• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Złote Łany

    Bielsko-Biała » Złote Łany

    • 245 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednia - bez prowizji Sprzedam 2-pokojowe wygodne mieszkanie o pow. 36,21 m2, zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Okna P...

  • Tychy : skrajny dom szeregowy na nowym osiedlu Słoneczne Ogrody

    Tychy

    • 580 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 088 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta bezpośrednio od inwestora, bez pośrednika Przedstawiamy naszą najnowszą ofertę domów, jaką jest osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej „Słoneczne ogrody”....

  • M4 Pawlikowskiego

    Żory

    • 273 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     BIURO NIERUCHOMOŚCI PARCELA oferuje Państwu do sprzedaży ofertę sprzedaży mieszkania 56 m2 znajdującego się w świetnej lokalizacji na osiedlu Pawlikowskiego w niskim bloku na II p...

  • Lokal Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 5 500 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    aktualnie jest to działająca fabryka możliwość przekształcenia na biura lub mieszkania DZIAłKA 3 TYSM LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Info...

  • Dom Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 6 500 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedaży nieruchomość w ścisłym centrum miasta, jako część składowa ciągu zabytkowych kamienic barokowych Starego Miasta Bielsko Działka powierzchni 914 m2 wraz z podwórzem o...

  • Działka Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 200 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 22 a, położona na Kępie Hałcnowskiej. W planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. Czę...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowy lokal mieszkalny umeblowany o pow. 62 m2. Zlokalizowany na niskim parterze w domu wolnostojącym w Hałcnowie, w Bielsku-Białej. Oddzielne wejście z zewnątr...

  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 274 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Malownicza działka o charakterze inwestycyjnym położona zaraz przy lotnisku (bielskim aeroklubie) o powierzchni 22 arów. Teren wokół uzbrojony jest w podstawowe urządzenia infr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Pierściec

    Pierściec

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pierściec bardzo ładna działka budowlana Uzbrojona.

  • Okazja - działka budowlana Żory - Rogoźna

    Żory

    • 160 000 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam okazyjnie działkę budowlaną nr 341/5 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, płaska, prostokątna, 220m od ul. Wodzisławskiej, 70m od lasu. Ulica dojazdowa równoległa do u...

  • Budynek usługowy w okolicy Strumienia na sprzedaż.
    1 / 2
    Budynek usługowy w okolicy Strumienia na sprzedaż.

    Strumień

    • 260 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 723 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowy z roku 1968 a zmodernizowany w roku 1985 położony w Gminie Strumień. Budynek z cegły o powierzchni całkowitej około 360m2. Posiada podpiwniczenie, któr...

  • Działka Tychy Stare Tychy
    Działka Tychy Stare Tychy

    Tychy

    • 299 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYCHY Stare Tychy Bardzo ładna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 1195m2. Teren znajduje sie pomiędzy domami jednorodzinnymi a cmentarzem. Posiada dojazd od ulicy Now...

  • NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM

    Żory

    • 699 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 756 zł/m2 cena za metr

Czechowice-Dziedzice

    • 1 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę pokój w domu jjednorodzinnym 16 m2 z balkonem na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic z dostępem do kuchni i łazienki.Do ceny są już wliczone media.

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Lokal Pawłowice

    Pawłowice

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKALE UŻYTKOWE NA WYNAJEM - PARTER, WEJŚCIE Z ULICY, 60 m² Do wynajęcia dwa wyodrębnione lokale użytkowe o powierzchni łącznej ok. 60 m² , zlokalizowany n...

  • Działka z domem do generalnego remontu
    Działka z domem do generalnego remontu

    Wilczkowice

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkalną lub rekreacyjną. W tej chwili na terenie działki znajdują się zabudowania tj.dom do gruntownego remontu lub wyburzenia, pomie...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Chybie

    • 35 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w gminie CHYBIE przy ul. DWORCOWEJ ,uzbrojenie w granicy , mozna zobaczyć w planie przestrzennym gminy Chybie pod nr.63/4 , przeznaczona pod MN , lub działalność nieuciązl...

  • Działka Studzionka ok. 900m2
    Działka Studzionka ok. 900m2

    Pawłowice

    • 98 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Studzionka ok. 900m2 prąd , woda, gaz , . Działka budowlana kształt prostokąta. Większość działek sprzedanych to jest ostatnia działka do sprzedaży. W tej erze dynamiczny...

  • Działka Mnich

    Mnich

    • 75 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana 1064 m² - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości...