• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Brzeszcze

(1)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brzeszcze

    • 220 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerke w Bielsku, ilość osób max 4, 2 min do busa w każdą stronę miasta blisko centrum , cena 1400zł od osoby + media1 kuchnia, 1 pokój 45 m kw duża łazienka z jakuzi pl...

  • Wynajme mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mieszkanie do wynajecia w cichej i spokojnej okolicy w okolo duzo zieleni z miejscem parkingowym oraz piwnica umeblowane gotowe do zamieszkania

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 295 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 299 978 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Libiąż

    • 175 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 30m2 w Libiążu. Mieszkanie rynek pierwotny, wykończone. Wkład własny w mieszkanie to meble pokojowe oraz kuchenne. Do wyboru piętro 1, 3 lub 4. Przynależna piw...

  • rezerwacja UMEBLOWANE NA STRZEŻONYM OSIEDLU

    Bielsko-Biała

    • 1 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Widokowy apartament w kurorcie Kozubnik

    Porąbka » ul. Kochana

    • 429 999 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m², położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się...

  • Kawalerka w centrum ul. Karpacka, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała » ul. Karpacka

    • 259 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 36 m²,usytuowane na parterze w centralnej części miastaMieszkanie składa się z:• dużego ustawnego pokoju• widnej kuchni• łazienki...

  • Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry
    1 / 10
    Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 2 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 77 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Opis oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na Oś. Karpackim Mieszkanie o powierzchni 33,55 m2, położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Rozkład...

  • Duża kawalerka w Kamienicy
    1 / 10
    Duża kawalerka w Kamienicy

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o po...

  • Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała
    1 / 10
    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała Wynajmę jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34 m², położoną na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, przy ul. Doliny Mi...

  • Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 650 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

• Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej
    1 / 11
    Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem....

  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 9
    Kawalerka do wynajęcia

    Pszczyna

    • 1 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam Mam do wynanajęcia od zaraz ładną kawalerkę z dużym balkonem w centrum Pszczyny dla jednej osoby niepalącej bez zwierząt o stałych dochodach .Mieszkanie znajduje się na 1 p...

  • Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry
    1 / 8
    Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Pięknie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze na os. Złote Łany. Niedawno zostało oddane do użytku po kapitalnym remoncie. Służy nam kilka razy w roku jako baza d...

  • Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym
    Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę pokój w domu jjednorodzinnym 16 m2 z balkonem na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic z dostępem do kuchni i łazienki.Do ceny są już wliczone media.

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Kawalerka w Pszczynie
    1 / 9
    Kawalerka w Pszczynie

    Pszczyna

    • 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam Mam do wynajęcia kawalerkę dla jednej l Niepalącej osoby Mile widziane osoby starsze.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowej kamienicy 100m od rynku , z widokiem na...

  • Zachodnia kawalerka I nowe budownictwo I winda
    1 / 7
    Zachodnia kawalerka I nowe budownictwo I winda

    Bielsko-Biała

    • 298 921 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Kawalerki i pokoje
    1 / 2
    Kawalerki i pokoje

    Bielsko-Biała

    • 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Pokoje 800zl.-osoba plus media , kawalerki 1400-zl.-plus media. pełne wyposażenie, standard dobry+. Osoby pracujące,studenci. Miła profesjonalna obsługa. Zapraszam.

  • Mieszkanie w Oświęcimiu
    1 / 5
    Mieszkanie w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 305 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe w Oświęcimiu na osiedlu Chemików. Mieszkanie składa się z pokoju z wysuniętym balkonem,dużej kuchni,przedpokoju,łazienki z WC oraz pomieszczenia go...

  • Kawalerka w centrum Bielska-Białej na sprzedaż!
    1 / 16
    Kawalerka w centrum Bielska-Białej na sprzedaż!

    Bielsko-Biała

    • 299 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej zlokalizowane na ulicy Szkolnej 14a, w sercu województwa Śląskiego. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym!...

  • IDEALNE POD INWESTYCJĘ umeblowane na strzeżonym osiedlu

    Bielsko-Biała

    • 369 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Twórcza
    1 / 15
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Twórcza

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest kompromisem, lecz rozsądnym i świadomym wyborem - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzch...

  • Top kawalerka z potencjałem! Park za rogiem
    1 / 16
    Top kawalerka z potencjałem! Park za rogiem

    Oświęcim

    • 249 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Oświęcimiu na os. Chemików, przy ul. Mieszka I. To doskonale skomunikowane osiedle, położone tuż przy Parku Pokoju, oferujące szybki dostęp d...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Kasztanowa
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Kasztanowa

    Bielsko-Biała

    • 259 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku | Bielsko-Biała, ul. Kasztanowa Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,93 m², położone...

  • SPRZEDAM ładne mieszkanie bez pośredników
    1 / 12
    SPRZEDAM ładne mieszkanie bez pośredników

    Bielsko-Biała

    • 359 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Sprzedam ładne mieszkanie z klimatyzają, po generalnym remoncie , zlokalizowane na oś. Wojska Polskiego 39, w dogodnej lokalizacji, blisko do centrum. Mieszkanie znajduje się na 9...

  • Sprzedam ładne mieszkanie bez pośredników
    1 / 9
    Sprzedam ładne mieszkanie bez pośredników

    Bielsko-Biała

    • 359 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro