• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Brzeszcze

(3)
  • Mieszkanie Brzeszcze

    Brzeszcze

    • 309 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Paderewskiego w Jawiszowicach usyłyłowane prawie na granicy Brzeszcze. Oświecim niespełna 15 minut, Pszczyna 20 minut i Bielsko Biała 25 minut drogi. Zielona i spokojna...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brzeszcze

    • 220 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Brzeszcze ul. Osiedle Paderewskiego

    Brzeszcze » os. Osiedle Paderewskiego

    • 215 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż: Brzeszcze, ul. PaderewskiegoPodstawowe informacje: Powierzchnia mieszkania: 46,6 m² Liczba pokoi: 2 Piwnica: 2,2 m² Balkon: 5 m szerokościZalety mieszkania:...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • eksluzywne mieszkanie z miejscem parkingowym

    Oświęcim

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie wraz z miejscem postojowym - wysoki standard wyposażenia oraz dodatkowo miejsce postojowe w poziemnym garażu w nowo wybudowanych Apartamenta...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Oświęcim

    • 310 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Oświęcim

    • 450 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Oświęcim ul. Generała Władysława Sikorskiego

    Oświęcim » park Park imienia Generała Władysława Sikorskiego

    • 1 950 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Oświęcim, ul. Sikorskiego 12Do wynajęcia przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w nowoczesnym bl...

  • Sprzedaż udziału 1/4 części nieruchomości gruntowej zabudowa
    Sprzedaż udziału 1/4 części nieruchomości gruntowej zabudowa

    Oświęcim

    • 109 110 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza szósty konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofer...

  • Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją
    1 / 9
    Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją

    Oświęcim

    • 475 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją Zasole, Oświęcim, ul. Cyprysowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,5 m², zlokalizowane na 3. p...

  • Sprzedam mieszkanie 43m2 w Oświęcimiu
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 43m2 w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 43m2 do zamieszkania od zaraz.Bez pośredników.

  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze
    1 / 13
    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze

    Oświęcim

    • 1 650 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry Do zaoferowania mam na wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z duża jasną kuchnią, generalny remont wykonany w 2015 roku. Metraż to 41 m2 + 5m2 piwnica....

  • Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,95m²
    1 / 6
    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,95m²

    Oświęcim

    • 380 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,95 m², zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Chemików. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie w Oświęcimiu
    1 / 5
    Mieszkanie w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 305 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe w Oświęcimiu na osiedlu Chemików. Mieszkanie składa się z pokoju z wysuniętym balkonem,dużej kuchni,przedpokoju,łazienki z WC oraz pomieszczenia go...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu
    1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie wraz z wyposażeniem w Oświęcimiu na osiedlu Chemików.Dostępne od kwietnia 2023r. Odstępne 1600zł +czynsz administracyjny 340zł +opłaty za prąd i gaz w/g zuż...

  • Mieszkanie Oświęcim osiedle Zasole 1
    1 / 16
    Mieszkanie Oświęcim osiedle Zasole 1

    Oświęcim

    • 265 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Oświęcimiu na Zasolu 1. Do mieszkania przynależy piwnica

  • Duże odświeżone mieszkanie na 1 piętrze!
    1 / 12
    Duże odświeżone mieszkanie na 1 piętrze!

    Oświęcim

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny w Oświęcimiu? Mieszkanie przy ulicy Bema znajduje się w dobrze skomunikowanej dzielnicy z dostępem do autobusów i kolei. Osiedle ofer...