• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Poniatową

(117)
  • Działka pod zabudowę 3318 m2 Góry Kazimierz Dolny.

    Kazimierz Dolny

    • 340 000 zł cena
    • 3 318 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka nr 265/2 – obręb Góry, gm. Kazimierz Dolny Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji w...

  • Działka 25arów-Uściąż/Kazimierza Dolnego 219000zł

    Kazimierz Dolny

    • 219 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów (0,25ha) położona w malowniczej miejscowości Uściąż, zaledwie kilka minut od Kazimierza Dolnego - jednego z najpiękniejszych i...

  • Siedlisko 3031 m2 Skowieszynek Kazimierz Dolny.

    Skowieszynek

    • 1 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza...

  • Sprzedam łąki Bełżyce-Zastawie
    Sprzedam łąki Bełżyce-Zastawie

    Bełżyce

    • 37 000 zł cena
    • 4 759 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam na sprzedaż łąki w miejscowości Bełżyce-Zastawie przeznaczenie w mpzp Teren łąk i pastwisk Dz nr 885 0,1767ha Dz. nr 918 0,2388 ha Dz. nr 924 0,0604 ha Ogłoszenie prywatne,...

  • Dom w uzdrowiskowym sercu Nałęczowa
    1 / 16
    Dom w uzdrowiskowym sercu Nałęczowa

    Nałęczów

    • 683 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 4 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany - oferuje klimat,...

  • Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece
    1 / 4
    Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece

    Piotrowice

    • 350 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: wyjątkowy grunt inwestycyjno-siedliskowy – Piotrowice | 70 arów | potencjał, którego nie możesz zignorować Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, b...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23a położona w cichej spokojnej okolicy na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Dzialka uzbrojona.Na działce...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bartłomiejowice gm. Wąwolnica-działka rolna

    Bartłomiejowice

    • 91 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10500m2, położona w miejscowości Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica (woj. lubelskie).Cena - 91,000zł (8.67zł/m2)Opis nieruchomości:działka o du...

  • Bartłomiejowice - działka rolna 35000zł

    Bartłomiejowice

    • 35 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica.Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica.Nieruchomość o powierzchni 3...

  • Działka RM/RP1,14ha-Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica

    Bartłomiejowice

    • 360 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno - budowlana RM/RP - Bartłomiejowice, gm. WąwolnicaNieruchomość o powierzchni 11400m2, o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok 55m x190mDziałka p...

  • działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu
    działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 314 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowalną z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową/inwestycyjną w Podolu, gm. Bełżyce o pow. 13,14 ara (1314 m2), nr ew.: 060901_5.0013.322. Działka w k...

  • Działka 8713 m2 (piękny widok) w Kazimierzy Dolnym

    Kazimierz Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 8 713 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 8713 m2 (objęta MPZP) praktycznie w całości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z uzupełniającym przeznaczeniem pod zabudowę agroturystyczną oraz zagrodow...

  • Uściąż 2509 m2 budowlana, Kazimierz Dolny- 5 km.

    Uściąż

    • 139 000 zł cena
    • 2 509 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2509 m2 przy drodze asfaltowej, znajdująca się w rozwijającej się części miejscowości Uściąż gm. Karczmiska pow. opolski woj. lubelskie w bliskiej odległo...

  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...

  • Stylowy dom pod Zamkiem
    1 / 16
    Stylowy dom pod Zamkiem

    Kazimierz Dolny

    • 1 000 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom położony w samym centrum Kazimierza Dolnego przy ul. Puławskiej - tuż po kazimierskim zamkiem, z pięknym widokiem na Wisłę. Budynek składa się z 4 kondygnacji:i...

  • B ładna działka z domkiem letniskowym, własny las.

    Plizin

    • 236 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem **PLIZIN k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Dział...

  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • Sprzedam las
    1 / 3
    Sprzedam las

    Bełżyce

    • 7 zł cena
    • 7 012 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las , drzewostan mieszany , las ma ponad 50 lat , jest rozłożony na kilku nie przylegających do siebie działkach . Uwidocznione położenie na zdjęciach Więcej szczegółów p...

  • Lokal użytkowy Kazimierz Dolny, Szkolna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kazimierz Dolny, Szkolna

    Kazimierz Dolny

    • 4 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym — urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zac...