• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Poniatową

(117)
  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Działka przy Parku Uzdrowiskowym w Nałęczowie
    1 / 6
    Działka przy Parku Uzdrowiskowym w Nałęczowie

    Nałęczów

    • 1 927 561 zł cena
    • 1 949 m2 powierzchnia
    • 989 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opisywana nieruchomość znajduje się w zachodniej części miasta Nałęczów w województwie lubelskim, powiat puławski, gmina Nałęczów. Nałęczów jest położony w odległości ~130 km do...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Maszki

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę rolno budowlaną w jednym kawałku, pole orne 0.70 budowlana 0.41 oraz łąka z rzeką, dojazd z obu stron, droga asfaltową oraz gruntową, wydane pozwolenie na budowę....

  • Kawalerka 35,36 m2 w Nałęczowie woj. lubelskie.

    Nałęczów » ul. Głębocznica

    • 290 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie (kawalerka) o pow. 35,36 m2 na poddaszu trzypiętrowego bloku przy ul. Głębocznica w Nałęczowie woj. lubelskie.Mieszkanie: powierzchnia 35,36 m kw. jednopokojowe poddasz...

  • Działka o pow. 4,6 ha w Klementowicach gm. Kurów.

    Klementowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 46 160 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Duża działka o pow. 4,6 ha (46160 m2) praktycznie w całości stanowiąca zbiornik wodny znajdująca się przy drodze asfaltowej w centrum Klementowic gm. Kurów pow. puławski woj. lube...

  • Nałęczów - 3 pokoje - gotowe do wejścia

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 63,50m2. położone na pierwszym piętrze w centrum Nałęczowa - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz malowni...

  • Dom Sadurki gm. Nałęczów,
    1 / 15
    Dom Sadurki gm. Nałęczów,

    Sadurki

    • 1 799 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Gościniec z potencjałem agroturystycznym pod Nałęczowem. Na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w miejscowości Sa...

  • Dom 151m2, 2 garaże, Nałęczów

    Nałęczów

    • 695 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nałęczów - dom o powierzchni 151 m2 z 2 garażami (3 miejsca postojowe), położony na działce 7a, w centrum Nałęczowa. Idealny jako inwestycja pod wynajem lub dom jednorodzinny.Budyn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom koło Kazimierza Dolnego
    Dom koło Kazimierza Dolnego

    Wierzchoniów

    • 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny w Wierzchoniowie, odległość do Kazimierza Dolnego 7 km. Dom oddany do użytku w 2013 roku. Posiada dwie kondygnacje, parter oraz poddasze użytkowe. P...

  • 3 pokoje, po remoncie z garażem blisko Park Zdroj.

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** TWOJE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA W MIASTECZKU UZDROWISKOWYM ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjn...

  • DZIAŁKA W KAZIMIERZU DOLNYM
    1 / 3
    DZIAŁKA W KAZIMIERZU DOLNYM

    Kazimierz Dolny

    • 2 700 000 zł cena
    • 6 195 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę w Kazimierzu Dolnym z widokiem na Wisłę, w pobliżu ul. Krakowskiej.. Działka w części rolna z możliwością zabudowy /Plan Zagospodarowania/, a w części leśna...

  • Kazimierz Dolny 3243; 3244 w Bochotnica 37ar
    1 / 3
    Kazimierz Dolny 3243; 3244 w Bochotnica 37ar

    Bochotnica

    • 35 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie działki połączone stanowiące kompleks leśny do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, w pobliżu miejscowośc...

  • Bochotnica Kazimierz Dolny
    1 / 9
    Bochotnica Kazimierz Dolny

    Bochotnica

    • 18 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    2484/2 działka przy zielonej trasie nart biegowych Na sprzedaż działka do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, Powierzchn...

  • Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa
    1 / 14
    Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa

    Kraczewice Rządowe

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 180 m² na sprzedaż. Zlokalizowany w Kraczewicach Rządowych, 3 km od Poniatowej, położony przy drodze gminnej, równolegle do drogi powiatowej 737, wzdłuż rzeki Kraczewianki. R...

  • sprzedam dom bełżyce
    1 / 6
    sprzedam dom bełżyce

    Bełżyce

    • 189 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników Gmina Bełżyce, usytuowanie centrum Bełżyc. Odległość z Bełżyc do Lublina ok 24 km (30 min). Bardzo dobre połączenie komunikacyjne: busy, PKS (co 15 min). Opis n...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntowa zabudowaną
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntowa zabudowaną

    Wojciechów

    • 86 400 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 994 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Wojciechowie o pow. 0,0087 ha...

  • Sprzedam
    1 / 7
    Sprzedam

    Opole Lubelskie

    • 195 000 zł cena
    • 98 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną MR o powierzchni 98 ar w miejscowości Owczarnia gmin Józef nad Wisłą. Działka zadbana,ogrodzona,dojazd asfalt, prąd,woda. Na działce znajdują się budynki...

  • Kazimierz Dolny - dom po remoncie

    Zastów Polanowski

    • 549 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż całoroczny domek w gm. Wilków, 9 km od Kazimierz Dolnego - idealny dla miłośników natury!Przepiękna lokalizacja. Cisza i spokój. Dobre sąsiedztwo.Lokalizacja- gmina Wil...

  • Dom i działka budowlana 550 m2 w centrum Bełżyc
    1 / 7
    Dom i działka budowlana 550 m2 w centrum Bełżyc

    Bełżyce

    • 205 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 373 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 550 m2- z domem z bali drewnianych, obity płytą i budynkami gospodarczymi w odległości 20 km od Lublina Dom o powierzchni 50 m2 -, składa się z 2 pokoi, kuchni,...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23ar. położona na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Działka uzbrojona.Na działce znajduje się pomieszczeni...