawiam dom położony w Targanicach ,gmina Andrychów , woj. małopolskie Dom składa się z dwóch segmentów , jeden wybudowan...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 150 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jedn...

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 090 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w górach z basenem i dużą działką w nowej cenie! Szukasz domu w górach z klimatem, odrobiną luksusu i sporą dawką intymności, gdzie możesz pracować, odpo...

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Brennej 155 m na 15 arowej działce. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Brennej , o powierzchni użytkowej 155 m, położony na malowniczej działce o powierzchni 15 arów....

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 15
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 1 250 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Brenna, w otoczeniu przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanem, gotowy do z...

  • Wynajmę górę domu
    1 / 2
    Wynajmę górę domu

    Brenna

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę górę domu. Oferuję wynajem okazjonalny. Umowa spisana u notariusza. Cena 1500 złotych miesięcznie. Media woda i prąd po spisaniu umowy przez najemcę z dostawcami. Preferuję...

  • Widokowa działka rolna
    1 / 10
    Widokowa działka rolna

    Targanice

    • 164 600 zł cena
    • 3 292 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż widokowa działka rolna zlokalizowana w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie , o powierzchni 3292 m2 . W miejscowym plani...

  • Działka leśna w górach, idealna na wypoczynek.
    1 / 16
    Działka leśna w górach, idealna na wypoczynek.

    Roczyny

    • 350 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka leśna o powierzchni około 7000 m2, która powstanie z podziału działki o numerze 2186/6 w podgórskiej miejscowości Roc...

  • Dom wolnostojący w otoczeniu lasu
    1 / 16
    Dom wolnostojący w otoczeniu lasu

    Targanice

    • 670 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie Dom o powierzchni 180 m2 , usytuowany na ogrodzon...

  • Duża działka rekreacyjna
    1 / 8
    Duża działka rekreacyjna

    Targanice

    • 325 000 zł cena
    • 9 802 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna zlokalizowana w Targanicach , gmina Andrychów , woj. małopolskie Działka o powierzchni 9802 m2 w mie...

  • Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach
    1 / 8
    Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach

    Brenna

    • 530 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszamy do odkrycia uroków Brennej! To idealne miejsce dla osób szukających nie tylko...

  • Dom Brenna rynek pierwotny

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową w malowniczej miejscowości Brenna na zboczu góry Kotarz z dobrym całorocznym dojazdem, w otoczeniu lasów, łąk i luźnej zabud...

  • Widokowa działka Brenna 1000 m2
    1 / 5
    Widokowa działka Brenna 1000 m2

    Brenna

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana, położona w Brennej. Tu łączy się natura z elegancją, a przestrzeń wokół daje pełną swobodę stworzenia domu o niepowtarzalnym charakterze. PARAMETRY NI...

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 16
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WIOSENNA OBNIŻKA - 550.000 - 1m2 tylko 4.230 zł.!!!! Sprzedam dom w Brennej na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, po termomodernizacji. Na sprzedaż dom jednorodzinny do remon...

  • Działka budowlana Brenna, Leśna
    1 / 11
    Działka budowlana Brenna, Leśna

    Brenna

    • 340 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPECJALNA- CENA za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglą...